Teraz jest czwartek, 18 kwietnia 2024, 14:29

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Starożytne Dzieje Polski
PostNapisane: wtorek, 29 sierpnia 2017, 14:34 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): środa, 24 września 2003, 04:36
Posty: 3129
Lokalizacja: Górny Śląsk
prostozsadu napisał(a):
Panie Michale,
Miesiąc temu kupiłam u Pana Markabę Alfa Moc z mosiądzu. Merkaba jest wspaniała , bardzo dziękuję. Dziś miałam niesamowitą medytacje. Siedząc pod Merkabą widziałam olbrzymią ilość przepięknej jasnej energii wylewającej się ze mnie niczym z wulkanu. Było to niesamowite! Owo światło wypływało, wirowało i strzelało w górę z wielką intensywnością. Było to bardzo dziwne. Wcześniej zawsze czułam strumień energii spływający przez Merkabę na mnie, a teraz było odwrotnie, tak jakby to światło wydobywało się z mojej głowy a Merkaba je "rozrzucała" na wszystkie strony. Pojawiła się też wtedy myśl, że energia ta nie jest stabilna i że powinnam o tym opowiedzieć Panu, dlatego piszę.
Odnoszę wrażenie, że pan Michał sprzedał tej Pani Markabę o szczególnym kształcie. Na baterie.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Starożytne Dzieje Polski
PostNapisane: wtorek, 29 sierpnia 2017, 15:14 
Offline
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): niedziela, 7 listopada 2010, 22:34
Posty: 188
Gdyby jeszcze zakupiła Merkivę i zainstalowała w "drugim kanale komunikacyjnym"... A gdybyż to jeszcze była Merkiva Alfa Moc...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Starożytne Dzieje Polski
PostNapisane: wtorek, 29 sierpnia 2017, 16:03 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): środa, 22 lutego 2006, 21:56
Posty: 3182
Lokalizacja: Dolny Śląsk
To ja już bym wolał Merkavę :czo


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Starożytne Dzieje Polski
PostNapisane: wtorek, 29 sierpnia 2017, 16:10 
Offline
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): niedziela, 7 listopada 2010, 22:34
Posty: 188
Kilka lat pracy z Merkabą udowodniło, że jest ona bardzo silnym instrumentem ułatwiającym medytację i przyśpieszającym rozwój duchowy. Setki użytkowników Aktywatorów Merkaba na całym świecie uzyskało dzięki nim łatwy dostęp do wyższych stanów świadomości i przewodnictwa Wyższej Jaźni. Podobnie jak tradycyjne piramidy, Merkabę można również z powodzeniem stosować do oczyszczania i energetyzowania wody i żywności.
Merkaba to otaczająca człowieka energia duchowa ujęta w geometryczny wzór przenikających się nawzajem piramid. Jedna z piramid skierowana jest czubkiem w górę i łączy się z energiami kosmosu, druga skierowana jest czubkiem w dół, umożliwiając łączność z energiami Ziemi. Wiedzę o szczególnym działaniu tego typu kształtu przywieźli do Egiptu uchodźcy z Atlantydy.

Okazuje się, że wykonane z właściwych materiałów poprawne odwzorowanie kształtu Merkaby jest nośnikiem bardzo podobnej energii do tej, jaka występuje w piramidach, przy czym jest ona znacznie bardziej dynamiczna. Pozwala to na jej kumulację w instrumentach o znacznie mniejszych rozmiarach. Jednocześnie daje się zauważyć, że emanacja Merkaby ulega zwielokrotnieniu, gdy w taką konstrukcję wprawi się odpowiednio dobrane kryształy.




sobota, 26. Kwiecień 2014
Wieloramienność i wielobiegunowość Merkivy daje znacznie większe możliwości stworzenia wibracji jak najbardziej przyjaznej dla rozwoju człowieka. Jednak ustalenie właściwego układu kryształów spośród możliwych kilkudziesięciu kombinacji okazała się całkiem niemałym wyzwaniem. Kilka wcześniej wykonanych eksperymentów nie przyniosło pożądanych rezultatów - zastosowane kamienie działały nieharmonijnie i nie dawały odpowiedniej wibracji. Sukces przyszedł dopiero we wtorek 22 kwietnia. Być może nie przypadkiem, gdyż właśnie tego dnia na niebie formował się wielki astrologiczny krzyż, oznaczający wydażenia wielkiej wagi.

W tym dniu pracowaliśmy z Darkiem nad Merkivą w rozmiarze Alfa. Układ kamieni półszlachetnych, który tym razem zastosowaliśmy składał się z dobrze już wcześniej znanego z produkcji Merkab duetu ametyst i kwarc różowy. Układ ten zastosowaliśmy na części żeńskiej Merkivy. Natomiast biegun męski ubraliśmy w piękny lapis lazuli oraz cytryn. Dopiero wtedy pojawiła się właściwa wibracja.


Jeżeli mamy tylko jedną Merkabę, warto się zastanowić jakie jej użytkowanie przyniesie nam większą korzyść – świadomość na jawie, czy świadomy sen. Wybór należy do Państwa. Jeżeli sytuacja na to pozwala, rozwiązaniem idealnym byłoby używanie jednej Merkaby do medytacji w ciągu dnia, a drugiej w czasie snu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Starożytne Dzieje Polski
PostNapisane: wtorek, 5 listopada 2019, 15:21 
Offline
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): niedziela, 7 listopada 2010, 22:34
Posty: 188
Energia Orgonu nie umiera nigdy.

https://greenharmony.pl/polaryzatory-to ... Ho4Jpr0wys


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Starożytne Dzieje Polski
PostNapisane: wtorek, 5 listopada 2019, 15:48 
Offline
Główny Moderator
Główny Moderator

Dołączył(a): sobota, 7 sierpnia 2004, 17:30
Posty: 3836
Lokalizacja: Warszawa, Sochaczew, Lodz, Rogacze, Przystan-Stawki , Sukowate
https://www.youtube.com/watch?v=kTZ1EY5sgf4

Regularne przyjmowanie leków + wizyty kontrolne u specjalisty powinny zniwelować objawy.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Starożytne Dzieje Polski
PostNapisane: wtorek, 5 listopada 2019, 16:22 
Online
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): poniedziałek, 24 września 2012, 22:42
Posty: 3637
Lokalizacja: Górny Śląsk
Czepiacie się, a to właśnie sprzęt na miarę naszych czasów. :za


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Starożytne Dzieje Polski
PostNapisane: wtorek, 5 listopada 2019, 16:46 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): sobota, 3 marca 2018, 19:19
Posty: 926
Posiadanie i chodzenie z takim sprzętem po polu to wykroczenie czy przestępstwo w naszym kraju? ;)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Starożytne Dzieje Polski
PostNapisane: wtorek, 5 listopada 2019, 16:51 
Offline
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): niedziela, 7 listopada 2010, 22:34
Posty: 188
I dla wyznawców darmowej energii..

https://youtu.be/7tESD2nw0nM


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Starożytne Dzieje Polski
PostNapisane: wtorek, 5 listopada 2019, 17:32 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): sobota, 3 marca 2018, 19:19
Posty: 926
prostozsadu napisał(a):
I dla wyznawców darmowej energii..

https://youtu.be/7tESD2nw0nM

Cytuj:
Jorfion 10 miesięcy temu
Ja ostatnio wymienilem olej w wydechu i jestem bardzo zdowolony. Dodatkowo zainstalowalem ta kostke w muszli klozetowej i zuzycie wody poprzez ulozenie hemoglobiny spowodowalo pojawienie sie jednorożca w mojej strefie komfortu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Starożytne Dzieje Polski
PostNapisane: wtorek, 5 listopada 2019, 20:15 
Offline
Sierżant Sztabowy
Sierżant Sztabowy

Dołączył(a): środa, 9 marca 2011, 09:51
Posty: 88
Lokalizacja: zDolny Śląsk
Wiem, że to wbrew zasadom tego forum, ale ośmielę się powrócić do tematu wątku.
Jest na YouTube audiobook ''Polski za Nerona''.
Całkiem sympatyczne czytadło do poduchy, a i nieco ciekawych faktów się tam znajdzie.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Starożytne Dzieje Polski
PostNapisane: wtorek, 5 listopada 2019, 21:42 
Offline
Kapitan
Kapitan

Dołączył(a): sobota, 25 lutego 2012, 13:57
Posty: 364
W bili monety ?;)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL