sylur napisał(a):
A Test to sobie drwił. ;)
O nic innego od początku w tym wątku nie chodzi...
Wiem też, że Mrand jako konstrukor dość znanych
niegdyś wykrywaczy (nawet jeden próbowałem kupić,
ale się nie udało) ma podstawy do wątpliwości
natury technicznej, zwłaszcza gdy chodzi o takie
"rewelacje".
Niniejszym nadaję Mrandowi rangę specjalną "Niedowiarek".
Tak na kilka dni, chyba że się spodoba właścicielowi, to
na stałe. Ta ranga specjalna to "w uznaniu za dotychczasową
postawę, charakteryzującą się zdrowym sceptycyzmem, opanowaniem,
wyważonymi wypowiedziami, dobrym obyczajem i dobrodusznością
wobec innych użytkowników (z wyłączeniem reakcji na postawy
faszyzujące i jawnie profaszystowskie)".
Tyle laudacji. Dobrze, że Mrand z nami jest ;)
:pa
Test[/code]