Teraz jest piątek, 29 marca 2024, 16:52

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Rolnik się boi papierka
PostNapisane: środa, 5 września 2018, 18:39 
Offline
Pułkownik
Pułkownik

Dołączył(a): wtorek, 22 lipca 2014, 19:15
Posty: 593
Lokalizacja: Sonnenborn, Aachen
Jesteśmy na etapie że każdy ciągnie wóz w swoją stronę,kompetentny urzędnik powinien udzielić prawidłowych informacji bez przekłamań i naciągania faktów,ale takich chyba mamy w mniejszości,dziś mój wkz raczył nawet udzielić mi wyczerpujących informacji w jakich przypadkach można znalezisko podjąć i przywieść a jakie tylko zabezpieczyć i migiem zgłosić,co kraj(region) to obyczaj :ups: .


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Rolnik się boi papierka
PostNapisane: środa, 5 września 2018, 20:47 
Offline
Kapral
Kapral

Dołączył(a): niedziela, 23 września 2012, 21:37
Posty: 24
Pułkowniku, a możesz przybliżyć treść tej odpowiedzi? Bardzo mnie ciekawią te zależności.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Rolnik się boi papierka
PostNapisane: czwartek, 6 września 2018, 15:06 
Offline
Pułkownik
Pułkownik

Dołączył(a): wtorek, 22 lipca 2014, 19:15
Posty: 593
Lokalizacja: Sonnenborn, Aachen
Trudno podać jakiekolwiek szczegóły bo co wkz to inne widzimisię,w jednym regionie szafy pękają od rupieci i nie ma ciśnienia na mało ważne pierdoły a w innym będzie parcie i młyn o łuskę z drugiej wojny,póki co nie istnieją sztywne prawne ramy definicji zabytku więc nie ma sensu żebym się rozpisywał,każdy przypadek jest zależny od lokalnego wkz-tu.Mi przybliżono tylko jak się zachować w przypadku np.depozytów w terenie w którym jest szansa na wnikliwsze badania(oznacznie,zabezpieczenie miejsca,kontakt z konserwą itp.) jak i bezsens takich działań w przypadku obiektów płytko wykopanych w warstwie np.ornej,i takie tam bla bla,w sumie nic nowego.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: sharpe i 24 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL