Teraz jest piątek, 26 czerwca 2026, 01:32

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Sovereign GT - większa cewka, warto?
PostNapisane: poniedziałek, 9 października 2006, 17:59 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): niedziela, 18 września 2005, 19:42
Posty: 927
Jak w temacie, co zyskam, co stracę. Jest sens to zakładać - a wcześniej kupić? Interesują mnie monety, nie klamry, nie żelazo.
Jakieś porady w związku z użytkowaniem większej cewki?
Zmiana tempa przemiatania?
Czy wskaźnik będzie podawał te same wartości?
O ile wzrośnie zasięg, to kwestia 15-20% (takie dotarły opinie) czy więcej? - monety, raczej drobne nie talary:)
Jak jest z namierzaniem, już w tej chwili jest średnio, obawiam się że boratynkę będę kwadrans szukał w dołku - namierzy przedmiot wielkości boratynki?
Pin-point przy tak dużej cewce w ogóle jakoś działa?
Rozumiem ze waga wykrywacza jeszcze wzrośnie, wyważenia chyba też nie poprawi?
Pozdrawiam
Darek


:) moja wina, jest 10 cali a pytam o 45cm.
Darek


Ostatnio edytowano poniedziałek, 9 października 2006, 21:09 przez DarekD, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 9 października 2006, 20:48 
Offline
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży

Dołączył(a): czwartek, 23 października 2003, 16:24
Posty: 118
Lokalizacja: Gliwice, Londek:)
Wszystko pieknie tylko zapomniales podac jakiej srednicy cewke masz i na jaka chcesz zmienic :666


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 9 października 2006, 20:59 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): wtorek, 29 listopada 2005, 21:53
Posty: 1292
Lokalizacja: Zdolny Sląsk
GT w standardzie mają cewke 10 cali .


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 9 października 2006, 22:25 
Offline
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży

Dołączył(a): czwartek, 9 lutego 2006, 14:02
Posty: 108
Witam :)

Na ten temat już było :argumenty :pap viewtopic.php?t=13703&postdays=0&postorder=asc&start=0


Pozdrawiam Nortal ;)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: .
PostNapisane: poniedziałek, 9 października 2006, 22:33 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): niedziela, 18 września 2005, 19:42
Posty: 927
:) Dzięki Nortal, tamten wątek faktycznie odpowiada PRAWIE na wszystkie moje pytania :)
(no dobra, przegapiłem go - dzięki za odnalezienie :piwo )
Nie sądziłem że będzie inne zuzycie baterii. Z odpowiedziami się nie śpieszy - next sezon jak dobrze pójdzie :)
Pozdrawiam
Darek


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL