Teraz jest czwartek, 25 czerwca 2026, 00:51

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Skrzynie na amunicję w lesie
PostNapisane: niedziela, 7 czerwca 2026, 14:44 
Offline
Generał Brygady
Generał Brygady

Dołączył(a): środa, 9 sierpnia 2006, 21:29
Posty: 628
Lokalizacja: Kraków
I czy trzeba się emocjonować zdjęciem każdej zielonej skrzynki?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Skrzynie na amunicję w lesie
PostNapisane: niedziela, 7 czerwca 2026, 18:27 
Offline
Podporucznik
Podporucznik

Dołączył(a): niedziela, 3 kwietnia 2005, 00:30
Posty: 299
Lokalizacja: Trójmiasto
No tak. Dupochrony, panika, asekuranctwo. Tak to niestety działa.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Skrzynie na amunicję w lesie
PostNapisane: poniedziałek, 8 czerwca 2026, 14:56 
Offline
Pułkownik
Pułkownik

Dołączył(a): niedziela, 29 lipca 2018, 22:41
Posty: 591
pytanie z mojej strony bylo bo slyszalem juz rozne historie co do tych skrzynek,


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Skrzynie na amunicję w lesie
PostNapisane: poniedziałek, 8 czerwca 2026, 15:31 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): czwartek, 20 maja 2004, 12:50
Posty: 2563
Lokalizacja: Banditenkreis
Jakie historie? Skrzynki jakich podobnych wiele. Skrzynie amunicyjne współczesne to i można za darmo dostać, jak się wie, gdzie się zakręcić.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Skrzynie na amunicję w lesie
PostNapisane: poniedziałek, 8 czerwca 2026, 17:52 
Offline
Podporucznik
Podporucznik

Dołączył(a): niedziela, 3 kwietnia 2005, 00:30
Posty: 299
Lokalizacja: Trójmiasto
Oczywiście. Skrzynie magazynowe typowe :)

Pamiętam jeszcze czasy kotłowni w wojsku. Jak już nie mieli co z nimi robić, to zsw rozwalało i palili nimi w piecu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Skrzynie na amunicję w lesie
PostNapisane: poniedziałek, 8 czerwca 2026, 19:27 
Offline
Pułkownik
Pułkownik

Dołączył(a): niedziela, 29 lipca 2018, 22:41
Posty: 591
Cytuj:
jak się wie, gdzie się zakręcić.


Cytuj:
i palili nimi w piecu.
tez palilem... w ognisku zima, na noclegu bez namiotu...

niewazne juz wiem a upewnie sie, juz niedlugo na miejscu..


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL