Teraz jest środa, 24 czerwca 2026, 16:56

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Projekt Centaur - Muzeum Broni Pancernej w Poznaniu
PostNapisane: wtorek, 11 czerwca 2013, 00:02 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): środa, 2 stycznia 2008, 05:41
Posty: 1038
Lokalizacja: Woodhaven, NY
Dziś rano, kustosz Muzeum Broni Pancernej, mjr Tomasz Ogrodniczuk wraz z grupą żołnierzy z Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych z Poznania wyruszyli do Portugali.
http://muzeumbronipancernej.pl/projekty ... rodze.html


* Gorący meldunek z trasy - nasi już na noclegu w Metz, we Francji. Wszystko przebiega planowo, bez problemów :)


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Projekt Centaur - Muzeum Broni Pancernej w Poznaniu
PostNapisane: piątek, 14 czerwca 2013, 02:10 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): środa, 2 stycznia 2008, 05:41
Posty: 1038
Lokalizacja: Woodhaven, NY
:8) Ekipa już zakwaterowana w Lizbonie. Dziś najprawdopodobniej pierwsze wiedzenie z 'Centaur'em


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Projekt Centaur - Muzeum Broni Pancernej w Poznaniu
PostNapisane: piątek, 14 czerwca 2013, 12:01 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): środa, 2 stycznia 2008, 05:41
Posty: 1038
Lokalizacja: Woodhaven, NY
Projekt Centaur: Załadunek w bazie Entroncamento no Regimento de Manutenção
Muzeum Broni Pancernej -> Projekt Centaur -> Załadunek w bazie Entroncamento no Regimento de Manutenção

[ img ]


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Projekt Centaur - Muzeum Broni Pancernej w Poznaniu
PostNapisane: piątek, 14 czerwca 2013, 19:49 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): środa, 2 stycznia 2008, 05:41
Posty: 1038
Lokalizacja: Woodhaven, NY
Projekt Centaur: Przejazd do Lizbony
Muzeum Broni Pancernej -> Projekt Centaur -> Projekt Centaur: Przejazd do Lizbony

[ img ]


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Projekt Centaur - Muzeum Broni Pancernej w Poznaniu
PostNapisane: piątek, 14 czerwca 2013, 21:42 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): środa, 2 stycznia 2008, 05:41
Posty: 1038
Lokalizacja: Woodhaven, NY
Projekt Centaur: JEST NASZ !!
Muzeum Broni Pancernej -> Projekt Centaur -> Projekt Centaur: Uroczystość przekazania czołgu

[ img ]


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Projekt Centaur - Muzeum Broni Pancernej w Poznaniu
PostNapisane: środa, 19 czerwca 2013, 17:54 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): środa, 2 stycznia 2008, 05:41
Posty: 1038
Lokalizacja: Woodhaven, NY
Projekt Centaur: Czołgu jeszcze nie ma w kraju, ale jest już dokumentacja !!

Muzeum Broni Pancernej -> Projekt Centaur -> Cromwell I handbook

[ img ]


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Projekt Centaur - Muzeum Broni Pancernej w Poznaniu
PostNapisane: środa, 19 czerwca 2013, 18:09 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): środa, 12 listopada 2008, 08:11
Posty: 1675
Lokalizacja: Lubelskie.
Woodhaven,dziękuję że Ci się chce......
Wklejać zdjęcia, reportaże, jak i sumienną relację z tego przedsięwzięcia :1
Zawsze z miłą chęcią przeglądam Twoje posty i jeszcze nigdy się nie zawiodłem :1
Pozdrawiam.
Tomasz


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Projekt Centaur - Muzeum Broni Pancernej w Poznaniu
PostNapisane: środa, 19 czerwca 2013, 19:40 
Offline
Major
Major

Dołączył(a): poniedziałek, 3 kwietnia 2006, 16:30
Posty: 449
No nie od parady mówi się NIEZAWODNY woodhaven. :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Projekt Centaur - Muzeum Broni Pancernej w Poznaniu
PostNapisane: środa, 19 czerwca 2013, 22:55 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): środa, 28 kwietnia 2010, 22:30
Posty: 1542
I ja dziękuję . :za


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Projekt Centaur - Muzeum Broni Pancernej w Poznaniu
PostNapisane: czwartek, 20 czerwca 2013, 12:51 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): środa, 2 stycznia 2008, 05:41
Posty: 1038
Lokalizacja: Woodhaven, NY
sopel74 napisał(a):
Woodhaven,dziękuję że Ci się chce......
Wklejać zdjęcia, reportaże, jak i sumienną relację z tego przedsięwzięcia :1
Zawsze z miłą chęcią przeglądam Twoje posty i jeszcze nigdy się nie zawiodłem :1
Pozdrawiam.
Tomasz


To nie jest do końca tylko moja zalega; w głównej mierze podziękowania nalezą się sil3nt`owi, który przygotowuje wszystkie materiały informacyjne dotyczące MBP.


Czekamy ... !!!!
( Planowy przyjazd - jutro, koło południa !! )


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Projekt Centaur - Muzeum Broni Pancernej w Poznaniu
PostNapisane: czwartek, 20 czerwca 2013, 13:09 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): poniedziałek, 6 grudnia 2010, 10:17
Posty: 7390
Lokalizacja: Galicja Zachodnia
woodhaven napisał(a):
sopel74 napisał(a):
Woodhaven,dziękuję że Ci się chce......
Wklejać zdjęcia, reportaże, jak i sumienną relację z tego przedsięwzięcia :1
Zawsze z miłą chęcią przeglądam Twoje posty i jeszcze nigdy się nie zawiodłem :1
Pozdrawiam.
Tomasz


To nie jest do końca tylko moja zalega; w głównej mierze podziękowania nalezą się sil3nt`owi, który przygotowuje wszystkie materiały informacyjne dotyczące MBP.


Czekamy ... !!!!
( Planowy przyjazd - jutro, koło południa !! )

Świetny fotomontaż powinno to zdjęcie dużo powiększone być na ekspozycji pojazdu - wygląda zaczepiście. :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Projekt Centaur - Muzeum Broni Pancernej w Poznaniu
PostNapisane: piątek, 21 czerwca 2013, 10:20 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): środa, 2 stycznia 2008, 05:41
Posty: 1038
Lokalizacja: Woodhaven, NY
Zmiana godziny przyjazdu do MBP !!
Centaura spodziewamy się ok godziny 15


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Projekt Centaur - Muzeum Broni Pancernej w Poznaniu
PostNapisane: poniedziałek, 1 lipca 2013, 00:56 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): środa, 2 stycznia 2008, 05:41
Posty: 1038
Lokalizacja: Woodhaven, NY
DOKUMAN Centaur w Poznaniu

https://www.youtube.com/watch?feature=p ... Aak#at=318


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Projekt Centaur - Muzeum Broni Pancernej w Poznaniu
PostNapisane: sobota, 17 maja 2014, 14:29 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): środa, 2 stycznia 2008, 05:41
Posty: 1038
Lokalizacja: Woodhaven, NY
Remont czołgu Centaur Mk I typ C: przyjazd do Pławiec
Kolejny projekt remontowy otwarty :)

Muzeum Broni Pancernej -> Centaur Mk I typ C -> przyjazd do Pławiec

[ img ]

Chcesz być na bieżąco ?? Polub nasz fanpage: https://www.facebook.com/MBP.CSWL


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Projekt Centaur - Muzeum Broni Pancernej w Poznaniu
PostNapisane: niedziela, 18 maja 2014, 08:12 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): czwartek, 6 grudnia 2012, 22:35
Posty: 889
Świetna robota :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL