Teraz jest niedziela, 28 czerwca 2026, 17:08

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: rybka
PostNapisane: piątek, 4 września 2009, 10:54 
Offline
Major
Major

Dołączył(a): niedziela, 7 czerwca 2009, 10:46
Posty: 428
Lokalizacja: Dolny Śląsk
hej dostałem ostatnio od kumpla pracującego w kopalni miedzi taką fajną łupkę z odbiciem rybki (szkoda że tylko część) coś można się więcej dowiedzieć czy po prostu rybka to rybka? w każdym razie dość często trafiają się takie okazy tyle że wszystko idzie na przemiał:(


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 4 września 2009, 11:05 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): wtorek, 29 kwietnia 2003, 00:00
Posty: 4456
Lokalizacja: Stalowa Wola / Krakow
piękna spirytyzowana :) (łuski zastąpione pirytem nie spirytem)
co więcej... hmm wiek można powiedzieć jest to Perm granica czerwonego spągowca i cechsztynu około 270mln lat
a co do gatunku rybki to ja się niestety nie znam...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 4 września 2009, 11:48 
Offline
Major
Major

Dołączył(a): niedziela, 7 czerwca 2009, 10:46
Posty: 428
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wielkie dzięki za info,dla mnie to była tylko złota rybka teraz już mogę o niej coś powiedzieć jakby się ktoś pytał :piwo


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 4 września 2009, 12:15 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): wtorek, 29 kwietnia 2003, 00:00
Posty: 4456
Lokalizacja: Stalowa Wola / Krakow
znawcą nie jestem ale wygląda mi to na śledzia... :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 4 września 2009, 12:32 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): poniedziałek, 7 maja 2007, 15:41
Posty: 499
Lokalizacja: Kobyłka
witam, :)
Rybka z rodz. Paleoniscus sp., wiek Perm, Loping (Dżulfa) 251-260 ml
pozdro :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 4 września 2009, 12:37 
Offline
Major
Major

Dołączył(a): niedziela, 7 czerwca 2009, 10:46
Posty: 428
Lokalizacja: Dolny Śląsk
No to chłopaki pod tego śledzika :piwo :piwo :piwo , lata swoje ma ale nie śmierdzi :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL