Teraz jest piątek, 19 kwietnia 2024, 08:50

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Wezwanie -jesteś złodziejem, przestępcą? Nie? Idźmy pod
PostNapisane: sobota, 10 sierpnia 2019, 01:24 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): niedziela, 10 stycznia 2010, 00:59
Posty: 236
Lokalizacja: zapiecek
goldcolt napisał(a):
toska napisał(a):
Kolejny mesjasz ala KOD


To pokaż co dajesz od siebie w kwestii organizacji, tak twórczo? Co dzięki Tobie możemy zyskać w starciu z obecną paranoją prawną? Tylko uśmieszek i głupią uwagę, czy też proponujesz i bierzesz aktywny udział? Takie "przysrywajki" to dobre dla gówniażerii. Tu miał być hydepark, jak sprawę ruszyć, aby środowisko ludzi "wyklętych" mogło realizować swoje hobby. Więc może zmień swoje podejście, albo załóż swój wątek.

Gościu wulgaryzm za granicę a teraz będziesz pouczał nas co mamy zmieniać tu na miejscu.
Twoje dywagacje przypominają brednie ekipy z hotelu Rubens.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Wezwanie -jesteś złodziejem, przestępcą? Nie? Idźmy pod
PostNapisane: sobota, 10 sierpnia 2019, 15:22 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): poniedziałek, 26 grudnia 2016, 14:46
Posty: 1043
Lokalizacja: Pępek Świata
Goldcolt. Masz swoje zdanie co do protestu i możesz je sobie swobodnie przedstawiać. Ja naprawdę nie mam z tym problemu. Jednak zwracam Ci ponownie uwagę,że kłamiesz po to żeby wywołać jakieś dodatkowe emocje . Nalegam,żebyś tego nie robił i nie gadał głupot.
Cytuj:
Chyba nikt przy zdrowych zmysłach nie może oczekiwać, że jeden człowiek (rzeczywisćie nie znany) weźmie na siebię i zorganizuje z sukcesem przedsięwzięcie (protest), którego nie umiała dotąd zorganizować , czapa w postaci PZE, poza zlotami we własnym sosie na łonie natury?

Wytłumacz proszę co to jest czapa i jakie zloty we własnym sosie na łonie natury masz na myśli? Masz coś więcej do powiedzenia na temat tej rewelacji ?
Cytuj:
PZE nie sprawuje obecnie roli aktywnego kreatora i szkoda!!!! Po prostu milczy.

PZE wcale nie milczy tylko działa. Bez obrazy. Mam nadzieję,że czytasz jednak coś więcej niż tylko forum ? Bo tu rzeczywiście jest sporo zaniedbań ze strony PZE jeśli chodzi o udostępnianie komunikatów. Nie uważam,że jedynym dowodem aktywności byłoby zorganizowanie protestu. Ja osobiście pracy w PZE mam naprawdę wystarczająco i bardzo dużo temu czasu poświęcam. Owszem, na razie bez kamer. ;)
Cytuj:
Ale z drugiej strony ta sama działaczka PZE krytykuje oddolną inicjatywę jednego z kolegów, który ad hock robi mikro wydarzenie pod Sejmem.

No i tu znów wymyślasz jakiś dramat . Możesz mi powiedzieć gdzie ja krytykuję tą inicjatywę ? Chyba ,że krytyką można uznać to ,że według mnie akcja niczego nie wniosła do życia detektorystów.
Przestań więc walić na oślep tylko skup się na jakiejś ankiecie chociaż. Jest już też grupa na FB ,która się jakoś organizuje więc i tam możesz znaleźć osoby ,które być może wesprą Twój pomysł.
Nommenescio. Masz rację,że bardzo trudno zjednoczyć nasze środowisko. Bardzo wiele grup ma bardzo różne oczekiwania. Nie wiedziałam,że to będzie aż tak trudne. :zb


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Wezwanie -jesteś złodziejem, przestępcą? Nie? Idźmy pod
PostNapisane: sobota, 10 sierpnia 2019, 19:06 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): niedziela, 24 października 2010, 12:32
Posty: 201
goldcolt napisał(a):
stan12 napisał(a):
To chyba rewolucjonista teoretyk, jak jego teorie nie znajdują wykonawców to się obraża, że nie ma chętnych do realizacji jego planu to on wyjeżdża, myślę że sam nigdy nic nie zrealizował,chciał by służyć tylko radami.

Kolego, ktoś kto takie poglądy nosi jak stan12, co chce się przewieźć na plecach innych to powinien milczeć, a nie pouczać i obrażać. Aby móc oceniać trzeba coś dodać najpierw od siebie w kwestii organizacji, a takich osób do organizacji nie było. Nie powstał nawet komitet organizacyjny, bo nie było z kim tego robić. Reasumując, nie masz prawa oceniać, jak jesteś zaledwie krytykantem


Kolego dalej podczymuje to co napisałem, jesteś teoretykiem podałeś swój manifest i oczekujesz że ktoś go zrealizuje.?.... To zacznij organizować komitet załatwiaj pozwolenia, i ludzi którzy się na tym znają, a jeśli tego nie potrafisz to nie miej pretensji że nie ma chętnych do robienia za ciebie twojego pomysłu, bo co innego jest udział w manifestacji a co innego ją organizować. Moje prawo do oceny, należy do mnie, tak jak ty masz prawo do swoich pomysłów tylko musisz przekonać do siebie masy.
Chociaż takie jakie miał Jacek organizując PZE, tak przez Ciebie krytykowany.
Nie wszystko mi się podoba w PZE, ale to jest jedna organizacja co w ogóle coś robi dla poszukiwaczy i z całą pewnością mają więcej mojego zaufania, niż ktoś o kim nic nie wiem, nie znam nawet jego prawdziwego nazwiska ani jego dokonań i obraża się na każdego kto powie coś nie zgodne z jego pomysłem.
Kolego trochę pokory.....


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL