Teraz jest wtorek, 16 kwietnia 2024, 16:36

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: SAPER na TAK czy NIE?
PostNapisane: piątek, 5 sierpnia 2022, 22:34 
Offline
Starszy Chorąży
Starszy Chorąży

Dołączył(a): środa, 28 lipca 2021, 10:09
Posty: 157
Hihi, a ja już googlowałem "wkopy pionowe".
;)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: SAPER na TAK czy NIE?
PostNapisane: niedziela, 7 sierpnia 2022, 15:23 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): poniedziałek, 26 grudnia 2016, 14:46
Posty: 1043
Lokalizacja: Pępek Świata
Stefano napisał(a):
nie chodzi mi o osądzanie Sapera jakim jest poszukiwaczem, chodzi mi konkretnie o ten fragment z filmu czy tak powinno podejmować się przedmiot? i tyle w temacie.

Saper chciał wczoraj coś napisać ale niestety wychodził jakiś błąd strony. Nie mógł dodać komentarza. W każdym razie chętnie Ci odpowie jeśli powiesz kim jesteś.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: SAPER na TAK czy NIE?
PostNapisane: niedziela, 7 sierpnia 2022, 16:01 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): środa, 22 lutego 2006, 21:56
Posty: 3182
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Trochę słaba jest forma tego wątku. Zapoczątkowano dyskusję o koledze z forum, który tu pewnie czasem zagląda, jakbyśmy mieli rozmawiać o jakiejś rzeczy. :zb Ponadto taka forma zdobywania odpowiedzi na swoje wątpliwości jest trochę jak sięganie lewą ręką do prawego ucha. Nie prościej zadać Saperowi pytanie wprost :? :roll:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: SAPER na TAK czy NIE?
PostNapisane: niedziela, 7 sierpnia 2022, 16:06 
Offline
Starszy Plutonowy
Starszy Plutonowy

Dołączył(a): piątek, 21 lutego 2014, 20:07
Posty: 50
Lokalizacja: Trojmiasto
Ryjec napisał(a):
Trochę słaba jest forma tego wątku. Zapoczątkowano dyskusję o koledze z forum, który tu pewnie czasem zagląda, jakbyśmy mieli rozmawiać o jakiejś rzeczy. :zb Ponadto taka forma zdobywania odpowiedzi na swoje wątpliwości jest trochę jak sięganie lewą ręką do prawego ucha. Nie prościej zadać Saperowi pytanie wprost :? :roll:


bo tu nie chodzi o uzyskanie odpowiedzi, tylko wywolanie kolejnej gownoburzy na forum.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: SAPER na TAK czy NIE?
PostNapisane: niedziela, 7 sierpnia 2022, 17:06 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): piątek, 29 lipca 2011, 22:26
Posty: 301
Lokalizacja: Centralna Polska
Widzę że zrobiła się gownoburza, dlatego apelowałem do moderatorów o wykasowanie tego wątku już kilka razy. Ale niestety bez efektu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: SAPER na TAK czy NIE?
PostNapisane: niedziela, 7 sierpnia 2022, 23:21 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): poniedziałek, 26 grudnia 2016, 14:46
Posty: 1043
Lokalizacja: Pępek Świata
Stefano napisał(a):
Widzę że zrobiła się gownoburza, dlatego apelowałem do moderatorów o wykasowanie tego wątku już kilka razy. Ale niestety bez efektu.


No ja widziałam tylko raz taki apel. Ale tak w sumie to gównoburzy nie widzę, przynajmniej tak bym tego nie nazwała. Większość tak naprawdę zastanawia się nad intencją Twojego pytania po prostu. Jeśli jesteś "jutuberem" to wybacz ale sam rozumiesz, że stawia Cię to w dość nieciekawym świetle w kontekście tego o co pytasz. W ogóle trochę to pytanie niezręczne, bo oglądając Sapera dobrze wiesz gdzie go "znaleźć" więc dlaczego go nie zapytasz osobiście? To jest to na co zwróciła uwagę chyba większość.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: SAPER na TAK czy NIE?
PostNapisane: poniedziałek, 8 sierpnia 2022, 07:35 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): piątek, 29 lipca 2011, 22:26
Posty: 301
Lokalizacja: Centralna Polska
Pisałem dwa razy na priv do głównego moderatora o wykasowanie tego postu bez efektu. Odnośnie zadania bezpośrednio Saperowi mojego pytania czemu tak kopie to sądzę że to są za wysokie progi na moje nogi tak czuję.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: SAPER na TAK czy NIE?
PostNapisane: poniedziałek, 8 sierpnia 2022, 08:13 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): piątek, 29 lipca 2011, 22:26
Posty: 301
Lokalizacja: Centralna Polska
A tak w ogóle odnoszę wrażenie że wszyscy po prostu boją się napisać jakie mają swoje zdanie w tym temacie, bo pewnie jest zgoła odmienne i odsyłają mnie do Sapera. Boicie się wychylić że wasza opinia będzie odbiegała od tego jak to robi Saper? W żadnym komentarzu nie przeczytałem czy dana osoba jest na tak albo na nie w tej konkretnej sprawie. Ja nie bałem się zadać pytania choć miałem przeczucie że będę za to łajany. Przecież w sumie uczenie się i zdobywanie informacji od najlepszych (nie tylko od Sapera) to jest jedno z zadań tego forum, czyż nie tak?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: SAPER na TAK czy NIE?
PostNapisane: poniedziałek, 8 sierpnia 2022, 08:54 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): piątek, 21 czerwca 2002, 00:00
Posty: 5064
Lokalizacja: północne rubieże Austro-Węgier ( Galicja)
ale wlasciwie to na co liczysz ? masz pytanie do Sapera o jego metodyke kopania to pisz do niego , zeby rozwial twoje watpliwosci ? czego tu oczekujesz ? Saper sie tu od dłuzszego czasu nie udziela ( przynajmniej ja nie zauwazyłem zeby pisał ) wiec tu ci tu nie odpowie _, owszem sa tu ludzie ktorzy albo Sapera dobrze znaja albo/i z nim kopali , ale malo prawdopodobne zeby chcieli sie wypowiadac za niego o tym jak on działa, ...gosc ma swój kanał na YT , jaki problem napisac w komentarzu pod spodem co cie gryzie i czekac na odpowiedz ?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: SAPER na TAK czy NIE?
PostNapisane: poniedziałek, 8 sierpnia 2022, 08:56 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): poniedziałek, 26 grudnia 2016, 14:46
Posty: 1043
Lokalizacja: Pępek Świata
Słuchaj kolego, nikt się niczego nie "boi" bo niby czego? Po prostu nikt nie widzi problemu w tym jaką techniką wydobycia przedmiotów posługuje się Saper. Jeżeli jemu jest tak wygodnie to jego sprawa. Natomiast jeśli Cię to nadal intryguje to zadaj to pytanie Saperowi. Pisanie, że to "za wysokie progi" jest niczym nieuzasadnione. Chcesz wiedzieć więcej sięgaj do źródła. W ciągu krótkiej chwili zauważyłeś nowy film Sapera, więc znaczy to, że wiesz gdzie go znaleźć, trzeba było napisać pod filmem albo na Fb...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: SAPER na TAK czy NIE?
PostNapisane: poniedziałek, 8 sierpnia 2022, 09:04 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): piątek, 29 lipca 2011, 22:26
Posty: 301
Lokalizacja: Centralna Polska
I tu jest właśnie problem. Mnie nie chodzi o opinie Sapera bo z góry wiem jaka ona będzie, jedynie słuszna dla niego i pewnie to zręcznie uzasadni. Chodzi mi o OPINIE INNYCH ZAPRAWIONYCH W BOJACH TERENOWYCH EKSPLORATORÓW czy zgadzają się z tym co widzą na filmie i czy w praktyce w polu czy gdziekolwiek indziej w terenie stosują taką samą technikę kopania co do której ja mam wątpliwości. Odnoszę wrażenie że nikt się nie chce oficjalnie zbytnio wychylić ze swoją opinią by nie zostać publicznie zlinczowanym na tym forum, dlatego jestem wciąż odsyłany do Sapera


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: SAPER na TAK czy NIE?
PostNapisane: poniedziałek, 8 sierpnia 2022, 12:06 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): poniedziałek, 26 grudnia 2016, 14:46
Posty: 1043
Lokalizacja: Pępek Świata
No jak "zręcznie to uzasadni" i będzie to "jedynie słuszne dla niego" to chyba należy to przyjąć do wiadomości, nie sądzisz? Trochę to niezręcznie sformułowane: Saper na Tak czy na Nie. Co to jakieś dwa obozy miały powstać? Mało podziałów w środowisku?
Ja też tak czasem kopię w zależności od podłoża. Czy ktoś Ciebie rozlicza jak kopiesz? Nie wiem gdzie tu widzisz PROBLEM?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: SAPER na TAK czy NIE?
PostNapisane: poniedziałek, 8 sierpnia 2022, 14:19 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): piątek, 21 czerwca 2002, 00:00
Posty: 5064
Lokalizacja: północne rubieże Austro-Węgier ( Galicja)
Ja kopie kilofem zza głowy , no ale ja kopie w gorach :666 ...... pytanie jest tak z czapy ze rece opadaja, Saper ryje przynajmniej ze 20 lat ( tyle go znam) sukcesy ma, z archeo zdarza sie mu współpracowac i nie maja do jego współpracy zastrzezen (a przynajmniej nic takiego nie bylo słychać ale tego ja nie sledze bo u mnie wszelkie archeo budzi obrzydzenie :666 ), to o co ci wlasciwie chodzi ...masz pytanie czy nie uszkodzil czegos przy kopaniu, to uderz bezposrednio do niego ...ja, ani nikt z tu piszacych nie stoi Saperowi za plecami, gdy ten kopie i nie ocenia jakosci jego kopania ...czy tam metod wyciagania klamotów z gleby. Chcesz zaspokoic swa wiedze pisz bezposrednio do gościa ...czego tu od nas oczekujesz ?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: SAPER na TAK czy NIE?
PostNapisane: poniedziałek, 8 sierpnia 2022, 16:04 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): poniedziałek, 2 lutego 2004, 16:40
Posty: 341
Lokalizacja: Katowice lub Jura
Hallo Hallo.
Jaka będzie moja opinia ? jak byś zapytał bym odpowiedział, może się okazać że inna niż przypuszczasz.
Ale zanim odpowiem zapytam, Ktoś Ty?, bo jak mam Tobie tutaj odpowiedzieć chcę wiedzieć komu odpowiadam, pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: SAPER na TAK czy NIE?
PostNapisane: wtorek, 9 sierpnia 2022, 10:54 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): piątek, 29 lipca 2011, 22:26
Posty: 301
Lokalizacja: Centralna Polska
Ludzie, co z Wami? Zadałem proste pytanie i oczekiwałem prostej jednoznacznej odpowiedzi od znawców tematu a to już czwarta strona wałkowania tego wątku i totalna lipa. Zero konstruktywnej odpowiedzi. No ale pojawił się wreszcie nasz bohater sam Saper. Saper, oglądam Twoje filmiki i wiele się z nich dowiaduję i uczę. Na Twoje pytanie "Ktoś ty jest, to ci odpowiem" czy jakoś tak to przecież wiesz jakie mamy pojerbane prawo w tym kraju i raczej się nie wychylę puki coś się w tym temacie nie zmieni. Chodzę w wykrywką kilkanaście lat a członkiem PZE jestem prawie od początku jego istnienia. Tyle o mnie. Liczyłem że chociaż Ty Saperze będziesz konkretny i pojawiając się w tym wątku w kilku zdaniach odpowiesz na moje pytanie które zadałem na początku. Myliłem się. Podsumowując; widzę że trafiłem tutaj na tym forum na tzw TOWARZYSTWO WZAJEMNEJ ADORACJI i po raz kolejny zwracam się z prośbą do moderatorów o wykasowanie tego tematu by w przyszłości zaoszczędzić czas poświęcony na czytanie innym forumowiczom o du..e Maryni


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL