https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

Padlina Annopol
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=45&t=36932
Strona 1 z 1

Autor:  Kenny [ środa, 3 stycznia 2007, 21:11 ]
Tytuł:  Padlina Annopol

jak w temacie
zacznijmy od jeżowca..
[ img ]
jakieś muszelki narosłe na skorupce
[ img ]
ślimak
[ img ]
kolczasty amonit :) te bardziej pospolite
[ img ]
inne ujecie
[ img ]
inna sztuka z tego rodzaju udało nam się wyrwać tylko jedną sztukę
[ img ]
i znowu
[ img ]
[ img ]

a jeszcze bym wielkości zapomniał
jeżowiec 4.5x4cm
ślimak 2cm
amon1 4.5cm
amon2 6.5x4.5x3.5 grubosci

Autor:  Rafi Sława [ środa, 3 stycznia 2007, 21:56 ]
Tytuł: 

Wspaniały zestawik, Kenny niezły plon, gratulacje :1 . Pozdr.

Autor:  moozg [ środa, 3 stycznia 2007, 22:04 ]
Tytuł: 

jezyk to zapewne jakis micraster
amonity :
1 - Hyphoplites
2 - maly fragment, ale najbardziej podchodzi mi pod Phyllocerasa

Autor:  Bax21 [ czwartek, 4 stycznia 2007, 00:07 ]
Tytuł: 

no,no Kenny czyżbyś się jednak zaczął przekonywać?... ładne :1

tak z ciekawości jakie wymiary ma ten elegancki ślmaczek?

Autor:  Kenny [ czwartek, 4 stycznia 2007, 11:29 ]
Tytuł: 

czytaj 2cm ale zdarzają się ponad 4

ja się nie przekonuje nie lubię padliny a to leżało na wierzchu to dlaczego mam nie podnieść ??
a co do amonow to dostałem cynk ze 1 to będzie coś z rodzaju Schloenbachia

Autor:  Kenny [ czwartek, 4 stycznia 2007, 22:10 ]
Tytuł: 

zabrałem się za dłubaninę... a oto efekty 2godzinnego dziergania cyrklem...
[ img ]

Autor:  skarbnik [ piątek, 5 stycznia 2007, 22:30 ]
Tytuł: 

Kenny napisał(a):
zabrałem się za dłubaninę... a oto efekty 2godzinnego dziergania cyrklem...
[]


I dlatego robale są wdzięczniejsze od minerałków.

Autor:  Bax21 [ sobota, 6 stycznia 2007, 00:13 ]
Tytuł: 

skarbnik napisał(a):
I dlatego robale są wdzięczniejsze od minerałków.


uuuu! szykuje się wojna :mg: :gun: ;)

nie no pokój Panowie :cop każdy ma co lubi, wszyscy szczęśliwi :)

Autor:  Kenny [ sobota, 6 stycznia 2007, 16:51 ]
Tytuł: 

no nie wiem :D wole robić sobie dziury w palcach młotkiem niż cyrklem... :)

Autor:  Wielki [ poniedziałek, 7 września 2009, 08:23 ]
Tytuł: 

http://www.pgi.gov.pl/images/stories/pr ... _08_13.pdf

Autor:  Witek63 [ poniedziałek, 7 września 2009, 20:44 ]
Tytuł: 

Uprzedzam ewentualnych poszukiwaczy, że od momentu rozpoczęcia prac badawczych wejście do kopalni zostało odpowiednio zabezpieczone oraz znajduje się pod opieką i obserwacją pracowników sąsiedniej firmy. Ryzyko nakrycia w trakcie próby dostania się do środka jest wielokrotnie większe niż łażenie z wykrywką w rezerwacie przyrody..

Autor:  Kenny [ wtorek, 8 września 2009, 09:07 ]
Tytuł: 

Wielki mógł byś nie wklejać problematycznych art?
szczególnie ten s...syn z pierwszego zdjęcia oby wasze znaleziska nigdy nie wpadły w jego ręce...
O widzę że żeście we 2 z Arturem byli sami na wyprawie??
I to wielki uczony po raz pierwszy zidentyfikował szczątki??? (a mnie się cały czas wydawało że to jednak Krzysiek Dembicz i to jeszcze na miejscu w kopalni...)
Fotki Staszka Krupy a podpisane jako archiwum Artura... no w archiwum to może i leżą ale wypadało by autora podać jeśli jest znany...
dobra koniec siania fermentu

Autor:  Wielki [ wtorek, 8 września 2009, 21:45 ]
Tytuł: 

Kenny napisał(a):
Wielki mógł byś nie wklejać problematycznych art?

Podstawowe pytanie skąd mam wiedzieć kto komu nadepnął i w jaki sposób na odcisk. Nie moja sprawa, widocznie masz powód przytoczony w Twoim poście wyżej. Jednak mamy do czynienia z publikacją tematyczną na temat Annopola. Nic nie zmieni tego faktu i nikt nie będzie się przejmował użytkownikami PS.
Niedługo i tak doświadczysz w pracy zawodowej nagminnego zjawiska przypisywania sobie cudzych osiągnięć i spijania śmietanki przez inne osoby. Oczywiście możemy bić pianę. Ale doskonale wiesz, że nie wklejałem linku by kogoś drażnić.

Autor:  Kenny [ wtorek, 8 września 2009, 23:54 ]
Tytuł: 

nie no luzik :) przynajmniej wiem że już coś takiego istnieje i już można pociągnąć autora o łamanie praw autorskich :)

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/