https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| czy znalazłem skamielinę? https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=45&t=67165 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | tomato [ sobota, 1 sierpnia 2009, 15:30 ] |
| Tytuł: | czy znalazłem skamielinę? |
Witam. Przez przypadek natknąłem na kamyk, który zwrócił moją uwagę swoją budową. Pytanie do znawców skamieniałej przyrody: czy to jest fragment jakiegoś dawno wymarłego organizmu? [ img ] [ img ] pozdrawiam tomato |
|
| Autor: | meteorit [ niedziela, 2 sierpnia 2009, 20:50 ] |
| Tytuł: | |
Jak najbardziej - jest to pozostałość po jakimś koralowcu... ale jakim to pewnie fachowcy "od padliny" powiedzą ;) |
|
| Autor: | anonimus [ sobota, 5 września 2009, 23:21 ] |
| Tytuł: | |
Czy to koral nie był bym taki pewny może i gąbka ale paskudnie to widać. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|