https://poszukiwanieskarbow.com/forum/ |
|
| Proszę o pomoc w znalezieniu fotki https://poszukiwanieskarbow.com/forum/viewtopic.php?f=60&t=47326 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | hubal10 [ niedziela, 30 września 2007, 12:19 ] |
| Tytuł: | Proszę o pomoc w znalezieniu fotki |
Witam. Bardzo proszę wszystkich o pomoc w znalezieniu fotki,której szukam już dłuższy czas. Jest to fotografia przedstawiająca zbliżenie pijącego żołnierza ze strumienia razem z koniem,żołnierz ubrany jest w mundur deszczyk,ma kałasznikowa na plecach,piją razem ze strumienia chyba w Bieszczadach. Najprawdopodobniej jest to zdjęcie wopisty. Spędziłem już z 1000 godzin w internecie i nie mogę znaleźć,byłem w bibliotece itp. Proszę wszystkich o pomoc bo znalezienie tego zdjęcia stało się już chyba moją obsesją. Za pomoc z góry dziękuję. |
|
| Autor: | kudlaty [ niedziela, 30 września 2007, 13:50 ] |
| Tytuł: | |
swego czasu takie zdjęcie wisiało przy klasie od PO w jednej ze szkół w moim miescie. jak znajdę czas (i jeśli mnie wpuszczą :D ) a zdjęcie jeszcze będzie to je sfotografuje. |
|
| Autor: | hubal10 [ niedziela, 30 września 2007, 22:02 ] |
| Tytuł: | |
Byłbym ci bardzo wdzięczny,ale może już nie wisieć bo koń i wojak są innej orientacji politycznej od tej która rządzi teraz :hahaha |
|
| Autor: | giller [ poniedziałek, 1 października 2007, 10:49 ] |
| Tytuł: | |
Zdjęcie to (rzeczywiście ładne) ma tytuł "Przyjaciele" i znajduje się w albumie pt. "W 40-lecie Ludowego Wojska Polskiego", albo "W 40-lecie zwycięstwa".:drap Ta skleroza... Jesli u starych to gdzieś jeszcze leży to może koło weekendu wrzucę skan. Pzdr. |
|
| Autor: | giller [ poniedziałek, 1 października 2007, 15:49 ] |
| Tytuł: | |
Tak to wygląda. Jest za grosze na aukcji. |
|
| Autor: | hubal10 [ poniedziałek, 1 października 2007, 21:38 ] |
| Tytuł: | |
Około 10 zł za książkę do tego 6,50 za przesyłkę to 16,50 to już nie są grosze a przynajmniej dla mnie i to za 1 zdjęcie. :ojoj Ale dzięki za namiar już wiem przynajmniej gdzie szukać :1 Jakby nie sprawiło ci to kłopotu to poczekam na skan.Pozdowienia :piwo |
|
| Autor: | graf_zero [ wtorek, 2 października 2007, 07:58 ] |
| Tytuł: | |
Cytuj: Około 10 zł za książkę do tego 6,50 za przesyłkę to 16,50 to już nie są grosze a przynajmniej dla mnie i to za 1 zdjęcie.
Ojoj! Ale dzięki za namiar już wiem przynajmniej gdzie szukać Number One Jakby nie sprawiło ci to kłopotu to poczekam na skan.Pozdowienia Piwko! Są jeszcze biblioteki !! Scan wyniesie Cię wtedy grosze... |
|
| Autor: | Witcher [ wtorek, 2 października 2007, 09:51 ] |
| Tytuł: | |
Ja mam gdzies te perle PRL-u. Jak znajde to zeskanuje. |
|
| Autor: | hubal10 [ niedziela, 7 października 2007, 11:49 ] |
| Tytuł: | |
To co z tymi skanami ,można mieć nadzieję????????????? :que :que |
|
| Autor: | hubal10 [ sobota, 5 stycznia 2008, 00:56 ] |
| Tytuł: | |
OOOOOOOOOOO widzę obiecanki cacanki!!!!!!!!!!! :n |
|
| Autor: | giller [ sobota, 29 marca 2008, 00:56 ] |
| Tytuł: | |
Trochę jakby tu powiedzieć sie zeszło, ale oto ci on: [ img ] Pzdr. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ] |
| Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group http://www.phpbb.com/ |
|