https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

Ciekawostki z piaskowni
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=45&t=66305
Strona 1 z 1

Autor:  Zbyszek146 [ niedziela, 28 czerwca 2009, 23:40 ]
Tytuł:  Ciekawostki z piaskowni

Z poziomu minus 7 m - w ściance piaskowni wyskoczyła taka sztuka
1.[ img ]
2.[ img ]
na zewnątrz otoczka z zlepieńca z kryształków piasku a w środku jakś szkielet

a z poziomu-4m
w otulinie-pierwszy to prawdopodobnie ruda żelaza/magnes trzyma się bryłki/ ale druga sztuka w otulinie porowatej tak jak zgorzel ale nie jest magnetyczna-ciekawe co to jest?
[ img ]
[ img ]

Autor:  anonimus [ sobota, 5 września 2009, 23:41 ]
Tytuł: 

to z 7 to jakiś zlep taki zaczątek cementacji
to z 4 to nie magnetyczne z jądrem i skorupą to jest limonit a to magnetyczne to dużo opcji więc nie zgaduje

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/