Magik napisał(a):
Interesuje mnie czy uzywacie opcji DUAL MODE (Statyczny i Dynamiczny na raz) Bo ja jeszcze tego nie probowalem.
Ja mam XLT od 2 lat i ciągle mnie jeszcze ten sprzęt potrafi (pozytywnie) zaskakiwać.
Dopiero przymierzam się do użycia trybu MIXED MODE - jak tylko ziemia rozmarznie. Testy w powietrzu wykazują, że zasięg zwiększa się nawet o 30% :1 . W terenie musi to dać rewelacyjne wyniki, zwłaszcza, że XLT należy do najwyższej półki m.in. pod względem zasięgu.
A jakie ustawienia? Moim zdaniem najlepiej biegać na zmodyfikowanym RELICU, a czułość w trybie statycznym i dynamicznum na max. zaś odrzucanie żelaza na min. Monetki czesze równie miło jak w innych programach, a zasięg większy i ciekawszego żelaza się nie pominie.