https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| rybka https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=45&t=68231 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | walker1980 [ piątek, 4 września 2009, 10:54 ] |
| Tytuł: | rybka |
hej dostałem ostatnio od kumpla pracującego w kopalni miedzi taką fajną łupkę z odbiciem rybki (szkoda że tylko część) coś można się więcej dowiedzieć czy po prostu rybka to rybka? w każdym razie dość często trafiają się takie okazy tyle że wszystko idzie na przemiał:( |
|
| Autor: | Kenny [ piątek, 4 września 2009, 11:05 ] |
| Tytuł: | |
piękna spirytyzowana :) (łuski zastąpione pirytem nie spirytem) co więcej... hmm wiek można powiedzieć jest to Perm granica czerwonego spągowca i cechsztynu około 270mln lat a co do gatunku rybki to ja się niestety nie znam... |
|
| Autor: | walker1980 [ piątek, 4 września 2009, 11:48 ] |
| Tytuł: | |
Wielkie dzięki za info,dla mnie to była tylko złota rybka teraz już mogę o niej coś powiedzieć jakby się ktoś pytał :piwo |
|
| Autor: | Kenny [ piątek, 4 września 2009, 12:15 ] |
| Tytuł: | |
znawcą nie jestem ale wygląda mi to na śledzia... :) |
|
| Autor: | Onyks5 [ piątek, 4 września 2009, 12:32 ] |
| Tytuł: | |
witam, :) Rybka z rodz. Paleoniscus sp., wiek Perm, Loping (Dżulfa) 251-260 ml pozdro :) |
|
| Autor: | walker1980 [ piątek, 4 września 2009, 12:37 ] |
| Tytuł: | |
No to chłopaki pod tego śledzika :piwo :piwo :piwo , lata swoje ma ale nie śmierdzi :) |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|