https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

Takie sobie dwa kamyki
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=45&t=128635
Strona 1 z 1

Autor:  Zbyszek146 [ poniedziałek, 3 marca 2014, 00:06 ]
Tytuł:  Takie sobie dwa kamyki

Witam
Przedstawiam dwa kamyki "meteorytopodobne
" :o .
Obydwa posiadają pewne cechy wspólne
- silnie reagują na magnes
-posiadają pofałdowaną powierzchnie pokryta "spieczoną" strukturą
Różnią się natomiast strukturami uwidocznionymi na zgładach
Na pierwszym pokazały się struktury przypominające rozrzucone bierki / dla porównania na zdjęciu z literka :A struktura meteorytu żelaznego/
Na drugi natomiast w strukturze ujawniły się koliste metaliczne obiekty/ w tych miejscach najmocniej reaguje magnes/nikiel?/
W najbliższym czasie postaram się oznaczyć gęstość obiektów co pozwoli bardziej je zidentyfikować





'

Autor:  tomasir [ poniedziałek, 3 marca 2014, 09:14 ]
Tytuł:  Re: Takie sobie dwa kamyki

szlaka i szlaka

widać jak na dłoni dziury pogazowe

Autor:  Kenny [ poniedziałek, 3 marca 2014, 20:36 ]
Tytuł:  Re: Takie sobie dwa kamyki

meteoryty żelazne jako fragmenty jąder planetoid nie posiadają pustych przestrzeni porowych.

Pozdrawiam.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/