https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| duży kamyk https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=45&t=128773 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | javal66 [ środa, 5 marca 2014, 13:20 ] |
| Tytuł: | duży kamyk |
Witam,mam pytanko,natura czy tknięty ludzką ręką. Wymiar,około 2m wys. na 1m szer. |
|
| Autor: | Kenny [ środa, 5 marca 2014, 14:40 ] |
| Tytuł: | Re: duży kamyk |
a lepsze foto dasz redę zrobić ? i z jakiejś innej strony ? Wygląda naturalnie... |
|
| Autor: | javal66 [ środa, 5 marca 2014, 14:51 ] |
| Tytuł: | Re: duży kamyk |
Dziś już nie,mam jeszcze takie. Zgłosiłem arch. z muzeum w Pruszkowie ,jutro ma ktoś podjechać. |
|
| Autor: | Kenny [ środa, 5 marca 2014, 21:15 ] |
| Tytuł: | Re: duży kamyk |
hmmm... ale to zwykły głaz narzutowy... po co do archeo? |
|
| Autor: | javal66 [ środa, 5 marca 2014, 22:33 ] |
| Tytuł: | Re: duży kamyk |
Niby tak, ale w pierwszej chwili wydawało mni się że ktoś kiedyś mógł się bawić tym kamykiem :ups: :? ,a że jest dość ciekawy zapewne zbyt długo nie pozostał by na mniejscu/kilka stówek jest wart/ . Został wykopany w miejscu gdzie bedą stawiać nowe segmęty,blizniaki,/nie problem wrzucić na ciężarówkę która dowozi ziemnię na podniesienie terenu-wraca na pusto/.Dla tego też na szybko podjołem taką decyzję,zadzwoniłem z zapytaniem,wysłałem fotki,umuwiłem się na wskazanie.Przed zmrokiem podjechał ktoś od pani archeolog,zrobił foty,stwierdził że to granit i zapewne nanos lodowcowy i jesli nie będzie im potrzebny ,będą chcieli by gmina go wyeksponował. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|