https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| Padlina Annopol https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=45&t=36932 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Kenny [ środa, 3 stycznia 2007, 21:11 ] |
| Tytuł: | Padlina Annopol |
jak w temacie zacznijmy od jeżowca.. [ img ] jakieś muszelki narosłe na skorupce [ img ] ślimak [ img ] kolczasty amonit :) te bardziej pospolite [ img ] inne ujecie [ img ] inna sztuka z tego rodzaju udało nam się wyrwać tylko jedną sztukę [ img ] i znowu [ img ] [ img ] a jeszcze bym wielkości zapomniał jeżowiec 4.5x4cm ślimak 2cm amon1 4.5cm amon2 6.5x4.5x3.5 grubosci |
|
| Autor: | Rafi Sława [ środa, 3 stycznia 2007, 21:56 ] |
| Tytuł: | |
Wspaniały zestawik, Kenny niezły plon, gratulacje :1 . Pozdr. |
|
| Autor: | moozg [ środa, 3 stycznia 2007, 22:04 ] |
| Tytuł: | |
jezyk to zapewne jakis micraster amonity : 1 - Hyphoplites 2 - maly fragment, ale najbardziej podchodzi mi pod Phyllocerasa |
|
| Autor: | Bax21 [ czwartek, 4 stycznia 2007, 00:07 ] |
| Tytuł: | |
no,no Kenny czyżbyś się jednak zaczął przekonywać?... ładne :1 tak z ciekawości jakie wymiary ma ten elegancki ślmaczek? |
|
| Autor: | Kenny [ czwartek, 4 stycznia 2007, 11:29 ] |
| Tytuł: | |
czytaj 2cm ale zdarzają się ponad 4 ja się nie przekonuje nie lubię padliny a to leżało na wierzchu to dlaczego mam nie podnieść ?? a co do amonow to dostałem cynk ze 1 to będzie coś z rodzaju Schloenbachia |
|
| Autor: | Kenny [ czwartek, 4 stycznia 2007, 22:10 ] |
| Tytuł: | |
zabrałem się za dłubaninę... a oto efekty 2godzinnego dziergania cyrklem... [ img ] |
|
| Autor: | skarbnik [ piątek, 5 stycznia 2007, 22:30 ] |
| Tytuł: | |
Kenny napisał(a): zabrałem się za dłubaninę... a oto efekty 2godzinnego dziergania cyrklem...
[] I dlatego robale są wdzięczniejsze od minerałków. |
|
| Autor: | Bax21 [ sobota, 6 stycznia 2007, 00:13 ] |
| Tytuł: | |
skarbnik napisał(a): I dlatego robale są wdzięczniejsze od minerałków.
uuuu! szykuje się wojna :mg: :gun: ;) nie no pokój Panowie :cop każdy ma co lubi, wszyscy szczęśliwi :) |
|
| Autor: | Kenny [ sobota, 6 stycznia 2007, 16:51 ] |
| Tytuł: | |
no nie wiem :D wole robić sobie dziury w palcach młotkiem niż cyrklem... :) |
|
| Autor: | Wielki [ poniedziałek, 7 września 2009, 08:23 ] |
| Tytuł: | |
http://www.pgi.gov.pl/images/stories/pr ... _08_13.pdf |
|
| Autor: | Witek63 [ poniedziałek, 7 września 2009, 20:44 ] |
| Tytuł: | |
Uprzedzam ewentualnych poszukiwaczy, że od momentu rozpoczęcia prac badawczych wejście do kopalni zostało odpowiednio zabezpieczone oraz znajduje się pod opieką i obserwacją pracowników sąsiedniej firmy. Ryzyko nakrycia w trakcie próby dostania się do środka jest wielokrotnie większe niż łażenie z wykrywką w rezerwacie przyrody.. |
|
| Autor: | Kenny [ wtorek, 8 września 2009, 09:07 ] |
| Tytuł: | |
Wielki mógł byś nie wklejać problematycznych art? szczególnie ten s...syn z pierwszego zdjęcia oby wasze znaleziska nigdy nie wpadły w jego ręce... O widzę że żeście we 2 z Arturem byli sami na wyprawie?? I to wielki uczony po raz pierwszy zidentyfikował szczątki??? (a mnie się cały czas wydawało że to jednak Krzysiek Dembicz i to jeszcze na miejscu w kopalni...) Fotki Staszka Krupy a podpisane jako archiwum Artura... no w archiwum to może i leżą ale wypadało by autora podać jeśli jest znany... dobra koniec siania fermentu |
|
| Autor: | Wielki [ wtorek, 8 września 2009, 21:45 ] |
| Tytuł: | |
Kenny napisał(a): Wielki mógł byś nie wklejać problematycznych art?
Podstawowe pytanie skąd mam wiedzieć kto komu nadepnął i w jaki sposób na odcisk. Nie moja sprawa, widocznie masz powód przytoczony w Twoim poście wyżej. Jednak mamy do czynienia z publikacją tematyczną na temat Annopola. Nic nie zmieni tego faktu i nikt nie będzie się przejmował użytkownikami PS. Niedługo i tak doświadczysz w pracy zawodowej nagminnego zjawiska przypisywania sobie cudzych osiągnięć i spijania śmietanki przez inne osoby. Oczywiście możemy bić pianę. Ale doskonale wiesz, że nie wklejałem linku by kogoś drażnić. |
|
| Autor: | Kenny [ wtorek, 8 września 2009, 23:54 ] |
| Tytuł: | |
nie no luzik :) przynajmniej wiem że już coś takiego istnieje i już można pociągnąć autora o łamanie praw autorskich :) |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|