https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

Dziwny kamień
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=45&t=67762
Strona 1 z 1

Autor:  janpiotr7879 [ piątek, 21 sierpnia 2009, 22:55 ]
Tytuł:  Dziwny kamień

Proszę o pomoc czy to naturalny kamień?

Autor:  pimpek_122 [ sobota, 22 sierpnia 2009, 14:47 ]
Tytuł: 

może rozcieracz?

Autor:  Kenny [ sobota, 22 sierpnia 2009, 19:58 ]
Tytuł: 

trochę za mały jak na rozcieracz...
ale wygląda że ktoś przy nim majstrował chyba że został znaleziony na pustyni wtedy jest to tzw wielograniec.

Autor:  janpiotr7879 [ sobota, 22 sierpnia 2009, 20:46 ]
Tytuł: 

Kamień znaleziony na Mazurach,(mam go już około 20 lat), miałem wtedy z 10, 12 lat schowałem go do schowka ze swoimi "skarbami" , już kilka razy miałem ochotę go rozłupać, ale jeszcze poczekam bo może jednak to coś fajnego

Autor:  pimpek_122 [ sobota, 22 sierpnia 2009, 22:37 ]
Tytuł: 

Nie łup go. Może w przyszlości będzie możoliwość sprawdzenia go pod mikroskopwem. Ciekawe znalezisko, na pewno warte uwagi. Rozcieracze tez były małe.
Pozdrawiam :-).

Autor:  pimpek_122 [ sobota, 22 sierpnia 2009, 22:38 ]
Tytuł: 

Jak masz możliwość przejdz ten teren może wychodzi jakaś ceramika, krzemienie, inne ciekawe kamyki..........

Autor:  janpiotr7879 [ sobota, 22 sierpnia 2009, 22:48 ]
Tytuł: 

Za 2, 3 tygodnie będę tam i na pewno tam pochodzę (pola moich rodziców), nikt tam jeszcze nie chodził.

Autor:  janpiotr7879 [ poniedziałek, 24 sierpnia 2009, 06:42 ]
Tytuł: 

Mam jeszcze jedno pytanie czy jest możliwość dać go do zbadania, jak jest to gdzie i ile to może kosztować. Najlepiej na terenie Śląska.

Autor:  Kenny [ poniedziałek, 24 sierpnia 2009, 11:11 ]
Tytuł: 

o jakie badania Ci chodzi?:)

określenie typu skały na oko? czy przeprowadzenie pełnej analizy petrograficznej ??

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/