Teraz jest sobota, 27 czerwca 2026, 08:12

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Moje ubiegłoroczne skarby:)
PostNapisane: piątek, 22 lutego 2013, 19:36 
Offline
Starszy Chorąży
Starszy Chorąży

Dołączył(a): piątek, 6 maja 2011, 14:58
Posty: 156
Bardzo dobry początek! Oby tak dalej a nawet lepiej(apetyt rośnie w miarę jedzenia) :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Moje ubiegłoroczne skarby:)
PostNapisane: piątek, 22 lutego 2013, 19:43 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): wtorek, 3 stycznia 2012, 18:15
Posty: 308
Ilu jest zalogowanych userów 14258? :lol: ;)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Moje ubiegłoroczne skarby:)
PostNapisane: piątek, 22 lutego 2013, 23:03 
Offline
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany

Dołączył(a): niedziela, 6 marca 2011, 15:43
Posty: 1531
Lokalizacja: Planeta Ziemia
wirus napisał(a):
Ilu jest zalogowanych userów 14258? :lol: ;)


a ile płci pięknej?

Gratki za wytrwałość!!


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Moje ubiegłoroczne skarby:)
PostNapisane: czwartek, 28 marca 2013, 23:30 
Offline
Kapral
Kapral

Dołączył(a): czwartek, 28 lutego 2013, 22:47
Posty: 21
Lokalizacja: LUBRZA
Super fanty, pozdrawiam :P


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Moje ubiegłoroczne skarby:)
PostNapisane: piątek, 29 marca 2013, 15:29 
Offline
Podporucznik
Podporucznik

Dołączył(a): wtorek, 28 sierpnia 2012, 13:33
Posty: 256
Lokalizacja: Łódzkie
Chciałbym mieć taką znajomą :) Byłoby z kim na poszukiwania jeździć :h

A znaleziska bardzo fajne jak na pierwszy sezon :1 I nie wykop nam wszystkich monetek, bo wiesz "kobieca intuicja" to pewnie masz przeczucie gdzie leżą te wszystkie piękne sreberka :D


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Moje ubiegłoroczne skarby:)
PostNapisane: piątek, 29 marca 2013, 17:19 
Offline
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Dołączył(a): czwartek, 1 marca 2012, 00:01
Posty: 33
Lokalizacja: Dolnośląskie
Moje jedyne przeczucie to takie ze wiosna predko nie przyjdzie B+
a szkoda bo nowy sprzet czeka na przetestowanie;)

Chcialbys taka znajoma? nie widze przeszkod ,,, zapraszam na Dolny Śląsk, zorganizuje sie jakiś wspolny wypad;)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Moje ubiegłoroczne skarby:)
PostNapisane: piątek, 29 marca 2013, 17:25 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): środa, 21 grudnia 2011, 16:45
Posty: 1193
Lokalizacja: pomorskie
Jeżeli to nie tajemnica :usta pochwal się, jaki sprzęcik czeka na testy?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Moje ubiegłoroczne skarby:)
PostNapisane: piątek, 29 marca 2013, 17:27 
Offline
Kapitan
Kapitan

Dołączył(a): sobota, 23 lutego 2013, 16:09
Posty: 363
Lokalizacja: Wielkopolska
oj tam wyczyściłaś tereny pod Poznańcem i teraz na Dolny Śląsk uciekłaś. :h
Niezłe te boratynki, pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Moje ubiegłoroczne skarby:)
PostNapisane: piątek, 29 marca 2013, 17:30 
Offline
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Dołączył(a): czwartek, 1 marca 2012, 00:01
Posty: 33
Lokalizacja: Dolnośląskie
euroace czeka na testy,,,plus cewka nela,,,chociaz chyba z niej zrezygnuje bo juz widze ze za ciezka jak dla mnie bedzie;D


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Moje ubiegłoroczne skarby:)
PostNapisane: piątek, 29 marca 2013, 18:04 
Offline
Szeregowy
Szeregowy

Dołączył(a): piątek, 30 marca 2012, 12:40
Posty: 6
Bardzo fajne znajdki oby tak dalej pozdrawiam :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Moje ubiegłoroczne skarby:)
PostNapisane: piątek, 29 marca 2013, 18:57 
Offline
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany

Dołączył(a): niedziela, 15 kwietnia 2012, 19:24
Posty: 49
Gratuluję wspaniałych zbiorów.
Nie jeden nawet bardziej zaawansowany poszukiwacz pewnie zazdrości.
Oby tak dalej - Powodzonka w sezonie 2013.

Z fotek wynika, że koleżanka raczej na monetki i drobnicę nastawiona.
Może to i dobrze - na cholerę ryzykować z niebezpiecznymi fantami.
Dodam jednak, że czasami takie znalezisko jest nieuniknione.
Trzeba więc uważać i starać się w miarę dużo dowiedzieć o planowanej
miejscówce.
Pozdrawiam Saper vel Lucim.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Moje ubiegłoroczne skarby:)
PostNapisane: piątek, 29 marca 2013, 20:05 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): sobota, 25 czerwca 2011, 16:36
Posty: 2850
Widzę tu w przyszłości rozpad związku , także zawczasu wykrywkę do działu giełda- sprzedam a samej poznawać metale typu garnek, łycha, rondel.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Moje ubiegłoroczne skarby:)
PostNapisane: piątek, 29 marca 2013, 20:07 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): poniedziałek, 6 lutego 2012, 21:06
Posty: 1684
Lokalizacja: Od Kociewia aż po Minehead (UK)
qalityk napisał(a):
Widzę tu w przyszłości rozpad związku , także zawczasu wykrywkę do działu giełda- sprzedam a samej poznawać metale typu garnek, łycha, rondel.

Jest lepsze lekarstwo...znaleźć sobie partnera z forum :666


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Moje ubiegłoroczne skarby:)
PostNapisane: piątek, 29 marca 2013, 21:31 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): sobota, 25 czerwca 2011, 16:36
Posty: 2850
Partner z forum jak będzie mniej zgarniał z pola jak Bonton - to widzę tu pogotowie.
Proponuję gospodarza z rogacizną, zawsze można bydlę za łańcuch wziąć i powiedzieć
idę w pole.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Moje ubiegłoroczne skarby:)
PostNapisane: piątek, 29 marca 2013, 22:08 
Offline
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Dołączył(a): czwartek, 1 marca 2012, 00:01
Posty: 33
Lokalizacja: Dolnośląskie
qalityk napisał(a):
Widzę tu w przyszłości rozpad związku , także zawczasu wykrywkę do działu giełda- sprzedam a samej poznawać metale typu garnek, łycha, rondel.


zmien dilera :D

A tak powaznie to metale wyzej wymienione nie dla mnie! ja sie nadaje na pole :D wiec najlepszym rozwiazaniem bedzie jak i ja sobie KOBIETE znajde hahahahaha

A
Saper36 napisał(a):
Z fotek wynika, że koleżanka raczej na monetki i drobnicę nastawiona.
Może to i dobrze - na cholerę ryzykować z niebezpiecznymi fantami.
Dodam jednak, że czasami takie znalezisko jest nieuniknione.
Trzeba więc uważać i starać się w miarę dużo dowiedzieć o planowanej
miejscówce.
Pozdrawiam Saper vel Lucim.


Zdecydowanie na drobnice, zdaje sobie sprawe ze rozne rzeczy moga sie kryc pod ziemia,,,dlatego ostroznosc na pierwszym miejscu :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL