Teraz jest sobota, 27 czerwca 2026, 14:02

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 3 sierpnia 2005, 21:53 
Offline
Kapitan
Kapitan

Dołączył(a): poniedziałek, 15 listopada 2004, 16:47
Posty: 365
Lokalizacja: Warszawa
Bardzo łatwo to sprawdzić w dziale Jabel i inne samoróbki na TYM forum.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 3 sierpnia 2005, 22:00 
Offline
Podporucznik
Podporucznik

Dołączył(a): piątek, 7 maja 2004, 17:39
Posty: 287
Lokalizacja: Duma podlasia
Witam
Oj Ciacho , Ciacho co Ty się tak uwziąłes na tą polską firmę?
A moze lepiej zniszyć Polską myśl techniczną?
Jak sprzedam samochód to kupię jakiś wypas zachodni!
Ale po co, nie będe miał czym jeździć a efekty podobne.
Pozdrawiam
P.S. Jestem za .... ojczyzną


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 4 sierpnia 2005, 06:06 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): poniedziałek, 30 sierpnia 2004, 19:57
Posty: 341
Lokalizacja: Łódź
dominss napisał(a):
A moze lepiej zniszyć Polską myśl techniczną?


:) , jakoś nie mogę sobie wyobrazić jak kolega Ciacho niszczy samotnie jakąkolwiek myśl techniczną, no ale może.... ;)

Panowie,mniej złosliwości , kłótni i patosu a więcej konkretów- to tak na poważnie, bo na tym Forum pytanie o sprzęt powoli traci sens :wq

pzdr.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 4 sierpnia 2005, 07:30 
Offline
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży

Dołączył(a): czwartek, 7 października 2004, 22:38
Posty: 107
Lokalizacja: Poznań
No dobra to ja krotko. na militarke za te siano to rutus, PI to bylo dobre kiedys, teraz bez dyskryminacji nie ma po co z domu wychodzic. A zachodni w tej cenie to bedzie na monetki. (np ACE).
Zawsze robicie dluga dyskusje, a w zasdzie nie ma o co.

bexter


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 4 sierpnia 2005, 11:17 
Offline
Poczciwy Otto

Dołączył(a): sobota, 4 września 2004, 21:10
Posty: 1176
Ja tam nie mam nic przeciwko Rutusowi (na militarkę). Powiem że jestem z niego zadowolony. Chodzi o zasięg - małe odłameczki kopałem na takiej głębokości że mnie szlag trafiał. A mam RF. Dopiero niedawno przekonałem się do używania pokrętła dyskryminacji (poprzedni wykrywacz skutecznie mnie do niego zniechęcił) no i zobaczymy jakie będą efekty. Jak na razie to od prawie miesiąca nie byłem na wykopkach.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 4 sierpnia 2005, 23:10 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): wtorek, 28 grudnia 2004, 11:39
Posty: 2339
Lokalizacja: Καλισία
Zerknij sobie w profile, kto z czym co wyciąga.
<--


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 5 sierpnia 2005, 08:56 
Offline
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2005, 15:59
Posty: 34
Skoro porywasz się na profesjonalny wykrywacz to ok. Ja nie jestem przekonany czy na początek warto wydawać takie pieniądze. Chyba że już wcześniej chodziłeś z tymi modelami wykrywek i dobrze ci się szukało.

------------
pozdrawiam
macber


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 5 sierpnia 2005, 10:08 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): środa, 26 stycznia 2005, 14:12
Posty: 305
Przedewszystkim warto poszukac czy ktos w twoich okolicach posiada wymarzony przez Ciebie sprzet.
Jesli tak powinienes go poprosic o wspolny wypad i przetestowac ten sprzet. Wzgledem RF, to dla przykladu
chodzi z nim Hazras, a jakie fanty On kopie chyba kazdy na tym forum widzial ;) Nie jest to wiec taki najgorszy wykrywacz...
Wydaje mi sie ze : HS3, RF, Ultra2 ( ze sluchu nie mialem jej w rekach jeszcze ), to dobre wykrywacze
i kazdy z nich powinien sie sprawdzic. Po prostu poszukaj najlepszej oferty cenowej...
P.S.
Ciacho kazdy twoj post w tym dziale jest to antyreklama R, i chyba kazdy wie,
ze prowadzisz prywatna wojne z tym producentem... Uwazam, ze twoje wypowiedzi nt.
R. sa przesadzony i nie daja obiektywnego spojrzenia na mozliwosci tych wykrywaczy.
pozdrawiam i bez urazy :)
P.S. 2
Sam sie przekonalem, ze dobry wykrywacz to nie wszystko... Najwazniejszy wg. mnie jest teren na jakim mieszkasz.
Ja bylem napalony na militaria, ale jak sie okazalo same luski u mnie. Poszukalem ze 2 miechy i postanowilem zaczac szukac monetek...
Efekty sa o wiele lepsze. Na Twoim miejscu najpierw bym popytal pobliskich poszukiwaczy czy w ogóle warto...
pozdrawiam po raz drugi ;)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 5 sierpnia 2005, 20:10 
Offline
Sierżant Sztabowy
Sierżant Sztabowy

Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2005, 18:21
Posty: 84
pr00f napisał:
Cytuj:
Ja bylem napalony na militaria, ale jak sie okazalo same luski u mnie. Poszukalem ze 2 miechy i postanowilem zaczac szukac monetek...

No stary, z takim wykrywaczem to jedyne militaria jakie wyskakują to są.. łuski. Garrett ACE 150 i 250 nawet nie wykryje tygrysa zakopanego na głębokosci jednego metra.. Na monetach jeszcze nieźle wypada, choć nigdy nie wiem do końca co wykopuję. A identyfikacja znaleziska na skali 1c, 5c, 10c, itd. to jakieś nieporozumienie, bo niby gdzie mam tych centów szukac? chyba pod ambasadą amerykańską :jump A jak pokazuje że przedmiot to pull tab to warto kopać bo zazwyczaj okazuję sie że tam współczesny złocisz leży. Wykrywacz może i dobry ale na amerykańskie plaże, bo w polsce mamy trochę inne depozyty w banku ziemskim. Ale generalnie jest to sprzęt dla kogoś kto zgubił obrączkę przed domem i nie może jej znaleźć. No to tyle , jak jest jakiś uczciwy kwatermistrz, to może mój opis garretta na swoją stronę wkleić pod wykrywaczem :666 A tak poważnie to zmieniam wykrywkę i na 99% będzie to Whites XLT. Na początku będzie cieżko ale myślę że warto. :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 5 sierpnia 2005, 21:01 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): środa, 24 kwietnia 2002, 00:00
Posty: 964
Witam.
Kokodzambo666, to chyba jednak miales pecha, albo tereny do poszukiwań masz nie te - poniżej wrzucam fotkę jednego z trafień starszym wykrywaczem z tej serii, Treasure Ace 300.
Nie porównuj go z XLT, bo to zupełnie inna klasa (cenowa również), ale za obecną cenę TA 250 jest bardzo OK.
Podobnie zresztą Rutus - miałem okazję wypróbować go w terenie i uważam że jest to dobry wykrywacz w atrakcyjnej cenie.

Pozdrawiam - jankos.


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 5 sierpnia 2005, 21:10 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): środa, 26 stycznia 2005, 14:12
Posty: 305
kokodzambo666 napisał(a):
pr00f napisał:
Cytuj:
Ja bylem napalony na militaria, ale jak sie okazalo same luski u mnie. Poszukalem ze 2 miechy i postanowilem zaczac szukac monetek...

No stary, z takim wykrywaczem to jedyne militaria jakie wyskakują to są.. łuski. Garrett ACE 150 i 250 nawet nie wykryje tygrysa zakopanego na głębokosci jednego metra.. Na monetach jeszcze nieźle wypada, choć nigdy nie wiem do końca co wykopuję. A identyfikacja znaleziska na skali 1c, 5c, 10c, itd. to jakieś nieporozumienie, bo niby gdzie mam tych centów szukac? chyba pod ambasadą amerykańską :jump A jak pokazuje że przedmiot to pull tab to warto kopać bo zazwyczaj okazuję sie że tam współczesny złocisz leży. Wykrywacz może i dobry ale na amerykańskie plaże, bo w polsce mamy trochę inne depozyty w banku ziemskim. Ale generalnie jest to sprzęt dla kogoś kto zgubił obrączkę przed domem i nie może jej znaleźć. No to tyle , jak jest jakiś uczciwy kwatermistrz, to może mój opis garretta na swoją stronę wkleić pod wykrywaczem :666 A tak poważnie to zmieniam wykrywkę i na 99% będzie to Whites XLT. Na początku będzie cieżko ale myślę że warto. :1


Nie powiedzialemz e szukalem militarki ace'em ;)
pozdro


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 7 sierpnia 2005, 22:05 
Offline
Sierżant Sztabowy
Sierżant Sztabowy

Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2005, 18:21
Posty: 84
Jankos mam dwa pytania. Po pierwsze na jakiej głębokości leżały te fanty ze zdjęcia? A po drugie czy nie sprawdzałeś później tej miejcówki "mocniejszym" sprzętem? :666


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 7 sierpnia 2005, 22:53 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): środa, 10 listopada 2004, 21:56
Posty: 198
Lokalizacja: Planeta Ziemia
ja proponuje kupic XLT E-series
moge ci załatwic fabrycznie nowy za 3300zł
kontakt forsand@vp.pl


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 8 sierpnia 2005, 08:39 
Offline
Administrator Honorowy
Administrator Honorowy

Dołączył(a): środa, 27 marca 2002, 01:00
Posty: 3264
smerfik napisał(a):
ja proponuje kupic XLT E-series
moge ci załatwic fabrycznie nowy za 3300zł
kontakt forsand@vp.pl

Czy mam to traktować jako ofertę handlową i dodać kolegę do grona kwatermistrzów? :cop


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 8 sierpnia 2005, 08:59 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): poniedziałek, 25 lutego 2002, 01:00
Posty: 1115
Lokalizacja: Toruń - Grudziądz
witam

uwypuklanie zalet konkretnych modeli wykrywaczy
w stosunku do militariow,
w wiekszosci lezacych bezposrednio pod sciolka,
jest jakis nieporozumieniem,
te przeciez znajdzie sie kazdym sprzetem,
bez wyjatku,
inna sprawa gdy chodzi o glebiej zakopane/zasypane rzeczy,
tutaj juz trzeba dokonac wyboru,
ale wydaje mi sie ze zachodnie konstrukcje
i roznego rodzaju uniwersalne cuda
moga sie nie sprawdzic;

pozdrawiam
marti


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL