Teraz jest piątek, 29 marca 2024, 14:57

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 108 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Relacja filmowa ze spotkania w MKiDN 11 maja 2018 roku
PostNapisane: środa, 16 maja 2018, 11:02 
Offline
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany

Dołączył(a): niedziela, 16 sierpnia 2009, 11:46
Posty: 80
"Ludzie wchodzą tu aby przeczytać coś konstruktywnego i praktycznego albo chociażby dowiedzieć się co się dzieje w sprawie, którą się zajmujemy. Co widzi? Tą samą grupę kilku osób plotących w co drugim poście te same dyrdymały jak to się nie uda, jestem sceptyczny powinno być jak w GB a ten Kukiz to świnia ..."

Jacek no wlasnie ludzie wchodza bo chca cos przeczytac konstuktywnego albo chociazby DOWIEDZIEC SIE CO SIE DZIEJE W SPRAWIE... a tu nic. Jeden komunikat na dwa miesiace, jedna relacja okrojona i to udostepniona przez osobe, ktora nie jest z PZE...
Czyja to wina, ze tu nic nie ma tresciwego? Dzieki Olkowi i Asce ten watek, zyje bo przepadlby juz w czelusciach forum jak pozostale jemu podobne.
Zanim i mnie napadniesz slownie to prosze moze wylosujcie wsrod czlonkow PZE obecnych na forum jakiegos "rzecznika prasowego", ktory bedzie sie dzielil z nami informacjami co sie dzieje albo chociaz co ma sie dziac w przyszlosci.
Mozecie zagrac w marynarza, a wtedy Olka i innych malkontentow nikt nie bedzie chcial czytac.
Poki co czytamy Olka i Aske72.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Relacja filmowa ze spotkania w MKiDN 11 maja 2018 roku
PostNapisane: środa, 16 maja 2018, 11:23 
Offline
Główny Administrator
Główny Administrator

Dołączył(a): wtorek, 15 kwietnia 2003, 00:00
Posty: 4351
Lokalizacja: Gliwice
Fishowiec
A o czym mamy Was informować ?
O tym, że cały czas pracujemy ?
Gdy jest jakiś konkret to o nim mówimy a nie wypisujemy farmazony.
Poza tym naprawdę mamy dużo pracy i nie ma czasu na odpisywanie na każdego posta bo się Olo nudzi.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Relacja filmowa ze spotkania w MKiDN 11 maja 2018 roku
PostNapisane: środa, 16 maja 2018, 11:29 
Offline
Kapral
Kapral

Dołączył(a): poniedziałek, 15 kwietnia 2013, 21:44
Posty: 23
Polskie piekiełko czas start... :666 ... albo jak kto woli ciąg dalszy
Jacek chyba za dużo wziąłeś na siebie, nie da się roboty przerobić. Poproś kogoś o pomoc na pewno Ci pomorze.
I ja obejrzałem ten "filmik" fajnie że P. Michał wpadł na taki pomysł;), dobrze że został okrojony o wypowiedzi betonu bo kawa może nie była by potrzebna;) jak się wypowiadał ten ktoś o nagrodach ale i karach, śmiech na sali, dlaczego urzędnicy wiedzą zawsze lepiej od obywatela, może w końcu przestaliby patrzeć "swoją"miarą. Przecież nie każdy jest złodziejem. :usta
Dobrze mi się czyta Olka, i Asie, chociaż niech tu na forum panuje wolność słowa i wypowiedzi....
Tytuł: Relacja filmowa ze spotkania w MKiDN 11 maja 2018 roku to chyba można komentować swoje odczucia na temat obejrzanego materiału.

Ja też już widzę, że niestety, nie da się nic zrobić z naszym tematem. Nie będzie rozwiązania mojego problemu, czyli zwykłego Kowlaskiego, zostaje tylko walka o możliwość zjedzenia chociaż wisienki z tortu dla ludzi którzy stoją okrakiem Kowalski-Archeo.
Zastanawiam się kiedy poziom głupoty/inwigilacji/braku logicznego myślenia ...... i dopisz właściwe, zostanie osiągnięty? Jak długo trzeba czekać na normalność? czy to może ja jestem nienormalny?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Relacja filmowa ze spotkania w MKiDN 11 maja 2018 roku
PostNapisane: środa, 16 maja 2018, 11:49 
Offline
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany

Dołączył(a): niedziela, 16 sierpnia 2009, 11:46
Posty: 80
Jacek spoko ja rozumiem.
Fajnie jednak by bylo gdyby ktos z PZE napisal "... w zwiazku z tym, ze do dalszych prac w komisji zbieramy wszelka korespondencje poszukiwaczy z WKZtami prosimy wszystkich forumowiczow posiadajacych taka korespondencje (zezwolenia, odmowy) o udostepnienie nam na adres ....@itditp." Moze cos by to pomoglo.
Mam na mysli taka probe zaangazowania forumowiczow do okreslonych celow.
Albo "...zamykamy etap zwiazany z formalnosciami przystepowania do PZE czlonkow wspierajacych, wkrotce, moze juz za tydzien rusza zapisy. Prosze sie przygotowac (finansowo takze :) )
O takich informacjach mysle, nie o szczegolach z kuchni.

dodaje po edycji
a komentarze malkontencke brac na miekko, chociaz one pokazuja pewne nastroje, gdyby pojawil sie watek tylko przeznaczony do informacji to wtedy mozna zablokowac dodawanie komentarzy, zeby to co wazne nie zostalo zakopane komentarzami nic nie wnoszacymi.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Relacja filmowa ze spotkania w MKiDN 11 maja 2018 roku
PostNapisane: środa, 16 maja 2018, 15:51 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): środa, 22 lutego 2006, 21:56
Posty: 3181
Lokalizacja: Dolny Śląsk
A malkontenci są bardzo potrzebni, jako równowaga dla hura- optymistów, wskazują różne pułapki, drogi na manowce, co może pójść nie tak... :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Relacja filmowa ze spotkania w MKiDN 11 maja 2018 roku
PostNapisane: środa, 16 maja 2018, 16:13 
Offline
Chorąży
Chorąży

Dołączył(a): czwartek, 29 stycznia 2009, 18:42
Posty: 136
Lokalizacja: Brygada Świętokrzyska
Teraz najważniejsze jest WSPARCIE dla PZE!!!!
Słowem,czynem,wszystkim.
Chłopaki,Jacek robią zaje... robotę.Nic tylko wspierać w każdej formie.

Jak na ten czas,od chwili powstania, PZE zrobiło bardzo dużo.I to za darmo!

Wielki szacun Jacku!!! :za
Ja i moi kumple będziemy wspierać PZE jak tylko się da.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Relacja filmowa ze spotkania w MKiDN 11 maja 2018 roku
PostNapisane: środa, 16 maja 2018, 16:21 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): poniedziałek, 26 grudnia 2016, 14:46
Posty: 1043
Lokalizacja: Pępek Świata
Jacek napisał(a):
Chciałabym a boję się no litości !
Skoro decyzje są bzdurne to co jeszcze może się pogorszyć ?
Mamy je zebrać by pokazać jak jest źle.
Ministerstwo poprosiło nas o to.
podeslij bo Saper się nie podzielił.
biuro@pze.org.pl

To nie jest kwestia strachu .Nie boję się tego ,że się pogorszy od naszych działań,choć oczywiście może się tak stać. Bardziej się obawiam,czy cała para starań PZE nie idzie w "gwizdek" tylko i wyłącznie kwestii pozwoleń na poszukiwania.
Pierwsze pismo wysłałam na podany adres.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Relacja filmowa ze spotkania w MKiDN 11 maja 2018 roku
PostNapisane: środa, 16 maja 2018, 16:45 
Offline
Podpułkownik
Podpułkownik

Dołączył(a): niedziela, 1 lutego 2015, 14:56
Posty: 475
Dla mnie starania PZE o wydawanie pozwoleń dokładnie według przepisów mają znaczenie dla wszystkich poszukiwaczy bez wyjątku. Tu nie chodzi tylko o pozwolenia, tylko o skończenie z widzimisię wielu urzędników i z ich lekceważeniem naszego środowiska. Jeżeli zaczną się liczyć z naszym głosem, będzie większa szansa, że kolejne zmiany w przepisach na naszą korzyść nie będą znowu omijane różnymi bocznymi furtkami.

Oczywiście, zniesienie pozwoleń rozwiązałoby od ręki ten problem. Ale na to obecnie nie ma szans, więc pozostaje droga małych kroków.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Relacja filmowa ze spotkania w MKiDN 11 maja 2018 roku
PostNapisane: środa, 16 maja 2018, 18:56 
Offline
Malkontent

Dołączył(a): poniedziałek, 9 grudnia 2013, 21:40
Posty: 935
Dziękuje Koleżance i Kolegom za wsparcie - dobrzy z Was Ludzie :)
Jacek
- mnie ( a przypuszczam że nie jestem odosobniony ) interesuje podejście PZE do osób niestowarzyszonych - takich jak ja . Podkreślam że nie mam zamiaru się ''stowarzyszać'' .
Ale ciszę da się wypełnić :

Jacek napisał(a):
Pracy mnóstwo ludzi i pieniędzy brak ;)


Ja napisałem że byłbym gotów przekazywać wyznaczone środki na taki cel - jednak warunkiem jest czytelność przedsięwzięcia . Bo jeśli tylko zarejestrowane Stowarzyszenia mają ''mieć lepiej'' - odpadam.
I w pełni podzielam tu opinie innych , że za wykonaną uczciwie pracę należy się wynagrodzenie.
Ale tu niespodzianka :

Jacek napisał(a):
Fishowiec
A o czym mamy Was informować ? (...)
(...) Poza tym naprawdę mamy dużo pracy i nie ma czasu na odpisywanie na każdego posta bo się Olo nudzi.


Akurat mojej skromnej osobie poświęciłeś tyle czasu , że wystarczyło by na kilka zdań związanych z tematem. Nie zawracaj sobie głowy ''olem'' - innych zauważ.

Bardzo dziękuje za nadanie mi tak znakomitej rangi . Jeśli sądziłeś że mnie to ''ugryzie'' - nic bardziej mylnego ! Mam poczucie humoru . :lol:

Czuję się jednak zobowiązany do rewanżu . To dla Ciebie , tak do poduchy :

http://www.tekstowo.pl/piosenka,trzeci_ ... ,wodz.html

Pozdrawiam - olek :666


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Relacja filmowa ze spotkania w MKiDN 11 maja 2018 roku
PostNapisane: sobota, 19 maja 2018, 22:51 
Offline
Szeregowy
Szeregowy

Dołączył(a): środa, 20 grudnia 2017, 00:32
Posty: 4
Taaaa, kocham Was :luv ,ale to nic : przestałem kopać, :n zacząłem pić. :1
:h


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Relacja filmowa ze spotkania w MKiDN 11 maja 2018 roku
PostNapisane: sobota, 26 maja 2018, 20:53 
Offline
Chorąży
Chorąży

Dołączył(a): poniedziałek, 27 kwietnia 2015, 15:32
Posty: 123
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Trafiłem przypadkowo. Całość tu: https://www.facebook.com/profile.php?id=100011084857550
Czy ktoś z PZE mógłby się ustosunkować do tej sytuacji? Dodam tylko, że całość jest znacznie ciekawsza :oops: :oops: :oops:


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Relacja filmowa ze spotkania w MKiDN 11 maja 2018 roku
PostNapisane: sobota, 26 maja 2018, 21:31 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): poniedziałek, 24 września 2012, 22:42
Posty: 3625
Lokalizacja: Górny Śląsk
Kolego dumadar po cholere cytujesz pierdoły jakiegoś frustrata.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Relacja filmowa ze spotkania w MKiDN 11 maja 2018 roku
PostNapisane: niedziela, 27 maja 2018, 08:07 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): niedziela, 24 października 2010, 12:32
Posty: 201
dumadar napisał(a):
Trafiłem przypadkowo. Całość tu: https://www.facebook.com/profile.php?id=100011084857550
Czy ktoś z PZE mógłby się ustosunkować do tej sytuacji? Dodam tylko, że całość jest znacznie ciekawsza :oops: :oops: :oops:


Facet chory albo naćpany, lub próbuje skłócić poszukiwaczy bo ma w tym interes.
Cytowanie takich ludzi to woda na ich młyn.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Relacja filmowa ze spotkania w MKiDN 11 maja 2018 roku
PostNapisane: niedziela, 27 maja 2018, 18:24 
Offline
Starszy Plutonowy
Starszy Plutonowy

Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 21:16
Posty: 54
W pełni popieram to co robi PZE.Prosze jedynie by nie szli drogą,zgody właściciela na poszukiwania.Ja wiem że z moralnego punktu widzenia to jest słuszne.Tylko jest jeden problem, spróbujcie uzyskać zgodę na poszukiwania na 1 h pola,na Podkarpaciu.U nas będe szukać co najmniej ,3-4 właścicieli.Kto mi udzieli informacji do kogo należy konkretne pole teraz.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Relacja filmowa ze spotkania w MKiDN 11 maja 2018 roku
PostNapisane: niedziela, 27 maja 2018, 18:41 
Offline
Szeregowy
Szeregowy

Dołączył(a): wtorek, 22 listopada 2016, 01:18
Posty: 2
enigma79 napisał(a):
W pełni popieram to co robi PZE.Prosze jedynie by nie szli drogą,zgody właściciela na poszukiwania.Ja wiem że z moralnego punktu widzenia to jest słuszne.Tylko jest jeden problem, spróbujcie uzyskać zgodę na poszukiwania na 1 h pola,na Podkarpaciu.U nas będe szukać co najmniej ,3-4 właścicieli.Kto mi udzieli informacji do kogo należy konkretne pole teraz.


Chcesz wleźc na czyjes pole i ryć doły bez zgody wlasciciela?w stanach dostałbys kule w plecy,to zwykła kradzież.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 108 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL