|
Jak w temacie, co zyskam, co stracę. Jest sens to zakładać - a wcześniej kupić? Interesują mnie monety, nie klamry, nie żelazo.
Jakieś porady w związku z użytkowaniem większej cewki?
Zmiana tempa przemiatania?
Czy wskaźnik będzie podawał te same wartości?
O ile wzrośnie zasięg, to kwestia 15-20% (takie dotarły opinie) czy więcej? - monety, raczej drobne nie talary:)
Jak jest z namierzaniem, już w tej chwili jest średnio, obawiam się że boratynkę będę kwadrans szukał w dołku - namierzy przedmiot wielkości boratynki?
Pin-point przy tak dużej cewce w ogóle jakoś działa?
Rozumiem ze waga wykrywacza jeszcze wzrośnie, wyważenia chyba też nie poprawi?
Pozdrawiam
Darek
:) moja wina, jest 10 cali a pytam o 45cm.
Darek
Ostatnio edytowano poniedziałek, 9 października 2006, 21:09 przez DarekD, łącznie edytowano 1 raz
|