Teraz jest czwartek, 25 czerwca 2026, 08:47

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 16 lipca 2007, 13:44 
Offline
Kapitan
Kapitan

Dołączył(a): środa, 26 stycznia 2005, 16:21
Posty: 361
Lokalizacja: Pruszków
ilosc pykniec przy zalaczeniu sygnalizuje poziom baterii :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 16 lipca 2007, 16:33 
Offline
Młodszy Chorąży Sztabowy
Młodszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): piątek, 5 maja 2006, 11:32
Posty: 171
Lokalizacja: Podlasie - Puszcza Knyszyńska
Witam. Hmm, no to ciekawe obserwacje poczynił grzebiuszka. Sprawdziłem z ciekawości swego "kanarka" i wygląda że ma tą "nową" elektronikę. Człowiek od którego go kupiłem nic nie wspominał o jego naprawach wiec wygląda ze posiadał fabrycznie "nową". Jeśli chodzi o piknięcia przy włączaniu sprzętu to raczej nie sygnalizują poziomu baterii, bo nieważne czy są 1,2,3 czy nawet cztery kreski na wyświetlaczu piknięcia są tylko dwa:). Pozdrawiam. snorll


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 16 lipca 2007, 23:58 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): środa, 19 czerwca 2002, 00:00
Posty: 2064
Lokalizacja: Gliwice
lamina napisał(a):
ilosc pykniec przy zalaczeniu sygnalizuje poziom baterii :)
To chyba nie prawda. U mnie też niezależnie od ilości kresek przy wskaźniku baterii piknięcia są ZAWSZE dwa. Już niedługo testy ACE 250 w powietrzu na tych samych przedmiotach w terenie. Pozdrawiam,Grzebiuszka


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: ACE 250
PostNapisane: wtorek, 17 lipca 2007, 10:41 
Offline
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Dołączył(a): piątek, 13 lipca 2007, 17:50
Posty: 37
Lokalizacja: mazowsze
Też mam tą wykrywkę od tygodnia. Jeszcze nic nie znalazłem ale dopiero się wdrażam. Za wszelkie podpowiedzi o które proszę na priv z góry dzięki. Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: ACE 250
PostNapisane: poniedziałek, 23 lipca 2007, 11:55 
Offline
Plutonowy
Plutonowy

Dołączył(a): poniedziałek, 9 października 2006, 12:54
Posty: 44
Lokalizacja: Sochaczew, Mława, Warszawa
weje napisał(a):
Też mam tą wykrywkę od tygodnia. Jeszcze nic nie znalazłem ale dopiero się wdrażam.


A ja przedwczoraj - jako ze zniwa w pelni - zaczalem sezon. 2h chodzenia po sciernisku, lapy pokaleczone ale jaka radocha ze wreszcie mozna kopac :jump .


No i grosik SAP wyskoczyl na pocieszke (z ok. 15cm). :1
Pozdro :zdr


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL