https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

czy znalazłem skamielinę?
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=45&t=67165
Strona 1 z 1

Autor:  tomato [ sobota, 1 sierpnia 2009, 15:30 ]
Tytuł:  czy znalazłem skamielinę?

Witam.
Przez przypadek natknąłem na kamyk, który zwrócił moją uwagę swoją budową.

Pytanie do znawców skamieniałej przyrody: czy to jest fragment jakiegoś dawno wymarłego organizmu?

[ img ]

[ img ]

pozdrawiam
tomato

Autor:  meteorit [ niedziela, 2 sierpnia 2009, 20:50 ]
Tytuł: 

Jak najbardziej - jest to pozostałość po jakimś koralowcu...
ale jakim to pewnie fachowcy "od padliny" powiedzą ;)

Autor:  anonimus [ sobota, 5 września 2009, 23:21 ]
Tytuł: 

Czy to koral nie był bym taki pewny może i gąbka ale paskudnie to widać.

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/