Teraz jest czwartek, 25 czerwca 2026, 22:03

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Do posiadaczy Whites'a Spectrum XLT
PostNapisane: sobota, 26 lutego 2005, 11:55 
Offline
Plutonowy
Plutonowy

Dołączył(a): poniedziałek, 26 lipca 2004, 23:09
Posty: 47
Lokalizacja: London
Czesc

Wlasnie kupilem Whites'a xlt i zaczynam go rozgryzac,

Chcialbym sie was zapytac na jakich ustawieniach chodzicie ( szczegoly prosze ) bo podobno fabryczne sa do d...

Zamieszczam tu link z roznymi ustawieniami Whitesa Xlt



http://66.51.97.78/coinist/pgmpage1.html

Moze ktos porowna ustawienia ze swoimi i napisze cos od siebie Byl bym bardzo wdzieczny , no pewnie nietylko ja.

Pozdrawiam
Magik


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 28 lutego 2005, 12:59 
Offline
Podporucznik
Podporucznik

Dołączył(a): środa, 1 grudnia 2004, 12:17
Posty: 259
Lokalizacja: Olsztyn
Witaj,
taki link do :
http://www.odkrywca-online.com/pokaz_wa ... 9530#37637
post Mirass'a
ja jeszcze nie próbowałem tych ustawień ale jak tylko ziemia odpuści to lece testwać - mam nadzieje ze mój eagle Sprctrum jakoś łyknie te programy :D
pozdr.Piotr - warwick


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 2 marca 2005, 13:32 
Offline
Plutonowy
Plutonowy

Dołączył(a): poniedziałek, 26 lipca 2004, 23:09
Posty: 47
Lokalizacja: London
Czesc



To znowu ja , ………. No wiec nie jest az taki diabel (XLT) straszny . Chyba go rozpracowalem , potrzeba tylko weryfikacji w terenie I moze drobnego tuningu .
Interesuje mnie czy uzywacie opcji DUAL MODE (Statyczny i Dynamiczny na raz) Bo ja jeszcze tego nie probowalem.

Pzdr.


Magik


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 2 marca 2005, 16:31 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): wtorek, 11 czerwca 2002, 00:00
Posty: 230
Lokalizacja: Nowy Sącz
A ja (aut. słownik - korzystać przez rz!) z tego wątku mam inne zapytanie-prośbę do użytkowników XLT, mianowicie nurtuje mnie pytanie czy warto zmieniać mi swojego QauntumXT na XLT, w związku z tym chciałbym wiedzieć jakie uzyskujecie zasięgi w powietrzu dla monetek.
Jeżeli ktoś robił sobie takie testy lub zechciałby to mogłbym porównać do własnych osiągów - swoje testy robiłem dla monetek 1gr, 2gr, 5gr i 2zł-okolicznościowe/duże/, parametry wykrywacza maksymalne dające stabilną pracę, sygnał jednoznacznie identyfikowalny-niekoniecznie bardzo silny ale wyraźny.
Odpowiedzi mogą być na PW.
Z góry dzięki! :piwo
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 2 marca 2005, 17:08 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): poniedziałek, 27 stycznia 2003, 01:00
Posty: 1060
Lokalizacja: Poznań, Gorzów
Magik napisał(a):
Interesuje mnie czy uzywacie opcji DUAL MODE (Statyczny i Dynamiczny na raz) Bo ja jeszcze tego nie probowalem.

Ja mam XLT od 2 lat i ciągle mnie jeszcze ten sprzęt potrafi (pozytywnie) zaskakiwać.
Dopiero przymierzam się do użycia trybu MIXED MODE - jak tylko ziemia rozmarznie. Testy w powietrzu wykazują, że zasięg zwiększa się nawet o 30% :1 . W terenie musi to dać rewelacyjne wyniki, zwłaszcza, że XLT należy do najwyższej półki m.in. pod względem zasięgu.
A jakie ustawienia? Moim zdaniem najlepiej biegać na zmodyfikowanym RELICU, a czułość w trybie statycznym i dynamicznum na max. zaś odrzucanie żelaza na min. Monetki czesze równie miło jak w innych programach, a zasięg większy i ciekawszego żelaza się nie pominie.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 5 marca 2005, 14:34 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): wtorek, 11 czerwca 2002, 00:00
Posty: 230
Lokalizacja: Nowy Sącz
Hmmm.... liczyłem na większy odzew posiadaczy XLT w sprawie tych zasięgów (mój wcześniejszy post), jak na razie otrzymałem jedną odpowiedź.
Nie chce mi się wysyłać każdemu kto ma wpisane że posiada XLT pytania indywidualnie na PW, więc jak ktoś może niech podeśle mi wyniki takowych swoich osiągów.
Kilka niezależnych wyników da mi rzetelny obraz :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 5 marca 2005, 15:36 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2002, 00:00
Posty: 655
Lokalizacja: Gliwice
Na stronie Darka są przecież takie testy. XLT jest w czołówce.

Polecam raczej wersję E-series. Osobiście chodziłem z XLT przez parę lat, ale denerwował mnie powolny wyświetlacz. W Quantumie wyświetlacz działa szybko, tak więc przesiadka na "stare" XLT może irytować pod tym wzgledem. :n

W E-series wyświetlacz działa błyskawicznie :1

:pa

proscan


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL