https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| Skamielina? https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=45&t=68602 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | jastrzur [ poniedziałek, 14 września 2009, 18:53 ] |
| Tytuł: | Skamielina? |
Proszę o id. Znalezione na polu w Luxemburgu,w promieniu 10 metrów leżało tego dość sporo ale tylko w tym jednym miejscu. [ img ] [ img ] [ img ] |
|
| Autor: | Mar [ poniedziałek, 14 września 2009, 19:20 ] |
| Tytuł: | |
Wygląda na amonit |
|
| Autor: | Onyks5 [ poniedziałek, 14 września 2009, 19:47 ] |
| Tytuł: | |
witam, Nautiloidea - głowonogi - Łodzik http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%81odzikowce pozdro |
|
| Autor: | jastrzur [ poniedziałek, 14 września 2009, 19:56 ] |
| Tytuł: | |
Wielkie dzięki. |
|
| Autor: | anonimus [ poniedziałek, 14 września 2009, 22:42 ] |
| Tytuł: | |
A czy nie aby Gryphaea? http://images.google.pl/images?q=grypha ... =pl&tab=wi |
|
| Autor: | jastrzur [ poniedziałek, 14 września 2009, 22:59 ] |
| Tytuł: | |
[quote="anonimus"]A czy nie aby Gryphaea? Tak masz rację to jest to,dzięki |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|