https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

Kamyczki do ID ;)
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=45&t=68088
Strona 1 z 1

Autor:  Nowicjusz [ poniedziałek, 31 sierpnia 2009, 00:27 ]
Tytuł:  Kamyczki do ID ;)

Witam , są to kamyczki jakie znalazłem w okolicach domu :) Krzemień ma 7cm dłg. i 7cm szer. Zaś ta "skamielina" jest mniejsza co z resztą widać , przypomina odcisk palca , na "zrzucie" ze skanera niezbyt widać ale to wygląda jak linie papilarne , odcisk ten pasuje jak ulał do kształtu palca. A ostatni kamyk jest dosyć "oryginalny" ;) czy taki kamyk ma swoją nazwę ? :)

Autor:  Onyks5 [ poniedziałek, 31 sierpnia 2009, 08:39 ]
Tytuł: 

witam,
Kolego przykro mi, ale z tych "fotek" to nikt Ci nie odpowie na twoje pytanie dotyczące tych okazów.
pozdro

Autor:  Nowicjusz [ poniedziałek, 31 sierpnia 2009, 11:15 ]
Tytuł: 

Ok , postaram się jak najszybciej wrzucić prawdziwe fotki ,tym czasem dzięki za odzew ;) :piwo

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/