https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

duży kamyk
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=45&t=128773
Strona 1 z 1

Autor:  javal66 [ środa, 5 marca 2014, 13:20 ]
Tytuł:  duży kamyk

Witam,mam pytanko,natura czy tknięty ludzką ręką. Wymiar,około 2m wys. na 1m szer.

Autor:  Kenny [ środa, 5 marca 2014, 14:40 ]
Tytuł:  Re: duży kamyk

a lepsze foto dasz redę zrobić ? i z jakiejś innej strony ?

Wygląda naturalnie...

Autor:  javal66 [ środa, 5 marca 2014, 14:51 ]
Tytuł:  Re: duży kamyk

Dziś już nie,mam jeszcze takie. Zgłosiłem arch. z muzeum w Pruszkowie ,jutro ma ktoś podjechać.

Autor:  Kenny [ środa, 5 marca 2014, 21:15 ]
Tytuł:  Re: duży kamyk

hmmm... ale to zwykły głaz narzutowy... po co do archeo?

Autor:  javal66 [ środa, 5 marca 2014, 22:33 ]
Tytuł:  Re: duży kamyk

Niby tak, ale w pierwszej chwili wydawało mni się że ktoś kiedyś mógł się bawić tym kamykiem :ups: :? ,a że jest dość ciekawy zapewne zbyt długo nie pozostał by na mniejscu/kilka stówek jest wart/ . Został wykopany w miejscu gdzie bedą stawiać nowe segmęty,blizniaki,/nie problem wrzucić na ciężarówkę która dowozi ziemnię na podniesienie terenu-wraca na pusto/.Dla tego też na szybko podjołem taką decyzję,zadzwoniłem z zapytaniem,wysłałem fotki,umuwiłem się na wskazanie.Przed zmrokiem podjechał ktoś od pani archeolog,zrobił foty,stwierdził że to granit i zapewne nanos lodowcowy i jesli nie będzie im potrzebny ,będą chcieli by gmina go wyeksponował.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/