Teraz jest środa, 22 maja 2024, 18:11

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 159 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wybuch w Komendzie Głównej Policji
PostNapisane: wtorek, 17 stycznia 2023, 21:52 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): piątek, 21 czerwca 2002, 00:00
Posty: 5075
Lokalizacja: północne rubieże Austro-Węgier ( Galicja)
Lipek dziwie ci sie poważnie ze nie widzisz tego mega wału ...w Brukseli wymyslaja idiotyzm za idiotyzmem zeby tej kasy przypadkiem nie musiec dać, a ze nasi to idioci to inna sprawa bo przy pierwszych sygnałach ze kasy nie ma i nie będzie trzeba bylo spuscic to cale KPO sedesem a ci durnie brna w to dalej z uporem godnym lepszej sprawy...najpierw zgodzili sie na kretynskie warunki kredytowania, potem na kamienie milowe a co jeden to bardziej głupi badz szkodliwy a teraz nadal nie ma kasy i jesli sie ktos łudzi ze po wyborach wygranych przez tuska bedzie to uwazam że jest megajeleniem ......a jak słusznie zauwazyłeś, odsetki juz spłacamy mimo zze nie zobaczylismy zadnego eurocenta nawet...... problemem jest to ze nasza tzw klasa polityczna nie wyobraza sobie zycia poza UE ...... dostaja biegunki z delirka jak sobie pomysla ze moglibysmy nie należec do unii. bo nic ich tak nie przeraza jak koniecznosc samodzielnej polityki zagranicznej na poziomie globalnym, bo oni tego nie ogarniaja , Bruksela o tym wie i wymysla oberbzdury bo wie ze ci nasi durnie zgodza sie literalnie na wszystko ...a kto koniec końców dostanie po dupie ? ja dostanę , pan dostanie ...i pan ...... i pani też


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Wybuch w Komendzie Głównej Policji
PostNapisane: wtorek, 17 stycznia 2023, 21:53 
Offline
Pułkownik
Pułkownik

Dołączył(a): niedziela, 29 lipca 2018, 22:41
Posty: 510
Cos o muchach bym napisal ale rzeczywistosc unijana jst zgola odmienna niz rzeczywistosc chmary much...
Polecalem sprawdzic zadluzenie krajow Uni o ile przekroczone maja limity teraz polecam sobie jeszcze wyobrazic jakby to nie Grecja, Hiszpania a Polska byla w takiej sytuacji jak wygladalaby nasza unijna wspolpraca.. Zreszta - dlatego te kraje siedza cicho bo w istocie sa juz tylko nazwami na mapach..


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Wybuch w Komendzie Głównej Policji
PostNapisane: wtorek, 17 stycznia 2023, 21:55 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): poniedziałek, 24 września 2012, 22:42
Posty: 3664
Lokalizacja: Górny Śląsk
Lipek napisał(a):
25 krajów członkowskich UE to debile i dali się nabrać na brukselski Provident

Niestety tak, neoliberalizm, lewactwo i kryptokomuna.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Wybuch w Komendzie Głównej Policji
PostNapisane: wtorek, 17 stycznia 2023, 22:01 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): piątek, 21 czerwca 2002, 00:00
Posty: 5075
Lokalizacja: północne rubieże Austro-Węgier ( Galicja)
nomennescio napisał(a):
Osobiscie najwiecej racji w tym sporze przyznaje Ziobrze bo KPO to narzedzie szantarzu.

tylko goście z SP ( no i z Konfy ale to inna bajka ) ogarniaja o co kaman .... co do kalkulacji Pisu ze sie slizgnie na obietniach KPO do wyborow ....jeszcze rok temu sadziłbym że tak własnie bedzie, ale to co teraz odpierdziela Wateusz z ekipa kaze mi sadzic ze oni juz powaznie obiecaja ( i co gorsza zrealizuja) brukselskim wszystko zeby tylko dostac te kilka groszy .....najlepsze jest ze wszyscy sadza ze tylko Pis przerznie wybory,Tusk sie ogłosi kanclerzem :P i kasa z Bruskeli sypnie sie niby manna na pustyni ................rozczarowanie bedzie potezne, bo bedzie taki piiiiiiiiiiii jak Batorego komin bo tu nie chodzi o to kto jest z pisu kto z platformy, tylko i zabojady i szwaby postrzegaja nas długoterminowo jako zagrożenie ...Polska ma byxc rezerwuarem taniej sily i montownia i tak ma zostać a nie psuć dile z ruskimi i silic sie na samodzielna polityke

P.S. porzucicie nadzieje którzy to czytacie bo własnie teraz Wateusz i PAD pojechali do Davos po nowe instrukcje


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Wybuch w Komendzie Głównej Policji
PostNapisane: wtorek, 17 stycznia 2023, 22:08 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): środa, 20 lipca 2005, 19:50
Posty: 4663
Lokalizacja: Gútþiuda
Argo napisał(a):
nasi to idioci to inna sprawa bo przy pierwszych sygnałach ze kasy nie ma i nie będzie trzeba bylo spuscic to cale KPO sedesem


Ale kasa jest, tylko my i orbanowcy jej nie dostaliśmy. Reszta dostała.

Cytuj:
najpierw zgodzili sie na kretynskie warunki kredytowania, potem na kamienie milowe a co jeden to bardziej głupi badz szkodliwy


Ale wiesz, że te kretyńskie kamienie milowe wymyślił i przedstawił do akceptacji pisowski rząd?


Ostatnio edytowano wtorek, 17 stycznia 2023, 22:17 przez Lipek, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Wybuch w Komendzie Głównej Policji
PostNapisane: wtorek, 17 stycznia 2023, 22:10 
Offline
Pułkownik
Pułkownik

Dołączył(a): niedziela, 29 lipca 2018, 22:41
Posty: 510
Argo
Ja rzeczonego przez Ciebie Wateusza do PiSu nie zaliczam, on jest raczej wynajety, albo zeby to ladniej brzmialo, w radzie nadzorczej. Folmalnie jest.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Wybuch w Komendzie Głównej Policji
PostNapisane: wtorek, 17 stycznia 2023, 22:13 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): piątek, 21 czerwca 2002, 00:00
Posty: 5075
Lokalizacja: północne rubieże Austro-Węgier ( Galicja)
Nie dostalismy kasy ( i Wegry) bo wygrala nie ta opcja polityczna co miala wygrac, na temat brukselskich moja opinia zamyka sie w słowie sqrvysyny ,,,a ze nasi to durnie to inna sprawa ...griluja ich od 2015 roku a ci durnie uwierzyli ze KPO to tak z dobroci serca ...przeciez oczywistym bylo ze to bedzie instrument nacisku, szczegoilnie gdy Wateusz zgodzil sie na powiazanie kasy z cyrkiem pod tytułem praworzadnosc ........ tak sie konczy robienie polityki przez dyletantow ....a kamienie milowe ...taaaa pis zaproponował ...to co mu Bruksela kazala zaproponować ..... to przeciez zwykla agenda ekokomuny, zakaz samochodów spalinowych, płatne drogi itp idiotyzmy ....Wateusz od siebie nic nie musial wymyslac

nomennescio napisał(a):
Argo
Ja rzeczonego przez Ciebie Wateusza do PiSu nie zaliczam, on jest raczej wynajety, albo zeby to ladniej brzmialo, w radzie nadzorczej. Folmalnie jest.

Klasyczne wrogie przejecie ....... czytalem gdzies ze Wateusz był przewidziany na premiera obojetnie kto by nie wygrał wyborów, bo ma zlecona robote ....jaka ? powoli juz widzimy


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Wybuch w Komendzie Głównej Policji
PostNapisane: wtorek, 17 stycznia 2023, 22:20 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): środa, 20 lipca 2005, 19:50
Posty: 4663
Lokalizacja: Gútþiuda
Argo napisał(a):
a kamienie milowe ...taaaa pis zaproponował ...to co mu Bruksela kazala zaproponować ..... to przeciez zwykla agenda ekokomuny, zakaz samochodów spalinowych, płatne drogi itp idiotyzmy ....Wateusz od siebie nic nie musial wymyslac



Czy tak było to nie wiem ani ja ani Ty, pytanie czy inne kraje zaproponowały takie same kamienie milowe? :) Fakt jest taki, że pisowski rząd to zrobił, więc pretensje może mieć tylko i wyłącznie do siebie.
Bruksela kazała? Zaczynam sie gubić w tej logice. Bo albo nasz dzielny rząd broni naszej niepodległosci przez zakusami eurokratów, albo jest potulnym pieskiem na smyczy tychże. Trzeba sie na cos zdecydować :)

Żeby nie było: o eurokratach i Brukseli zdanie mam jak najgorsze, ale o pisowskim rządzie jeszcze gorsze :lol:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Wybuch w Komendzie Głównej Policji
PostNapisane: wtorek, 17 stycznia 2023, 22:28 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): czwartek, 8 lipca 2010, 11:12
Posty: 302
Jak na to wszystko patrze to widze ze w tej naszej Polsce co nie ktorym blizej do pomyslow Putina niz do Uni.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Wybuch w Komendzie Głównej Policji
PostNapisane: wtorek, 17 stycznia 2023, 22:29 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): czwartek, 8 lipca 2010, 11:12
Posty: 302
Lipek calkowicie sie z toba zgadzam.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Wybuch w Komendzie Głównej Policji
PostNapisane: wtorek, 17 stycznia 2023, 22:32 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): piątek, 21 czerwca 2002, 00:00
Posty: 5075
Lokalizacja: północne rubieże Austro-Węgier ( Galicja)
Lipek napisał(a):

Czy tak było to nie wiem ani ja ani Ty, pytanie czy inne kraje zaproponowały takie same kamienie milowe? :) Fakt jest taki, że pisowski rząd to zrobił, więc pretensje może mieć tylko i wyłącznie do siebie.
Bruksela kazała? Zaczynam sie gubić w tej logice. Bo albo nasz dzielny rząd broni naszej niepodległosci przez zakusami eurokratów, albo jest potulnym pieskiem na smyczy tychże. Trzeba sie na cos zdecydować :)

nie ma takiej potrzeby aby sie na cos decydowac, propaganda dla jeleni jest taka ze to najbardziej niepodleglosciowy rzad od 45-ego :lol: a za plecami tych jeleni jeżdza do Brukseli zeby na kolanach zebrac o kolejne kilka euro, ktore pozwoli doczołgac sie do wyborow i oddalic widmo kryzysu, a w zamian obiecuja im literalnie wszystko czego ta Bruksela sobie zazyczy .....tylko ze maja problem, coraz wiecej ludzi widzi ze krol jest nagi i to co oni opierdzieja w Brukseli z tzw niepodlegloscia nie ma wiele wspolnego, a wecz jest jej zaprzeczeniem ......Sariusz Wolski im dobrze radzil ( a gosc wie jak dziala ten unijny qrvidolek bo np negocjowal nasze wejscie do tegoż) , olac cale KPO i brac kredyt komercyjny poki mielismy dobre notowania, albo jeszcze wcześniej nie odpalac tej szopki z covidem i nie topic gospodarki ...tacy bezjajeczni Szwedzi sie postawili olali calego covida i wyszli na tym o niebo lepiej niz specjalisci od machania szabelka, buntow i powstań czyli my


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Wybuch w Komendzie Głównej Policji
PostNapisane: wtorek, 17 stycznia 2023, 22:47 
Offline
Pułkownik
Pułkownik

Dołączył(a): niedziela, 29 lipca 2018, 22:41
Posty: 510
Cytuj:
jeżdza do Brukseli zeby na kolanach zebrac o kolejne kilka euro, ktore pozwoli doczołgac sie do wyborow i oddalic widno kryzysua w zamiam obiecuja im letralnie wszystkoc zego ta Bruksela sobie zazyczy


nie o kase tu idzie Argo, Wateusz te pieniadze umialby wyprodukowac znacznie szybciej niz KE i jeszcze umiejetnie je pochowac w roznych pozycjach tak, ze nie byloby zadnego problemu z przekroczeniem limitu typu Grecja...
tu chodzi tylko i wylacznie o wyborce, po serii analiz i "sondazy" PiS wie, ze "niezalezne media" zagraja tym tematem na nute marszu pogrzebowego i beda to grac nieustannie dlatego niedawno byla proba generalna kiedy to kaczor powiedzial dziennikarzom, ze nie bedziemy ulegac szantazowi uni (cos w ten desen) to bylo celowe zagranie. w ten sposob wywolano do tablicy wyborce aby powiedzial co on na to, tego najmlodszego wyborce jeszcze nieprzyporzadkowanego do zadnej partii
badania pokazaly, ze ow wyborca nie rozumie uporu w tej sprawie bo on zycie na kredyt wyssal juz z mlekiem matki a niepodleglosc to dla niego wlasnie dostepnosc kredytowa
wiec trzeba bylo pojsc po rozum do glowy i grac, wpierw wmanewrowano PD - zeby w razie co byla to jego wina, to nie wypalilo wiec akcje dostal Wateusz i jego ludzie
gdyby badania pokazaly, ze Polacy bardziej od kredytu cenia niepodleglosc i to byc moze juz Ziobro bylby premierem bo on jest najbardziej kojarzony jako atyunijny
ciekawostka jest, ze kaczor ponoc ma plan B, ktory musi czekac jeszcze bo woja na Ukrainie mocno kopmplikuje ten plan...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Wybuch w Komendzie Głównej Policji
PostNapisane: wtorek, 17 stycznia 2023, 22:51 
Offline
Pułkownik
Pułkownik

Dołączył(a): niedziela, 29 lipca 2018, 22:41
Posty: 510
Aaaaa bo niedopisalem, kaczor ma jeszcze powyborczy plan nazwijmy go C - dlatego niektorzy PiSowcy koleguja sie juz z niektorymi z konfy a obrazony rzekomo Ziobro straszy samodzielnym startem jednoczesnie w tle Kukiz usilnie usta w usta reanimuje trupa wlasnej partii.. Plan C uruchomiony.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Wybuch w Komendzie Głównej Policji
PostNapisane: wtorek, 17 stycznia 2023, 23:25 
Offline
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): niedziela, 7 listopada 2010, 22:34
Posty: 191
Załącznik:
IMG-20230117-WA0017.jpg


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Wybuch w Komendzie Głównej Policji
PostNapisane: wtorek, 17 stycznia 2023, 23:34 
Offline
Pułkownik
Pułkownik

Dołączył(a): niedziela, 29 lipca 2018, 22:41
Posty: 510
Cytuj:
jesli wystawienie 3-4 partii o takim samym badz zblizonym programie to plan C kaczora to ten ostatni powinien sie udac na emeryture bo to przepis na kleske


to gra jest, wiecej nic nie wiem i chyba nie chce juz wiedziec tak jak pisalem zmienilem zapatrywanie i blizej mi do filozofii jak sobie kto posciele tak sie wyspi oraz oko za oko.. a w wydaniu neokomunistycznym to brzmialo jakos: "robta co chceta" ;)
a co do kaczora to on juz sie skonczyl politycznie (aczkolwiek wielu jeszcze zeruje na jego doswiadczeniu i talencie) i jest tego swiadom a ze nielatwo porzucic cale swoje dotychczasowe zycie wiec wciaz go widzimy, czytamy i sluchamy.. ja osobiscie nic do niego nie mam a za wyciagniecie reki do biedakow, ze w ogole to dostrzegl i to w czasach gdy inni szyderczo opowiadali o mirabelkach, w czasach gdy tworzyla sie nowa warstwa spoleczna celebrytow to szacun..

co do kredytow to taka sytuacja.. mam na jednym z kont w jednym z polskich bankow takie troche lewe pieniadze (w sensie, ze na wyglupy, urlopy hobby) nie jest tego wcale malo i leza sobie na koncie oszczednosciowym, ktorego oprocentowanie zaczyna sie od zera z przecinkiem i ostatnio ow bank zaoproponowal mi kredyt (nie pamietam nazwy bo rzucilem tylko okiem na orpcentowanie) a tam cos ok. 24 %
hahahaha to jest dopiero rzeczywistosc chca pozyczyc mi moje wlasne pieniadze, ktorymi obracaja i zebym ja jeszcze za to placil ... przysiaglem sobie ze wyjme wszystko z tego banku i zloze w sejfie jak tylko bede mial czas..


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 159 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL