Teraz jest sobota, 27 kwietnia 2024, 17:04

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 459 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 31  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Feralna sobota, 21 października 2017...
PostNapisane: czwartek, 7 grudnia 2017, 09:12 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): niedziela, 10 maja 2009, 21:35
Posty: 2046
Lokalizacja: Konin
Nasze prywatne sprawy są naszymi prywatnymi sprawami i ten wątek tego nie dotyczy. A fakty są takie jak napisałem wyżej i , że pojawia się tam w głównej roli postać ryszrdape to już na to nic nie poradzę.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Feralna sobota, 21 października 2017...
PostNapisane: czwartek, 7 grudnia 2017, 15:46 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): piątek, 17 października 2014, 10:49
Posty: 1139
Lokalizacja: Podlasie
Ok wasze sprawy prywatne mnie nie interesują , ale myślę że przyczyniły się w dużej mierze na decyzję ryśka . Coś musiało być na rzeczy skoro rysiek posunął się do tak radykalnego kroku i was zakapował , czego jestem przeciwnikiem .


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Feralna sobota, 21 października 2017...
PostNapisane: czwartek, 7 grudnia 2017, 16:56 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): środa, 22 lutego 2006, 21:56
Posty: 3189
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Co było osobistego, jakie animozje między nimi- to nie ma znaczenia. Donocisielstwo trudno usprawiedliwiać. Takie coś ma się we krwi. :evil:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Feralna sobota, 21 października 2017...
PostNapisane: czwartek, 7 grudnia 2017, 18:46 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): piątek, 17 października 2014, 10:49
Posty: 1139
Lokalizacja: Podlasie
Popieram.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Feralna sobota, 21 października 2017...
PostNapisane: czwartek, 7 grudnia 2017, 19:26 
Offline
Malkontent

Dołączył(a): poniedziałek, 9 grudnia 2013, 21:40
Posty: 935
Teraz pewnie ''koledzy'' ryśka drapią się po łbach - czy któryś przypadkiem nie zeżarł mu kanapki w przedszkolu ...

Nie próbujmy tego usprawiedliwiać - dobrze Kol. Ryjec napisał.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Feralna sobota, 21 października 2017...
PostNapisane: czwartek, 7 grudnia 2017, 19:54 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): poniedziałek, 7 grudnia 2009, 13:10
Posty: 1151
Lokalizacja: wlkp
Darek jeżeli masz papier na którym widnieje Ryszard to udostępnij go nam.Kiedy nas odwiedziła policja na polu i mieliśmy przykry obowiązek zapłaty mandatu po jakimś czasie rozdzwoniły się telefony z informacją że Ryszard też maczał w tym palce,ile było w tym prawdy nie wiem ale chętnie zobaczę ten dokument potwierdzający to że Ryszard was podpierdzielił.Słyszy się tu i tam Darku że Tobie się to należało za co nie wiem no ale skoro tak mówią to ziarenko prawdy musi w tym być


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Feralna sobota, 21 października 2017...
PostNapisane: czwartek, 7 grudnia 2017, 21:49 
Offline
Malkontent

Dołączył(a): poniedziałek, 9 grudnia 2013, 21:40
Posty: 935
sniper33 napisał(a):
Słyszy się tu i tam Darku że Tobie się to należało za co nie wiem no ale skoro tak mówią to ziarenko prawdy musi w tym być


Ty Sniper33 widzę że nic nie pojmujesz .
To jest przerażające.
Jak zaparkujesz kiedyś swój samochód na miejscu sąsiada ... to wspomnij swoje słowa :

'' Tobie się należało za co nie wiem ale skoro tak mówią to ziarenko prawdy musi w tym być''

- Zadzwoni na Policję , Straż miejską do UKS-u , ZUS-u etc.

Tego chcesz ?
Wendetta ?

Kilku kolegom chyba alkohol mózgi powyżerał ...

Nie chce się pisać ... przykro , przykro .


Ostatnio edytowano czwartek, 7 grudnia 2017, 22:02 przez Olek_65, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Feralna sobota, 21 października 2017...
PostNapisane: czwartek, 7 grudnia 2017, 21:52 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): niedziela, 10 maja 2009, 21:35
Posty: 2046
Lokalizacja: Konin
Sniper, pogadam z adwokatem i jeśli to będzie możliwe i nie jest to zagrożone prawem, wrzucę skan dokumentu. To o czym piszesz w związku z Waszym zlotem w P. to szczerze mówiąc też mnie dochodziły słuchy, że to on Was sprzedał. Ale teraz jest już za późno by te informacje zweryfikować a nie ma co powtarzać plotek. A to, że mi się jak napisałeś należało...z punktu widzenia archeo to tak właśnie wyglądało. Przedmioty wstawiane przeze mnie do identyfikacji, avatar itp, pobudzały wyobraźnię na skutek czego powstawał pewien fałszywy mit o mnie. Archeo od bardzo dawna chciało mnie dojechać o czym doskonale wiedziałem. Nawet podczas akcji gdy nas zawijali oraz podczas przesłuchań chłopaków, archeo i policjanci oficjalnie mówili, że chodzi im przede wszystkim o mnie. No cóż, taki life.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Feralna sobota, 21 października 2017...
PostNapisane: czwartek, 7 grudnia 2017, 22:11 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): poniedziałek, 7 grudnia 2009, 13:10
Posty: 1151
Lokalizacja: wlkp
Olek ja napisałem tylko to co ludzie gadają o Darku z moich ust to nie wyszło.Nie bije brawo za to co zrobił bo mnie to też spotkało na szczęście trafiliśmy na normalnych policjantów no i plan Michalskiego,Jachimowicza i spółki udał się w małym stopniu


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Feralna sobota, 21 października 2017...
PostNapisane: czwartek, 7 grudnia 2017, 22:36 
Offline
Malkontent

Dołączył(a): poniedziałek, 9 grudnia 2013, 21:40
Posty: 935
Ok Sniper - ale takie zachowania trzeba piętnować i ''gorącym żelazem'' wypalać .
Niech sobie ''koledzy'' po ryjach dadzą gdzieś w parku.
A tu dym na cały kraj - bo Karolina coś tam , z Malty uciekałeś , krzywdę mi zrobiłeś ...etc - z rysiowych wspominek zacytowałem.

Dlatego rysio nie kwalifikuje się w moim świecie nawet jako szczur kanałowy . Zerem i konfidentem mu się zostało.
Amen.

PS. Żadnego z w/w. nigdy nie spotkałem (nie moje strony) , nigdy nie miałem też innego kontaktu - trudno mnie więc o stronniczość posądzić ...

Pozdrawiam - olek. ( rysia tradycyjnie - nie )


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Feralna sobota, 21 października 2017...
PostNapisane: czwartek, 7 grudnia 2017, 22:49 
Offline
Pułkownik
Pułkownik

Dołączył(a): poniedziałek, 10 września 2012, 20:32
Posty: 516
Lokalizacja: Wielkopolska
Dawno się nie udzielałem na forum,ale napisze jedno:

Przykro mi to wszystko czytać.To,co miało nas łączyć,zaczyna nas dzielić...

W ten sposob nic nie osiągniemy Panowie...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Feralna sobota, 21 października 2017...
PostNapisane: piątek, 8 grudnia 2017, 03:21 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): poniedziałek, 10 września 2007, 01:16
Posty: 1773
Delatorstwa bez względu na okoliczności = „moral insanity” ;)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Feralna sobota, 21 października 2017...
PostNapisane: piątek, 8 grudnia 2017, 21:22 
Offline
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany

Dołączył(a): niedziela, 16 sierpnia 2009, 11:46
Posty: 80
Archeobeton rozgrywal jak chcial grupki poszukiwaczy zerujace na "wspolpracy"z nimi. Gdy trzeba bylo kopac, to kopali potem kopano ich.
Jest wielu na tym forum dzialaczy roznych stowarzyszen, ktorzy chyba nie tak sobie wyobrazali przyszlosc poszukiwan skarbow w Polsce. Przeciez byli juz namaszczeni, wybrani, nobilitowani a tu nagle okazuje sie, ze wystarczy zawistny kolega, by odeslac ich w szeregi banitow.. Korzystajac z patogennych ustaw, przepisow i ograniczen a dzis nawet domnieman, spolaryzowano poszukiwaczy na Jndiana Jonesow i Panow Samochodzikow. . RyszardPe jest tu Panem Samochodzikiem. Wszyscy powinnismy sie na nim wzorowac! Wszak wystarczy zalatwic pozwolenie (zalatwic bo proces uzyskiwania oraz jego nieprzewidywalnosc jest jak zalatwianie w slusznie minionych czasch wizy do nieslusznie przyjaznych krajow).
Z nieufnoscia oberwowalem owe "Gruwaldy", "Bylo nie minelo" itp i abstrahujac od szczytnych celow oraz postaci przewodnich nigdy nie moglem oprzec sie skojarzeniom, ze poszukiwacze sa po prostu uzywani jako psy do polowan. Cala ideologia wspolpracy poszukiwaczy z archeo i konserwatorami opierala sie na wymuszym machaniu ogonkem bo ide z NIMI . W tym watku wyraznie widac, ze taka wspolpraca nie ma proporcji i "znajomosci" mozna wykorzystac do roznych celow. Licze na to, ze powstajacy PZE oprze sie tworzeniu "kregu uprzywilejowanych ze wzgledu na uznanie i znajomosci.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Feralna sobota, 21 października 2017...
PostNapisane: piątek, 8 grudnia 2017, 23:07 
Offline
Malkontent

Dołączył(a): poniedziałek, 9 grudnia 2013, 21:40
Posty: 935
fishowiec napisał(a):
[. RyszardPe jest tu Panem Samochodzikiem. Wszyscy powinnismy sie na nim wzorowac!


Te Fishowiec ... coś złego na kolację zjadłeś ? A może przedłużacz naprawiałeś i zapomniałeś wtyczki wyjąć z kontaktu ?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Feralna sobota, 21 października 2017...
PostNapisane: sobota, 9 grudnia 2017, 08:46 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): środa, 22 lutego 2006, 21:56
Posty: 3189
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Mój post został przerobiony przez Kolegę Moderatora Grzebiuszkę, bez adnotacji, że tego dokonał, co jest jakby naruszeniem moich praw autorskich. W miejsce wykropkowanego słowa zaczynającego się na sk... ,wstawił słowo "donosicielstwo" co nie odpowiada temu, co chciałem wyrazić. W to miejsce, jeśli się ma pojawić słowo niewykropkowane, może być wpisane ewentualnie "skulsonsyństwo" :cop


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 459 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 31  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL