Teraz jest niedziela, 28 czerwca 2026, 16:12

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: MILITARIA/MONETY WHITE'S MXT czy FISHER CZ-70PRO???
PostNapisane: piątek, 19 listopada 2004, 16:30 
Offline
Starszy Plutonowy
Starszy Plutonowy

Dołączył(a): poniedziałek, 12 lipca 2004, 23:02
Posty: 50
Lokalizacja: Warsavia
Witam,

Wybrałem te dwa wykrywacze jednak błąd ortograficzny!!! co będzie lepsze na monety i militaria prosze o pomoc, może ktoś z szanownego grona zna wady tych wykrywaczy ewentualnie prosze na priv! Naprawde bardzo mi błąd ortograficzny!!! na info bo "nie" z czasownikami piszemy oddzielnie - błąd ortograficzny!!! kupić złomu :(

Pozdrawiam


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 19 listopada 2004, 19:52 
Offline
Major
Major

Dołączył(a): sobota, 1 czerwca 2002, 00:00
Posty: 419
Lokalizacja: Mońki
Ja wybrałbym MXT. Pozdrawiam
Mrand


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 20 listopada 2004, 00:07 
Offline
Starszy Plutonowy
Starszy Plutonowy

Dołączył(a): poniedziałek, 12 lipca 2004, 23:02
Posty: 50
Lokalizacja: Warsavia
Dzięki MRAND za to, że chociaż ty się zachowałeś jak należy tzn. dziękuje za odpowiedź na mojego posta. Prosił bym cię abyś mi uzasadnił czemu wybrał byś White's-a zamiast Fishera, jakby coś pisz na priv-a! Czekam pilnie...

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 20 listopada 2004, 15:10 
Offline
Administrator Honorowy
Administrator Honorowy

Dołączył(a): poniedziałek, 11 lutego 2002, 01:00
Posty: 1098
Lokalizacja: Poznań
Snajper-Wawa napisał(a):
Dzięki MRAND za to, że chociaż ty się zachowałeś jak nalezy


Snajper, nie obrazaj sie... Widac, ze napaliles sie na te 2, wiec co np. ja mialem Ci pisac, jesli nie wzialbym na Twoim miejscu zadnego z nich? Problem i rzecz w tym, ze "calkowicie uniwersalnego" wykrywacza nigdy i nigdzie nie znajdziesz.
Fisher ciagnie gleboko, lecz jego dyskryminacji nie mozesz porownywac do np. Explorera. Na militaria z pewnoscia bym go jednak kupil. Na monetki osobiscie wzialbym z pewnoscia Explorera lub Quattro. Byc moze rozwiazaniem dla Ciebie byloby kupno explorera lub quattro z cewka 10" oraz dodatkowo wieksza cewka - 45 cm. Mysle, ze to byloby najlepszym wyjsciem, zwlaszcza, ze na explorera zawsze z latwoscia znajdziesz kupca.

Bacchus


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 8 grudnia 2004, 23:00 
Offline
Starszy Plutonowy
Starszy Plutonowy

Dołączył(a): poniedziałek, 12 lipca 2004, 23:02
Posty: 50
Lokalizacja: Warsavia
TEMAT zakończony prosze admina o usunięcie wątku! Zakupiłem po długich namysłach White'sa DFX-a.... Pozdrawiam Wszystkich!


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 9 grudnia 2004, 08:44 
Offline
Administrator Honorowy
Administrator Honorowy

Dołączył(a): środa, 27 marca 2002, 01:00
Posty: 3264
A co będziemy kasować, pewnie za jakiś czas ktoś o to znowu spyta... Chociaż z drugiej strony pewnie nie będzie mu się chciało czytać forum... :666


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 9 grudnia 2004, 19:44 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): niedziela, 3 października 2004, 21:08
Posty: 335
Lokalizacja: z polskiej ziemi
Snajper,
Napisz na priva jakie są Twoje wrażenia i opinia o DFX (po jakimś czasie ma się rozumieć, bo teraz to jest on super extra :D). Sam jestem na niego napięty ale poza Amerykańskimi forami (gdzie jest number one :)) nie mam porównania.
Dzięki


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 9 grudnia 2004, 22:38 
Offline
Administrator Honorowy
Administrator Honorowy

Dołączył(a): poniedziałek, 11 lutego 2002, 01:00
Posty: 1098
Lokalizacja: Poznań
pietka napisał(a):
Snajper,
Napisz na priva


Napisz tutaj. Chetnie wszyscy uslyszymy.

Bacchus


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL