Teraz jest niedziela, 28 czerwca 2026, 05:29

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Padlina Annopol
PostNapisane: środa, 3 stycznia 2007, 21:11 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): wtorek, 29 kwietnia 2003, 00:00
Posty: 4456
Lokalizacja: Stalowa Wola / Krakow
jak w temacie
zacznijmy od jeżowca..
[ img ]
jakieś muszelki narosłe na skorupce
[ img ]
ślimak
[ img ]
kolczasty amonit :) te bardziej pospolite
[ img ]
inne ujecie
[ img ]
inna sztuka z tego rodzaju udało nam się wyrwać tylko jedną sztukę
[ img ]
i znowu
[ img ]
[ img ]

a jeszcze bym wielkości zapomniał
jeżowiec 4.5x4cm
ślimak 2cm
amon1 4.5cm
amon2 6.5x4.5x3.5 grubosci


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 3 stycznia 2007, 21:56 
Offline
Podpułkownik
Podpułkownik

Dołączył(a): niedziela, 5 stycznia 2003, 01:00
Posty: 496
Wspaniały zestawik, Kenny niezły plon, gratulacje :1 . Pozdr.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 3 stycznia 2007, 22:04 
Offline
Major
Major

Dołączył(a): piątek, 8 lipca 2005, 23:49
Posty: 425
Lokalizacja: Bielawa
jezyk to zapewne jakis micraster
amonity :
1 - Hyphoplites
2 - maly fragment, ale najbardziej podchodzi mi pod Phyllocerasa


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 4 stycznia 2007, 00:07 
Offline
Pułkownik
Pułkownik

Dołączył(a): wtorek, 29 sierpnia 2006, 23:22
Posty: 571
Lokalizacja: Gniezno
no,no Kenny czyżbyś się jednak zaczął przekonywać?... ładne :1

tak z ciekawości jakie wymiary ma ten elegancki ślmaczek?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 4 stycznia 2007, 11:29 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): wtorek, 29 kwietnia 2003, 00:00
Posty: 4456
Lokalizacja: Stalowa Wola / Krakow
czytaj 2cm ale zdarzają się ponad 4

ja się nie przekonuje nie lubię padliny a to leżało na wierzchu to dlaczego mam nie podnieść ??
a co do amonow to dostałem cynk ze 1 to będzie coś z rodzaju Schloenbachia


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 4 stycznia 2007, 22:10 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): wtorek, 29 kwietnia 2003, 00:00
Posty: 4456
Lokalizacja: Stalowa Wola / Krakow
zabrałem się za dłubaninę... a oto efekty 2godzinnego dziergania cyrklem...
[ img ]


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 5 stycznia 2007, 22:30 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): poniedziałek, 17 stycznia 2005, 09:26
Posty: 1066
Lokalizacja: Sosnowiec
Kenny napisał(a):
zabrałem się za dłubaninę... a oto efekty 2godzinnego dziergania cyrklem...
[]


I dlatego robale są wdzięczniejsze od minerałków.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 6 stycznia 2007, 00:13 
Offline
Pułkownik
Pułkownik

Dołączył(a): wtorek, 29 sierpnia 2006, 23:22
Posty: 571
Lokalizacja: Gniezno
skarbnik napisał(a):
I dlatego robale są wdzięczniejsze od minerałków.


uuuu! szykuje się wojna :mg: :gun: ;)

nie no pokój Panowie :cop każdy ma co lubi, wszyscy szczęśliwi :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 6 stycznia 2007, 16:51 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): wtorek, 29 kwietnia 2003, 00:00
Posty: 4456
Lokalizacja: Stalowa Wola / Krakow
no nie wiem :D wole robić sobie dziury w palcach młotkiem niż cyrklem... :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 7 września 2009, 08:23 
Offline
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży

Dołączył(a): piątek, 13 kwietnia 2007, 13:47
Posty: 110
Lokalizacja: Miasto Wielkiego Smoka Wawelskiego
http://www.pgi.gov.pl/images/stories/pr ... _08_13.pdf


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 7 września 2009, 20:44 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): czwartek, 10 stycznia 2008, 12:10
Posty: 875
Uprzedzam ewentualnych poszukiwaczy, że od momentu rozpoczęcia prac badawczych wejście do kopalni zostało odpowiednio zabezpieczone oraz znajduje się pod opieką i obserwacją pracowników sąsiedniej firmy. Ryzyko nakrycia w trakcie próby dostania się do środka jest wielokrotnie większe niż łażenie z wykrywką w rezerwacie przyrody..


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 8 września 2009, 09:07 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): wtorek, 29 kwietnia 2003, 00:00
Posty: 4456
Lokalizacja: Stalowa Wola / Krakow
Wielki mógł byś nie wklejać problematycznych art?
szczególnie ten s...syn z pierwszego zdjęcia oby wasze znaleziska nigdy nie wpadły w jego ręce...
O widzę że żeście we 2 z Arturem byli sami na wyprawie??
I to wielki uczony po raz pierwszy zidentyfikował szczątki??? (a mnie się cały czas wydawało że to jednak Krzysiek Dembicz i to jeszcze na miejscu w kopalni...)
Fotki Staszka Krupy a podpisane jako archiwum Artura... no w archiwum to może i leżą ale wypadało by autora podać jeśli jest znany...
dobra koniec siania fermentu


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 8 września 2009, 21:45 
Offline
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży

Dołączył(a): piątek, 13 kwietnia 2007, 13:47
Posty: 110
Lokalizacja: Miasto Wielkiego Smoka Wawelskiego
Kenny napisał(a):
Wielki mógł byś nie wklejać problematycznych art?

Podstawowe pytanie skąd mam wiedzieć kto komu nadepnął i w jaki sposób na odcisk. Nie moja sprawa, widocznie masz powód przytoczony w Twoim poście wyżej. Jednak mamy do czynienia z publikacją tematyczną na temat Annopola. Nic nie zmieni tego faktu i nikt nie będzie się przejmował użytkownikami PS.
Niedługo i tak doświadczysz w pracy zawodowej nagminnego zjawiska przypisywania sobie cudzych osiągnięć i spijania śmietanki przez inne osoby. Oczywiście możemy bić pianę. Ale doskonale wiesz, że nie wklejałem linku by kogoś drażnić.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 8 września 2009, 23:54 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): wtorek, 29 kwietnia 2003, 00:00
Posty: 4456
Lokalizacja: Stalowa Wola / Krakow
nie no luzik :) przynajmniej wiem że już coś takiego istnieje i już można pociągnąć autora o łamanie praw autorskich :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL