Teraz jest środa, 1 maja 2024, 05:03

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Batalia o ustawę w mediach
PostNapisane: sobota, 13 kwietnia 2024, 13:20 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): sobota, 19 lutego 2011, 14:39
Posty: 4398
Ryjec napisał(a):
Czemu muzułmanom czy mormonom nie zezwala się na małżeństwa poligamiczne, a Cyganom zwanym Romami zezwala się na małżeństwa z dziewczynkami nawet poniżej 15 roku :? :ups: Może nie zezwala wprost prawnie, ale jeśli nie jest to ścigane, to jest to przyzwolenie, czyli zgoda.

Podaj jeden przykład zawarcia małżeństwa przed polskim urzędnikiem osoby poniżej 15 roku życia.
Uprawianie seksu z osobą poniżej 15 lat jest w Polsce karane, ale przecież zdarzają się 12 - latki w ciąży. Uznaje się, że nieletnia w ciąży jest ofiarą, ale jak nie wskaże kto jest ojcem, to kogo prawo ma ścigać? Jeśli znasz takie przypadki, to twoim obowiązkiem jest złożyć doniesienie o popełnieniu przestępstwa.

Wolność absolutna nie istnieje. W każdym kraju demokratycznym jest ograniczona wolnością innych ludzi, zasadami moralnymi, religijnymi, prawem państwowym, dobrostanem zwierząt.
Innymi słowy nie możesz robić co chcesz i np. chodzić nago po ulicy, bo naruszasz normy moralne i prawne w tym zakresie.
Podobnie Braun nie miał prawa zakłócić uroczystości religijnej


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Batalia o ustawę w mediach
PostNapisane: sobota, 13 kwietnia 2024, 13:22 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): poniedziałek, 26 grudnia 2016, 14:46
Posty: 1043
Lokalizacja: Pępek Świata
zdzicho napisał(a):
beryl napisał(a):
Sejm zdecydował. Ułatwienia dla poszukiwaczy skarbów przesunięto o rok
Sejm podjął taką decyzję z uwagi na brak aplikacji do zgłaszania poszukiwań. W związku z tym niemożliwe byłoby jej używanie od 1 maja 2024 r.
https://www.rp.pl/prawo-dla-ciebie/art4 ... ieto-o-rok

Tak jak przewidywałem jeszcze w marcu wyrażając zdziwienie petycją do Prezydenta RP

Nie chce mi się naprawdę z Wami wszystkimi szarpać. Cały wątek po raz kolejny widzę zrobił się polityczny. Nie potraficie na bok odsunąć polityki, nie wiem dlaczego. Mamy temat do załatwienia, temat poszukiwań i nie obchodzą mnie indywidualne preferencje polityczne więc proszę ich tutaj nie wsadzać. To oczywiście kieruję do wszystkich, nie tylko do zdzicha.
Pytam Cię jednak zdzicho dlaczego dziwi Cię petycja do prezydenta? Jak inaczej można wywrzeć nacisk na tą grupę nierobów z wiadomych instytucji? I nie, wbrew temu co piszesz to w interesie państwa, bardziej niż w naszym jest zrobić aplikację. Tylko, że to nie o aplikację chodzi, bo to tylko narzędzie do realizacji przepisów. Poszukiwania zgłasza się według nich do rejestru poszukiwań prowadzonego przez ministra (za pośrednictwem WKZ), aplikacja ma tylko w tym pośredniczyć. Ale ustawa o ochronie zabytków to nie jedyna ustawa w tym kraju, która reguluje sposób kontaktu z administracją publiczną przecież. Problemem jest zupełnie coś innego.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Batalia o ustawę w mediach
PostNapisane: sobota, 13 kwietnia 2024, 13:30 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): piątek, 26 maja 2006, 00:29
Posty: 17
zdzicho napisał(a):
janixus
Cytuj:
Proponuję poczytać kim ta "baba" jest i co fajnego robiła przez ostatnie 4 lata.


Nie wiem co ta kobieta robiła przez 4 lata i nie ma to nic do rzeczy. ...

...To zdjęcie jest prawdziwe jak ben bydlak traktuje proszkiem gaśniczym kobietę prosto w twarz



A widzisz, właśnie, ze ma dużo do rzeczy. Z ulicy tam się nie wzięła.

Ad. 2 jakbyś obejrzał dokładnie filmy z całego zajścia, to byś może zauważył, że bezczelnie mu wlazła pod ta słynną gaśnicę i pierdzieliła jakieś kocopoły w Polskim sejmie eskalując całe zajście do roli siebie jako ofiary. Ale ok, każdy widzi co chce widzieć. Nie moja to sprawa.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Batalia o ustawę w mediach
PostNapisane: sobota, 13 kwietnia 2024, 13:43 
Offline
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): niedziela, 7 listopada 2010, 22:34
Posty: 190
A ja uważam że pudrowana ładniej wygląda niż bez makijażu.

Nie mogłem się powstrzymać :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Batalia o ustawę w mediach
PostNapisane: sobota, 13 kwietnia 2024, 14:09 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): sobota, 19 lutego 2011, 14:39
Posty: 4398
Aśka72
Cytuj:
Pytam Cię jednak zdzicho dlaczego dziwi Cię petycja do prezydenta?

Jak wiadomo nie jestem poszukiwaczem, a badaczem i kolekcjonerem. Z przychylnością obserwuję działania PZE w omawianym zakresie. W swoich artykułach wielokrotnie podkreślałem duże zasługi poszukiwaczy w zakresie rozwoju polskiej numizmatyki, bo ten zakres mnie interesuje.
Jako dosyć uważny obserwator życia politycznego w Polsce od dnia pojawienia się projektu zmiany ustawy o zmianie ustawy z ub, roku byłem przekonany, ze taka zmiana, jeśli nastąpi, nie trafi do Prezydenta. Dlaczego? Z prostego powodu, bo Prezydent wetuje lub odsyła do Trybunału wszystkie ustawy, Gdyby ta zmiana ustawy trafiła do Prezydenta, to by ją zawetował i poszłaby do kosza. Więc po co? Stąd w moich postach sugerowałem, że większy sens ma lobbing na komisji sejmowej, a petycja jeśli już, to do Tuska jako największej partii w koalicji bez zgody której żadna zmiana nie przejdzie o to, aby ustawę puścić.
Aktualnie rządzący mieli 2 możliwości- ustawę puścić lub przedłużyć vacatio legis.
Nie wgryzałem się w treść zmian w ustawie z ub. roku i Ty pewnie wiesz lepiej czy PiS zabezpieczył w budżecie środki na wprowadzenie ustawy w życie, czy prowadził prace nad aplikacją i na jakim etapie ich zaawansowania ja zostawił następcom. Dla mnie informacja posła sprawozdawcy brzmiała rozsądnie. Trudno winić nowy rząd, który realnie rządzi od stycznia, że aplikacji nie przygotował, bo szczerze mówiąc ochrona zabytków w ostatnich kilku miesiącach nie była priorytetem z wiadomych powodów.
Reasumując vacatio legis uznałem za jedyną opcję, którą ten rząd wykorzysta i tak się stało. Teraz możemy tylko gdybać co by było gdyby petycja trafiła do Premiera. Natomiast jak rozumiem ktoś z kręgu poszukiwaczy na komisji był i wykonał dobrą robotę na ile mógł w tej sytuacji. Wnoszę to na podstawie pojednawczych słów posła sprawozdawcy. Ale Ty pewnie wiesz więcej, bo w tym siedzisz od dawna, a ja tylko obserwuję.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Batalia o ustawę w mediach
PostNapisane: sobota, 13 kwietnia 2024, 14:48 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): sobota, 19 lutego 2011, 14:39
Posty: 4398
janixus napisał(a):

Ad. 2 jakbyś obejrzał dokładnie filmy z całego zajścia, to byś może zauważył, że bezczelnie mu wlazła pod ta słynną gaśnicę i pierdzieliła jakieś kocopoły w Polskim sejmie eskalując całe zajście do roli siebie jako ofiary. Ale ok, każdy widzi co chce widzieć. Nie moja to sprawa.

Bezczelnie mu wlazła? Co Ty wypisujesz? Ta kobieta z niesłychaną odwagą broniła świętego dla niej symbolu religijnego.
Eskalowała zajście? Ona tam była zgodnie z prawem, a ten bydlak zakłócił uroczystość religijną.
"pierdzieliła jakieś kocopoły" Ona go prosiła aby przestał.
Szkoda wielka, że nie było na miejscu tej kobiety jakiegoś faceta, który dałby temu bydlakowi w pysk i potraktowałby go tą gaśnicą. Tyle, bo szkoda czasu na tego bydlaka, bo każdy kto używa przemocy wobec kobiet, dzieci i innych słabszych od siebie nie zasługuje na inne określenie.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Batalia o ustawę w mediach
PostNapisane: sobota, 13 kwietnia 2024, 14:59 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): czwartek, 20 maja 2004, 12:50
Posty: 2257
Lokalizacja: Banditenkreis
zdzicho napisał(a):
Ta kobieta z niesłychaną odwagą broniła świętego dla niej symbolu religijnego.


No popatrz, a medalu od Knesetu jeszcze nie dostała...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Batalia o ustawę w mediach
PostNapisane: sobota, 13 kwietnia 2024, 15:14 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): sobota, 19 lutego 2011, 14:39
Posty: 4398
Argo
Rozumiem, że urodziłeś się na Zachodzie lub w 1989 roku i miałeś to szczęście, że ominęły Cię;
-komunistyczny żłobek, komunistyczne przedszkole, komunistyczna szkoła podstawowa i kolejne szczeble komunistycznego kształcenia oraz komunistyczni nauczyciele
-zasadnicza służba wojskowa w komunistycznym wojsku pod komunistycznym dowództwem
-praca w komunistycznym zakładzie pracy z komunistycznym dyrektorem
- seanse filmów w komunistycznych kinach i wódka produkowana w komunistycznych gorzelniach
- podróże komunistycznymi pociągami komunistycznego PKP i wiele innych komunistycznych atrakcji
Jak rozumiem szanowny tatuś przebywał na Zachodzie i udało mu się uniknąć komunistycznej służby wojskowej lub w szeregach komunistycznej milicji obywatelskiej.
Szczerze zazdroszczę. Ja niestety urodziłem się wcześniej i takiego szczęścia nie miałem, podobnie jak miliony Polaków żyjących w Polsce od 1949 do 1989, jak miliony facetów służących w komunistycznym wojsku, bo innego nie było.
Pewnie dlatego, że wiem na czym polega brak wolności i zamordyzm, to obśmiewam te durnoty, które tu wypisujecie.
Myślałem, że jesteś rozumny facet. Przepraszam za pomylkę


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Batalia o ustawę w mediach
PostNapisane: sobota, 13 kwietnia 2024, 15:20 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): sobota, 19 lutego 2011, 14:39
Posty: 4398
bjar_1 napisał(a):
zdzicho napisał(a):
Ta kobieta z niesłychaną odwagą broniła świętego dla niej symbolu religijnego.


No popatrz, a medalu od Knesetu jeszcze nie dostała...

Ale za to:
Cytuj:
Poruszeni bohaterską postawą Magdaleny Gudzińskiej-Adamczyk, która w Sejmie podjęła heroiczną obronę godności religii i tradycji żydowskiej przed bandyckim atakiem posła Grzegorza Brauna postanawiamy uhonorować ją Medalem 75-lecia Misji Jana Karskiego – informuje w piątek Towarzystwo Jana Karskiego.
https://dzieje.pl/dziedzictwo-kulturowe ... misji-jana


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Batalia o ustawę w mediach
PostNapisane: sobota, 13 kwietnia 2024, 15:26 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): czwartek, 20 maja 2004, 12:50
Posty: 2257
Lokalizacja: Banditenkreis
Gest Pani Doktor przypomina nam także godnościową postawę bojowników Getta Warszawskiego.

O losie...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Batalia o ustawę w mediach
PostNapisane: sobota, 13 kwietnia 2024, 16:25 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): poniedziałek, 24 września 2012, 22:42
Posty: 3656
Lokalizacja: Górny Śląsk
:roll: co za język :o
Cytuj:
"znamiennie symboliczne jest, że medyczną specjalizacją Magdaleny Gudzińskiej-Adamczyk jest epidemiologia i choroby zakaźne. Może w jakiś sposób tłumaczy to łatwość z jaką podjęła walkę z dżumą nienawiści, której nosicielem okazał się Grzegorz Braun"

Adolf Hitler o Żydach:
Cytuj:
Ta zaraza, która została wszczepiona naszemu narodowi, była gorsza niż czarna śmierć.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Batalia o ustawę w mediach
PostNapisane: sobota, 13 kwietnia 2024, 17:15 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): piątek, 4 października 2013, 07:09
Posty: 1087
Lokalizacja: Olsztyn
frank napisał(a):
zdzicho, kogo obchodzą te pierdoły co wypisujesz, tu są dorosłe osoby, każdy od dawna ma swoje, wyrobione zdanie i nie potrzebuje instrukcji na życie od zideologizowanego marksizmem emerytowanego nauczyciela. Na forum zapracowałeś na wizerunek człowieka oderwanego od rzeczywistości i nagminnie negującego zdanie innych, skutkiem czego jesteś postrzegany jako relikt minionej epoki, wręcz jako eksponat jakiegoś wirtualnego muzeum komunizmu i marksizmu.

Frank, zdzicho ma takie same prawo tu być więc zbastuj acan. To nie jest twoje forum. A epitetami i personalnymi wycieczkami zarabiasz na karton a w konsekwencji na bana.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Batalia o ustawę w mediach
PostNapisane: sobota, 13 kwietnia 2024, 18:03 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): poniedziałek, 26 grudnia 2016, 14:46
Posty: 1043
Lokalizacja: Pępek Świata
zdzicho napisał(a):
Aśka72
Cytuj:
Pytam Cię jednak zdzicho dlaczego dziwi Cię petycja do prezydenta?

Jak wiadomo nie jestem poszukiwaczem, a badaczem i kolekcjonerem. Z przychylnością obserwuję działania PZE w omawianym zakresie. W swoich artykułach wielokrotnie podkreślałem duże zasługi poszukiwaczy w zakresie rozwoju polskiej numizmatyki, bo ten zakres mnie interesuje.
Jako dosyć uważny obserwator życia politycznego w Polsce od dnia pojawienia się projektu zmiany ustawy o zmianie ustawy z ub, roku byłem przekonany, ze taka zmiana, jeśli nastąpi, nie trafi do Prezydenta. Dlaczego? Z prostego powodu, bo Prezydent wetuje lub odsyła do Trybunału wszystkie ustawy, Gdyby ta zmiana ustawy trafiła do Prezydenta, to by ją zawetował i poszłaby do kosza. Więc po co? Stąd w moich postach sugerowałem, że większy sens ma lobbing na komisji sejmowej, a petycja jeśli już, to do Tuska jako największej partii w koalicji bez zgody której żadna zmiana nie przejdzie o to, aby ustawę puścić.
Aktualnie rządzący mieli 2 możliwości- ustawę puścić lub przedłużyć vacatio legis.
Nie wgryzałem się w treść zmian w ustawie z ub. roku i Ty pewnie wiesz lepiej czy PiS zabezpieczył w budżecie środki na wprowadzenie ustawy w życie, czy prowadził prace nad aplikacją i na jakim etapie ich zaawansowania ja zostawił następcom. Dla mnie informacja posła sprawozdawcy brzmiała rozsądnie. Trudno winić nowy rząd, który realnie rządzi od stycznia, że aplikacji nie przygotował, bo szczerze mówiąc ochrona zabytków w ostatnich kilku miesiącach nie była priorytetem z wiadomych powodów.
Reasumując vacatio legis uznałem za jedyną opcję, którą ten rząd wykorzysta i tak się stało. Teraz możemy tylko gdybać co by było gdyby petycja trafiła do Premiera. Natomiast jak rozumiem ktoś z kręgu poszukiwaczy na komisji był i wykonał dobrą robotę na ile mógł w tej sytuacji. Wnoszę to na podstawie pojednawczych słów posła sprawozdawcy. Ale Ty pewnie wiesz więcej, bo w tym siedzisz od dawna, a ja tylko obserwuję.

Trochę się nie rozumiemy. Pewnie wynika to raz, z tego, że być może nie dość uważnie śledziłeś losy tej ustawy od samego początku, dwa zapewne też z tego, że nie o wszystkich kulisach możemy swobodnie mówić. Zapewniam, że już w ubiegłym roku rozmawialiśmy z PO /KO, rozumieli ale nas nie poparli tylko dlatego, że to ustawa PiS. Rozumiem i podejrzewam, że w druga stronę byłoby tak samo, bo mamy taki a nie inny, wyjątkowo agresywny polityczny podział. Twoja wiara w PO jest jednak nieuzasadnienie ślepa, przynajmniej w tym temacie. Petycja do prezydenta była i jest potrzebna, bo jak inaczej można w tej sytuacji wywrzeć nacisk i sprawić by choć częściowo przedstawić nasze racje. Razem z naszymi materiałami przekazanymi posłom i udziałem w Komisji Kultury, przynajmniej część posłów zmieniła zdanie i postanowiła głosować za zmianą przedmiotu ustawy czyli nie za uchyleniem ale za zmianą ustawy zmieniającej...to dość karkołomne i nie do końca zgodne z zasadami legislacji ale cóż. O takiej decyzji poinformowała nas 11 kwietnia jeszcze przed drugą Komisją Kultury jedna z posłanek Polski 2050. Zmiana dotyczy oczywiście terminu wejścia w życie ustawy z dnia 13 lipca 2023 r. z 1 maja 2024 na 1 maja 2025 r. Cieszę się, że na Komisji Kultury wysłuchano nie tylko głosu archeologów, a reprezentował ich człowiek według mnie mający bardzo duży problem z kontrolą emocji, plujący się furiat...ale też naszego głosu. Tutaj macie relację. https://www.sejm.gov.pl/sejm10.nsf/tran ... 003779E0Można powiedzieć fajnie, nareszcie chcą pracować nad tą ustawą, ale czy na pewno? Chyba nie uważacie, ze chodzi tutaj o aplikację? O jej brak. To ściema. Co nam po jakiejś aplikacji jeśli nie będzie ona realizowała przepisów określonych w ustawie z dnia 13 lipca 2023 r. Nam chodzi o przepisy a nie tylko o narzędzie, które będzie je realizowało. To nieprawda, że ustawa nie może działać bez aplikacji, może i to jest według mnie to, czego się obecnie boją.
Projekt ustawy przyjętej przez Sejm nadal jest jednak niekonstytucyjny i nadal może ją zawetować Prezydent. Wracając do sprawy zaawansowania prac za czasów PiS-u i zabezpieczenia finansów na ten cel. No nie mamy tutaj szczęścia obiektywnie. Za późno to wszystko na się udało zrobić. Ustawa została ogłoszona w Dzienniku Ustaw we wrześniu a już miesiąc później PiS stracił władzę. Ci sami urzędnicy ale przy nowej władzy, również niczego nie zrobili w zakresie prac nad aplikacją, licząc oczywiście na to, że już nic nie muszą. Mieli jednak obiektywnie zdecydowanie więcej na to czasu niż do czasu utraty władzy przez PiS. Coś jednak będą musieli zrobić, a my będziemy przy tym, jeśli vacatio legis zostanie rzeczywiście przesunięte. Aplikacja to jednak pikuś...chodzi o udostępnienie danych przestrzennych o obszarach wyłączonych, które są podstawą do rezygnacji z procedury administracyjnej. O to trwa tak naprawdę walka...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Batalia o ustawę w mediach
PostNapisane: sobota, 13 kwietnia 2024, 18:46 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): poniedziałek, 24 września 2012, 22:42
Posty: 3656
Lokalizacja: Górny Śląsk
Nietajenko napisał(a):
frank napisał(a):
zdzicho, kogo obchodzą te pierdoły co wypisujesz, tu są dorosłe osoby, każdy od dawna ma swoje, wyrobione zdanie i nie potrzebuje instrukcji na życie od zideologizowanego marksizmem emerytowanego nauczyciela. Na forum zapracowałeś na wizerunek człowieka oderwanego od rzeczywistości i nagminnie negującego zdanie innych, skutkiem czego jesteś postrzegany jako relikt minionej epoki, wręcz jako eksponat jakiegoś wirtualnego muzeum komunizmu i marksizmu.
Frank, zdzicho ma takie same prawo tu być więc zbastuj acan. To nie jest twoje forum. A epitetami i personalnymi wycieczkami zarabiasz na karton a w konsekwencji na bana.

Nikt zdzichowi nie zabiera prawa do wypowiadania się, tylko niech w końcu skończy z pouczaniem, zachowuje się jakby był w szkole, a przed sobą miał niedouczonych gówniarzy. Tylko kilka przykładów:
zdzicho napisał(a):
- frank, to rzeczywiście jesteś nieuk patentowany i leń.
- Ty frank uczyłeś się w jakiejś szkole, czy tylko chodziłeś do szkoły?
- Frank ty jesteś chory na coś
- frank ucz się jak zachowują się dorośli ludzie.
- Jak już mowa o fobiach to frank ma fobię antyniemiecką. :h
- Matko Boska :ups: Co za brednie franka i jeszcze kilku.
- Jak nie masz nic ciekawego o wojnie do napisania, to zamilcz i nie przeszkadzaj, bo twoje występy nikogo nie interesują.
- Jeszcze frank próbuje harców, tu coś palnie, tam kogoś zaczepi, ale trzeba gościa ignorować, to mu się znudzi.
- frank idź odrób lekcje, bo przyjdzie mama i da ci klapsa.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Batalia o ustawę w mediach
PostNapisane: sobota, 13 kwietnia 2024, 19:43 
Offline
Pułkownik
Pułkownik

Dołączył(a): niedziela, 29 lipca 2018, 22:41
Posty: 510
a ja jeszcze dla pana Nietajenko podam przyklad nazywania posla do Sejmu RP "bydlakiem".. dostalem karton za przepisanie jak Ochojska nazywaja ludzie rozumni i z otwartym sercem.. Inny kolega zostyal tu zgaszony na forum prawie jak gasnica za to ze przypominal o niejasnej tozsamosci zlotej monety i nnemu

a tu frankowi zbiera sie ban, za to ze odgania sie od gza atakujacego kazdy temat swoimi wypierdami rzeczywiscie komunistycznymi, chwalacymi sie dodatkowo, ze musial troche franka poczochrac w kilku tematach..
co wy tu odpier..cie? macie jakies j..a i honor moderatorze Nietajenko?
Strach zagadywac nawet bo mozna wyleciec z forum za prawde innych zas toleruje sie wszystkie przewinienia jakich mozna dokonac bez noza w reku..

smieje sie jak z filmow Barei jak takie ostrzezenia czytam i jako zywo komuna mi sie takze przypomina


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 91 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL