Teraz jest sobota, 27 czerwca 2026, 19:57

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Co myślicie o Tesoro Cortes
PostNapisane: poniedziałek, 18 grudnia 2006, 19:40 
Offline
Chorąży
Chorąży

Dołączył(a): niedziela, 2 stycznia 2005, 18:04
Posty: 128
Lokalizacja: Wasilków
Witam. Jak w temacie + i - tego sprzętu .


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 18 grudnia 2006, 20:20 
Offline
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży

Dołączył(a): czwartek, 3 sierpnia 2006, 18:00
Posty: 103
Lokalizacja: Toruń
Już jest nowszy układ dyskryminacji (ED 180) w tejonie - 2003, vaquero i ciboli - 2004. cortes pochodzi z 2001r. to jest chyba układ ED 120.
sprzęt oczywiście dobry, ale na Twoim miejscu poczekałbym na nowszy model cortesa, lub wszedł w obecnego tejona. wyświetlacz jest ok, ale są osoby, które z powodzeniem szukają bez niego.
więcej grzechów nie pamiętam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: .
PostNapisane: wtorek, 19 grudnia 2006, 01:54 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): niedziela, 18 września 2005, 19:42
Posty: 927
Chyba dominss (znajdziesz na forum) sprzedaje swojego Vaquero bo kupił "wyższy model Tesoro" - coś powinien wiedzieć?
Pozdrawiam
Darek


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 19 grudnia 2006, 09:54 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): wtorek, 28 grudnia 2004, 17:02
Posty: 2039
Witam,
długo chodziłeś kolego Gupik z Cortesem?
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: dodam..
PostNapisane: wtorek, 19 grudnia 2006, 14:52 
Offline
Chorąży
Chorąży

Dołączył(a): niedziela, 2 stycznia 2005, 18:04
Posty: 128
Lokalizacja: Wasilków
że biegam z 5900 Di Pro Sl full wypas , ale mam zachcianki na coś lekkiego i tylko ma monetki


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 19 grudnia 2006, 17:07 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): wtorek, 28 grudnia 2004, 17:02
Posty: 2039
Proponuję skontaktować się jeszcze z p. Arturem Boratczukiem z TOPMAPu, autorem Vademecum Poszukiwacza, który z tego co pamiętam usiłował sprzedać na allegro w ubiegłym roku rocznego Cortesa. Może on - doświadczony poszukiwacz, wypowie się obiektywnie na temat cech użytkowych tego wykrywacza.
Pozdrawiam
SZZ


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 20 grudnia 2006, 13:23 
Offline
Chorąży
Chorąży

Dołączył(a): niedziela, 2 stycznia 2005, 18:04
Posty: 128
Lokalizacja: Wasilków
No może przesadziłem dowiedziałem się ale bardziej kto z kim jest na tym forum na wojennej ścieżce.Wasze uwagi które były odpowiedzią na moje pytanie są bardzo cenne i bardzo wam dziękuję.Biegam z 5900 więc będzie mi trudno przyzwyczaić się do czegoś innego ale powiem wam że nie kupię Cortesa a raczej Tejona. Tak myślę.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 20 grudnia 2006, 15:05 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): środa, 25 stycznia 2006, 19:49
Posty: 717
Moim zdaniem dobry wybór! To zdecydowanie jeden z najlepszych „gałkowców” na monety i inne drobiazgi. Posiadam Vaquero które jest niższym modelem ale jest w tej samej technologii HOT i jestem z Vaquero zadowolony. Chodziłem również z posiadaczem Tejona i poszukiwacz ten miał rewelacyjne efekty :) Wybór z pewnością mniej kontrowersyjny od Cortesa. Polecam mimo wszystko abyś wziął przed zakupem wykrywacz do ręki jeśli masz taką możliwość. Mimo, że ja jestem z Vquero zadowolony, spotkałem kilka osób którym ten wykrywacz się nie spodobał, a o gustach się nie dyskutuje :) Nie była to kwestia skuteczności wykrywacza czy innych cech – po prostu preferencje są różne.

PS.
Wbrew temu co wmawiają inni nie jestem powiązany z żadnym dealerem wykrywaczy ani w żaden inny sposób nie czerpię korzyści z pisania o wykrywaczach na forum. Kwatermistrz pozostał mi z czasu kiedy miałem przyjemność pracować u dealera, z czym wcale się nie kryłem.


Ostatnio edytowano piątek, 22 grudnia 2006, 03:14 przez SiD, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 20 grudnia 2006, 16:04 
Offline
Administrator Honorowy
Administrator Honorowy

Dołączył(a): środa, 27 marca 2002, 01:00
Posty: 3264
Posprzątałem.

W tym zdjąłem kwatermistrza SiDowi - przyczyna dostateczna.

Uprzejmię proszę wszystkich kwatermistrzów (nie będę rzucał nickami, zainteresowani - nie tylko z tego wątku - wiedzą o kim mówię) o tonowanie swoich wypowiedzi, bo to nie jest ich prywatne podwórko. Proszę o wypowiedzi z kulturą, bez chamskich odzywek i dennych insynuacji - również między wierszami pod moim adresem. W przypadku nie zachowania umiaru nie wykluczam zaostrzenia rygoru na tym forum, a to myślę byłoby wielu kwatermistrzom bardzo nie na rękę... :cop


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 22 grudnia 2006, 03:17 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): środa, 25 stycznia 2006, 19:49
Posty: 717
Nie wiem jak odczytałeś moje skrócenie Twojego nika, ale nie miał on na celu obrażenie Ciebie. To był zwyczajny skrót, być może niefortunny, ale przypadkowo, nie zamierzenie.

W każdym razie sprawę uważam za zamkniętą. Również życzę wesołych świąt :1 . Co niepotrzebne kasuje z poprzedniej wypowiedzi. Oby nam wszystkim fanty z ziemi wychodziły jak najczęściej := Czas już zakończyć ten OT ;)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL