Teraz jest niedziela, 28 czerwca 2026, 14:02

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 26 kwietnia 2005, 17:22 
Offline
Podpułkownik
Podpułkownik

Dołączył(a): poniedziałek, 17 lutego 2003, 01:00
Posty: 485
A próbowałeś pomiaru oporności skóry na biofeedback'u spolaryzowanej różdżki? :he Może tędy droga?
Tak na poważnie: w tej kategorii nie ma podziału na niedowawiarków i wtajemnieczonych tylko na rozsądnych i naiwnych.
A Test to sobie drwił. ;)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 26 kwietnia 2005, 17:44 
Offline
Kapitan Petersen

Dołączył(a): czwartek, 9 stycznia 2003, 01:00
Posty: 1486
Lokalizacja: Stare Dunajczyska
sylur napisał(a):
A Test to sobie drwił. ;)


O nic innego od początku w tym wątku nie chodzi...

Wiem też, że Mrand jako konstrukor dość znanych
niegdyś wykrywaczy (nawet jeden próbowałem kupić,
ale się nie udało) ma podstawy do wątpliwości
natury technicznej, zwłaszcza gdy chodzi o takie
"rewelacje".

Niniejszym nadaję Mrandowi rangę specjalną "Niedowiarek".
Tak na kilka dni, chyba że się spodoba właścicielowi, to
na stałe. Ta ranga specjalna to "w uznaniu za dotychczasową
postawę, charakteryzującą się zdrowym sceptycyzmem, opanowaniem,
wyważonymi wypowiedziami, dobrym obyczajem i dobrodusznością
wobec innych użytkowników (z wyłączeniem reakcji na postawy
faszyzujące i jawnie profaszystowskie)".

Tyle laudacji. Dobrze, że Mrand z nami jest ;)

:pa

Test[/code]


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 26 kwietnia 2005, 19:09 
Offline
Major
Major

Dołączył(a): sobota, 1 czerwca 2002, 00:00
Posty: 419
Lokalizacja: Mońki
Bardzo dziękuję. Do nowej rangi już się zdążyłem przywiązać jako, że mi te wojskowe niezbyt leżą. Jedyną upragnioną rangą wojskową zawsze była dla mnie - szeregowy rezerwy, kategoria D :) Jeśli chodzi o nowe detektory to jeszcze w tym sezonie oj, będzie, będzie... Pozdrawiam
Mrand


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL