https://poszukiwanieskarbow.com/forum/

Skamielina?
https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=45&t=68602
Strona 1 z 1

Autor:  jastrzur [ poniedziałek, 14 września 2009, 18:53 ]
Tytuł:  Skamielina?

Proszę o id.
Znalezione na polu w Luxemburgu,w promieniu 10 metrów leżało tego dość sporo ale tylko w tym jednym miejscu. [ img ] [ img ] [ img ]

Autor:  Mar [ poniedziałek, 14 września 2009, 19:20 ]
Tytuł: 

Wygląda na amonit

Autor:  Onyks5 [ poniedziałek, 14 września 2009, 19:47 ]
Tytuł: 

witam,
Nautiloidea - głowonogi - Łodzik
http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%81odzikowce
pozdro

Autor:  jastrzur [ poniedziałek, 14 września 2009, 19:56 ]
Tytuł: 

Wielkie dzięki.

Autor:  anonimus [ poniedziałek, 14 września 2009, 22:42 ]
Tytuł: 

A czy nie aby Gryphaea? http://images.google.pl/images?q=grypha ... =pl&tab=wi

Autor:  jastrzur [ poniedziałek, 14 września 2009, 22:59 ]
Tytuł: 

[quote="anonimus"]A czy nie aby Gryphaea?
Tak masz rację to jest to,dzięki

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/