https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| Takie sobie dwa kamyki https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=45&t=128635 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Zbyszek146 [ poniedziałek, 3 marca 2014, 00:06 ] |
| Tytuł: | Takie sobie dwa kamyki |
Witam Przedstawiam dwa kamyki "meteorytopodobne " :o . Obydwa posiadają pewne cechy wspólne - silnie reagują na magnes -posiadają pofałdowaną powierzchnie pokryta "spieczoną" strukturą Różnią się natomiast strukturami uwidocznionymi na zgładach Na pierwszym pokazały się struktury przypominające rozrzucone bierki / dla porównania na zdjęciu z literka :A struktura meteorytu żelaznego/ Na drugi natomiast w strukturze ujawniły się koliste metaliczne obiekty/ w tych miejscach najmocniej reaguje magnes/nikiel?/ W najbliższym czasie postaram się oznaczyć gęstość obiektów co pozwoli bardziej je zidentyfikować ' |
|
| Autor: | tomasir [ poniedziałek, 3 marca 2014, 09:14 ] |
| Tytuł: | Re: Takie sobie dwa kamyki |
szlaka i szlaka widać jak na dłoni dziury pogazowe |
|
| Autor: | Kenny [ poniedziałek, 3 marca 2014, 20:36 ] |
| Tytuł: | Re: Takie sobie dwa kamyki |
meteoryty żelazne jako fragmenty jąder planetoid nie posiadają pustych przestrzeni porowych. Pozdrawiam. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|