https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| Ciekawostki z piaskowni https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=45&t=66305 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Zbyszek146 [ niedziela, 28 czerwca 2009, 23:40 ] |
| Tytuł: | Ciekawostki z piaskowni |
Z poziomu minus 7 m - w ściance piaskowni wyskoczyła taka sztuka 1.[ img ] 2.[ img ] na zewnątrz otoczka z zlepieńca z kryształków piasku a w środku jakś szkielet a z poziomu-4m w otulinie-pierwszy to prawdopodobnie ruda żelaza/magnes trzyma się bryłki/ ale druga sztuka w otulinie porowatej tak jak zgorzel ale nie jest magnetyczna-ciekawe co to jest? [ img ] [ img ] |
|
| Autor: | anonimus [ sobota, 5 września 2009, 23:41 ] |
| Tytuł: | |
to z 7 to jakiś zlep taki zaczątek cementacji to z 4 to nie magnetyczne z jądrem i skorupą to jest limonit a to magnetyczne to dużo opcji więc nie zgaduje |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|