https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| Kamyczki do ID ;) https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=45&t=68088 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Nowicjusz [ poniedziałek, 31 sierpnia 2009, 00:27 ] |
| Tytuł: | Kamyczki do ID ;) |
Witam , są to kamyczki jakie znalazłem w okolicach domu :) Krzemień ma 7cm dłg. i 7cm szer. Zaś ta "skamielina" jest mniejsza co z resztą widać , przypomina odcisk palca , na "zrzucie" ze skanera niezbyt widać ale to wygląda jak linie papilarne , odcisk ten pasuje jak ulał do kształtu palca. A ostatni kamyk jest dosyć "oryginalny" ;) czy taki kamyk ma swoją nazwę ? :) |
|
| Autor: | Onyks5 [ poniedziałek, 31 sierpnia 2009, 08:39 ] |
| Tytuł: | |
witam, Kolego przykro mi, ale z tych "fotek" to nikt Ci nie odpowie na twoje pytanie dotyczące tych okazów. pozdro |
|
| Autor: | Nowicjusz [ poniedziałek, 31 sierpnia 2009, 11:15 ] |
| Tytuł: | |
Ok , postaram się jak najszybciej wrzucić prawdziwe fotki ,tym czasem dzięki za odzew ;) :piwo |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|