https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

rybka
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=45&t=68231
Strona 1 z 1

Autor:  walker1980 [ piątek, 4 września 2009, 10:54 ]
Tytuł:  rybka

hej dostałem ostatnio od kumpla pracującego w kopalni miedzi taką fajną łupkę z odbiciem rybki (szkoda że tylko część) coś można się więcej dowiedzieć czy po prostu rybka to rybka? w każdym razie dość często trafiają się takie okazy tyle że wszystko idzie na przemiał:(

Autor:  Kenny [ piątek, 4 września 2009, 11:05 ]
Tytuł: 

piękna spirytyzowana :) (łuski zastąpione pirytem nie spirytem)
co więcej... hmm wiek można powiedzieć jest to Perm granica czerwonego spągowca i cechsztynu około 270mln lat
a co do gatunku rybki to ja się niestety nie znam...

Autor:  walker1980 [ piątek, 4 września 2009, 11:48 ]
Tytuł: 

Wielkie dzięki za info,dla mnie to była tylko złota rybka teraz już mogę o niej coś powiedzieć jakby się ktoś pytał :piwo

Autor:  Kenny [ piątek, 4 września 2009, 12:15 ]
Tytuł: 

znawcą nie jestem ale wygląda mi to na śledzia... :)

Autor:  Onyks5 [ piątek, 4 września 2009, 12:32 ]
Tytuł: 

witam, :)
Rybka z rodz. Paleoniscus sp., wiek Perm, Loping (Dżulfa) 251-260 ml
pozdro :)

Autor:  walker1980 [ piątek, 4 września 2009, 12:37 ]
Tytuł: 

No to chłopaki pod tego śledzika :piwo :piwo :piwo , lata swoje ma ale nie śmierdzi :)

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/