|
Niby tak, ale w pierwszej chwili wydawało mni się że ktoś kiedyś mógł się bawić tym kamykiem :ups: :? ,a że jest dość ciekawy zapewne zbyt długo nie pozostał by na mniejscu/kilka stówek jest wart/ . Został wykopany w miejscu gdzie bedą stawiać nowe segmęty,blizniaki,/nie problem wrzucić na ciężarówkę która dowozi ziemnię na podniesienie terenu-wraca na pusto/.Dla tego też na szybko podjołem taką decyzję,zadzwoniłem z zapytaniem,wysłałem fotki,umuwiłem się na wskazanie.Przed zmrokiem podjechał ktoś od pani archeolog,zrobił foty,stwierdził że to granit i zapewne nanos lodowcowy i jesli nie będzie im potrzebny ,będą chcieli by gmina go wyeksponował.
|