Teraz jest czwartek, 25 kwietnia 2024, 16:02

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 344 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 23  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Darmo na komercyjnych nadzorach.
PostNapisane: wtorek, 25 lutego 2020, 23:33 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): czwartek, 20 maja 2004, 12:50
Posty: 2253
Lokalizacja: Banditenkreis
Ciekawe czy wykaszają konkurencję na rejonie :ups:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Darmo na komercyjnych nadzorach.
PostNapisane: wtorek, 25 lutego 2020, 23:37 
Offline
Podporucznik
Podporucznik

Dołączył(a): wtorek, 7 stycznia 2020, 00:50
Posty: 278
Pokolenie wszelkiej maści prezesów i działaczy z wykształcenia i racji urodzenia musi wymrzeć aby było normalnie. Na którymś forum ktoś taką tezę postawił ale zaraz dostał ripostę że to nie jest prawda bo nowe pokolenie już zaczyna się uwłaszczać nie na swoim. Sam nie wiem która opcja jest właściwa.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Darmo na komercyjnych nadzorach.
PostNapisane: piątek, 28 lutego 2020, 22:02 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): niedziela, 9 kwietnia 2006, 16:45
Posty: 497
Lokalizacja: Łódź
Typowe dla kolegów na tym forum zamiast wprost zapytać u źródła obrzucanie gównem , kolego Frank to już nie pierwszy raz :)
nie jestem częstym gościem na tym forum , a kontakt do mnie nie jest tajemnicą.
Pytaliście o ubezpieczenie - tak mamy ubezpieczenie w ramach składki członkowskiej
Zarzucacie nam że nie bierzemy kasy za to że robimy co lubimy - tak zgadza się tak działamy od lat bo każdy z nas żyje z czego innego. Według komentujących lepiej pewnie zrobić poszukiwania komercyjne i golić poszukiwaczy żeby mogli poszukać - o to wam chodzi?
Podejrzewam że to jest głównie zwykła zawiść i bronienie własnych interesów .
Ja w każdym bądź razie miedzy innymi w taki sposób realizuje swoje hobby i zamierzam to robić dalej :lol: .
Mam nadzieję że kij w mrowisku zrobi swoje i zaraz znowu zaczniecie swoje mądrości prawić :666


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Darmo na komercyjnych nadzorach.
PostNapisane: piątek, 28 lutego 2020, 22:17 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): piątek, 17 września 2010, 19:12
Posty: 13
Lokalizacja: z domu
resty napisał(a):
Typowe dla kolegów na tym forum zamiast wprost zapytać u źródła obrzucanie gównem , kolego Frank to już nie pierwszy raz :)
nie jestem częstym gościem na tym forum , a kontakt do mnie nie jest tajemnicą.
Pytaliście o ubezpieczenie - tak mamy ubezpieczenie w ramach składki członkowskiej
Zarzucacie nam że nie bierzemy kasy za to że robimy co lubimy - tak zgadza się tak działamy od lat bo każdy z nas żyje z czego innego. Według komentujących lepiej pewnie zrobić poszukiwania komercyjne i golić poszukiwaczy żeby mogli poszukać - o to wam chodzi?
Podejrzewam że to jest głównie zwykła zawiść i bronienie własnych interesów .
Ja w każdym bądź razie miedzy innymi w taki sposób realizuje swoje hobby i zamierzam to robić dalej :lol: .
Mam nadzieję że kij w mrowisku zrobi swoje i zaraz znowu zaczniecie swoje mądrości prawić :666

Mądrze prawisz to jest pasja a jak realizowana to sprawa każdego z nas.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Darmo na komercyjnych nadzorach.
PostNapisane: piątek, 28 lutego 2020, 22:21 
Offline
Pułkownik
Pułkownik

Dołączył(a): niedziela, 29 lipca 2018, 22:41
Posty: 507
resty
bez urazy, gdyby nie pewne, dyplomatycznie najwijmy to napiecia, miedzy poszukiwaczami i archeo, spowodowane ogromna nagonka i wykorzystywaniem nieuporzadkowanego, opresyjno zbojeckiego prawa przeciwko nam poszukiwaczom, nikt by nie zwrocil uwagi na najbardziej nawet skrajny egoizm pewnych stowarzyszen i organizacji...
na kase i jej uzywanie mam swoje wlasne poglady, kto chce niech doplaca, zebrze itd o ile w granicach prawa.. natomiast nie umiem przejsc do porzadku dziennego wobec moralno etycznego aspektu takiej sluzalczosci wobec archeo
tyle ja


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Darmo na komercyjnych nadzorach.
PostNapisane: piątek, 28 lutego 2020, 23:36 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): niedziela, 9 kwietnia 2006, 16:45
Posty: 497
Lokalizacja: Łódź
nomennescio , widzisz wśród archeo też są różni ludzie tak jak i u nas i nie każdy jest nam wrogiem


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Darmo na komercyjnych nadzorach.
PostNapisane: piątek, 28 lutego 2020, 23:54 
Offline
Podporucznik
Podporucznik

Dołączył(a): wtorek, 7 stycznia 2020, 00:50
Posty: 278
Proponuję do kompletu wprowadzić obowiązkowe mycie auta i noszenie w lektyce.
Nie mój cyrk i nie moje małpy, jak to mówią. Takim służalczym działaniem robicie krecią robotę tym co walczą o jakieś w miarę normalne warunki dla zwykłych poszukiwaczy którzy nie godzą się z niewolniczym systemem. Zwykły, nie nastawiony na grabież zabytków, niedzielny poszukiwacz chce tylko aby mógł w czasie wolnym od pracy, wyjść z piszczałką czy neodymem na kilka godzin w pole czy nad wodę i sobie poszukać bez przeszkód i strachu, jakiegoś złomu czy innych znajdków. Jak coś znajdzie naprawdę starego i jeszcze w jako takim stanie to aby mógł to oddać w najbliższym muzeum bez obawy że z tego muzeum wyjdzie w asyście policji. Tylko tyle i aż tyle.
Fakt że wśród archeo są też w miarę normalni ludzie nie zmienia postaci rzeczy, że takimi działaniami utrwalacie system.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Darmo na komercyjnych nadzorach.
PostNapisane: sobota, 29 lutego 2020, 00:00 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): niedziela, 9 kwietnia 2006, 16:45
Posty: 497
Lokalizacja: Łódź
Skoro lubisz myć komuś auta nie widzę problemu możesz myć nic mi do tego , to twoja sprawa lecz nie narzucaj czegoś innym bo ja tego nie robię i nie ustalam ci jak masz dysponować swoim czasem. :D
.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Darmo na komercyjnych nadzorach.
PostNapisane: sobota, 29 lutego 2020, 00:24 
Offline
Podporucznik
Podporucznik

Dołączył(a): wtorek, 7 stycznia 2020, 00:50
Posty: 278
resty napisał(a):
Skoro lubisz myć komuś auta nie widzę problemu możesz myć nic mi do tego , to twoja sprawa lecz nie narzucaj czegoś innym bo ja tego nie robię i nie ustalam ci jak masz dysponować swoim czasem. :D
.


No tak z tym autem to przesadziłem bo czasu na kopanie może zabraknąć i nici z poklepania po plecach.
Lektyka jak widzę, pomysł dobry :D
Ależ owszem narzucasz, jak najbardziej narzucasz i wręcz opisujesz jak mam postępować gdy wreszcie łaskawie ten wyżebrany papier otrzymam.
Na koniec napiszę; jestem wędkarzem i łowię ryby. Nikogo o nic prosić nie muszę, idę na ryby kiedy chcę i o jakiej godzinie chcę, prosić nikogo nie muszę o żadną zgodę abym mógł łowić w piątek czy świątek, rano czy po południu. Można?, ano można.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Darmo na komercyjnych nadzorach.
PostNapisane: sobota, 29 lutego 2020, 00:34 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): niedziela, 9 kwietnia 2006, 16:45
Posty: 497
Lokalizacja: Łódź
W którym miejscu ci narzucam bo jakoś nie zauważyłem ? Chcesz to sobie chodź gdzie chcesz i jak chcesz co mi do tego , to twoja sprawa .
Ani archeo z którymi utrzymujemy dobre relacje ani my prawa nie tworzymy , z betonem jak wiesz nikt sie nie dogada i tam nigdy nie będzie żadnej współpracy.
Tym archeo którzy działają wspólnie z poszukiwaczami też się od tzw kolegów po fachu dostaje i to często bardzo boleśnie .


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Darmo na komercyjnych nadzorach.
PostNapisane: sobota, 29 lutego 2020, 00:48 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): poniedziałek, 24 września 2012, 22:42
Posty: 3648
Lokalizacja: Górny Śląsk
resty napisał(a):
Pytaliście o ubezpieczenie - tak mamy ubezpieczenie w ramach składki członkowskiej
Zarzucacie nam że nie bierzemy kasy za to że robimy co lubimy - tak zgadza się tak działamy od lat bo każdy z nas żyje z czego innego. Według komentujących lepiej pewnie zrobić poszukiwania komercyjne i golić poszukiwaczy żeby mogli poszukać - o to wam chodzi?
Podejrzewam że to jest głównie zwykła zawiść i bronienie własnych interesów .

Rzeczywiście, masz nas za bezrozumnych idiotów. :666 :n


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Darmo na komercyjnych nadzorach.
PostNapisane: sobota, 29 lutego 2020, 00:50 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): niedziela, 9 kwietnia 2006, 16:45
Posty: 497
Lokalizacja: Łódź
Frank tobie nikt nigdy nie dogodzi :) :666 :lol:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Darmo na komercyjnych nadzorach.
PostNapisane: sobota, 29 lutego 2020, 10:08 
Offline
Malkontent

Dołączył(a): poniedziałek, 9 grudnia 2013, 21:40
Posty: 935
Traper - :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Darmo na komercyjnych nadzorach.
PostNapisane: sobota, 29 lutego 2020, 10:52 
Offline
Kapitan
Kapitan

Dołączył(a): sobota, 23 lutego 2013, 16:09
Posty: 363
Lokalizacja: Wielkopolska
Nom, w tym wypadku nie masz resty właściwych argumentów bym pomyślał nawet ,że może być inaczej w naszym kraju i dobrze współpracować z betonem.
Chcemy zmian zacznijmy od siebie...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Darmo na komercyjnych nadzorach.
PostNapisane: sobota, 29 lutego 2020, 13:24 
Offline
Podporucznik
Podporucznik

Dołączył(a): wtorek, 7 stycznia 2020, 00:50
Posty: 278
Moim zdaniem to zakusy są o wiele grożniejsze niż nam wszystkim się wydaje. A wystarczyłoby aby tylko przestrzegali prawa które sami przeforsowali. Tylko tyle; przestrzegać prawa a nie angażować do łamania tego prawa wszelkich formacji mundurowych, które to formacje są stworzone do innych celów niż ściganie legalnie szukających jakiegoś złomu na polach poszukiwaczy z wykrywaczami metali. To są olbrzymie koszty w skali kraju pokrywane z kasy państwowej.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 344 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 23  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL