Teraz jest niedziela, 28 czerwca 2026, 14:20

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: duży kamyk
PostNapisane: środa, 5 marca 2014, 13:20 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): poniedziałek, 16 maja 2011, 16:50
Posty: 2425
Witam,mam pytanko,natura czy tknięty ludzką ręką. Wymiar,około 2m wys. na 1m szer.


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: duży kamyk
PostNapisane: środa, 5 marca 2014, 14:40 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): wtorek, 29 kwietnia 2003, 00:00
Posty: 4456
Lokalizacja: Stalowa Wola / Krakow
a lepsze foto dasz redę zrobić ? i z jakiejś innej strony ?

Wygląda naturalnie...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: duży kamyk
PostNapisane: środa, 5 marca 2014, 14:51 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): poniedziałek, 16 maja 2011, 16:50
Posty: 2425
Dziś już nie,mam jeszcze takie. Zgłosiłem arch. z muzeum w Pruszkowie ,jutro ma ktoś podjechać.


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: duży kamyk
PostNapisane: środa, 5 marca 2014, 21:15 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): wtorek, 29 kwietnia 2003, 00:00
Posty: 4456
Lokalizacja: Stalowa Wola / Krakow
hmmm... ale to zwykły głaz narzutowy... po co do archeo?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: duży kamyk
PostNapisane: środa, 5 marca 2014, 22:33 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): poniedziałek, 16 maja 2011, 16:50
Posty: 2425
Niby tak, ale w pierwszej chwili wydawało mni się że ktoś kiedyś mógł się bawić tym kamykiem :ups: :? ,a że jest dość ciekawy zapewne zbyt długo nie pozostał by na mniejscu/kilka stówek jest wart/ . Został wykopany w miejscu gdzie bedą stawiać nowe segmęty,blizniaki,/nie problem wrzucić na ciężarówkę która dowozi ziemnię na podniesienie terenu-wraca na pusto/.Dla tego też na szybko podjołem taką decyzję,zadzwoniłem z zapytaniem,wysłałem fotki,umuwiłem się na wskazanie.Przed zmrokiem podjechał ktoś od pani archeolog,zrobił foty,stwierdził że to granit i zapewne nanos lodowcowy i jesli nie będzie im potrzebny ,będą chcieli by gmina go wyeksponował.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL