Teraz jest sobota, 27 czerwca 2026, 14:02

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 8 sierpnia 2005, 11:34 
Offline
Generał Brygady
Generał Brygady

Dołączył(a): poniedziałek, 7 października 2002, 00:00
Posty: 647
na militarke nie do pobicia jest hs3 - miedzy innymi dlatego ze jest statyczny -wszystkie dynamiczne głupieja od roznch konfiguracji łusek. "na pewno" pisze się oddzielnie - błąd ortograficzny!!! rutus nie jest przeznaczony na militarke -nawet explorerem II mozna przypadkiem znalezc cos zelaznego tylko po co? na haesie mosina mozna zupelnie wyciac , a ppsz czy maus dają specyficzne sygnały -słuchowo mozna mniej wiecej okreslic wielkosc i zaleganie duzego zelaza. tak naprawde nie ma wykrywek uniwersalnych nawt spectrumy nie sprawdaja sie na polach bitew. albo wykrywka na zelazo (hociaz hs łyka az milo takze niesmiertelniki klamry i odznaczenia )
albo cos na kolor .pozdr


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 8 sierpnia 2005, 11:40 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): poniedziałek, 25 lutego 2002, 01:00
Posty: 1115
Lokalizacja: Toruń - Grudziądz
miraul napisał(a):
na militarke nie do pobicia jest hs3 - miedzy innymi dlatego ze jest statyczny -wszystkie dynamiczne głupieja od roznch konfiguracji łusek. <b><font color=red>błąd ortograficzny!!!</font></b> rutus nie jest przeznaczony na militarke -nawet explorerem II mozna przypadkiem znalezc cos zelaznego tylko po co? na haesie mosina mozna zupelnie wyciac , a ppsz czy maus dają specyficzne sygnały -słuchowo mozna mniej wiecej okreslic wielkosc i zaleganie duzego zelaza. tak naprawde nie ma wykrywek uniwersalnych nawt spectrumy nie sprawdaja sie na polach bitew. albo wykrywka na zelazo (hociaz hs łyka az milo takze niesmiertelniki klamry i odznaczenia )
albo cos na kolor .pozdr



witam

zgadzam sie z powyzszym,
prawie wszystkie znane mi osoby szukajace
militariow maja wlasnie ten sprzet,
i go nie zmieniaja;
dodam jeszcze ze najlepszym rozwiazaniem
jest posiadanie dwoch wykrywaczy,
na wieksze i mniejsze rzeczy,
czy tam kolor/zelazo,
jak kto woli;

pozdrawiam
marti


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 8 sierpnia 2005, 12:23 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): środa, 24 kwietnia 2002, 00:00
Posty: 964
Witam.
Kokodzambo,
z tego co pamietam to bylo to jakies 35-40 cm. Pod spodem nic wiecej nie bylo.

Pozdrawiam - jankos.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 8 sierpnia 2005, 16:11 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): niedziela, 13 lipca 2003, 00:00
Posty: 993
Lokalizacja: Gdynia
Do autora wątku - ceny profesjonalnych wykrywaczy w moim odczuciu zaczynają się gdzieś w okolicach 2000 zł, średnio jest to ok. 3,5 tys, a nie 1/5 tej ceny. To tylko gwoli ścisłości, bo pewnie inni się ze mną nie zgodzą.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 8 sierpnia 2005, 17:43 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): piątek, 5 sierpnia 2005, 19:22
Posty: 14
Lokalizacja: śląsk
Witam ! a ja bym miał prośbe do modów i fachowców co znają się na pisze się rzeczy - błąd ortograficzny!!! ,aby zrobić tabele wykrywaczy :Cena! ,Możliwośći sprzętu i dopiero firma! i dać to do podpiętych."na pewno" pisze się oddzielnie - błąd ortograficzny!!! się przyda takim laikom np. jak ja ."na pewno" pisze się oddzielnie - błąd ortograficzny!!! nikt nie natnie sie na dziwną chinską zabawke tylko propolcjonalnie do ceny np. kupi Jabla. I jeszcze jedno panowie nie każdego stać na drogi sprzęt!!! a malucha nie ma co porównywać do BMW Gdybym chodził z róznymi wykrywkami lub jedną przez dłuszy czas to mógłbym powiedziec co on może a co tylko miał wypisane na instrukcji.pozdrawiam fullcaffe


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 10 sierpnia 2005, 20:01 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): sobota, 16 lutego 2002, 01:00
Posty: 3389
Lokalizacja: Bytom
Niestety-tego sie nie da tu zrobic-zaraz zostaniesz zakrzyczany jako kryptoreklamiarz,dwa-nie ma praktycznie czlowieka /no moze Proscan i Mrand/ ktorzy znaliby wiekszosc ,juz nie mowie wszystkiewykrywacze
Tak to jak widzisz jedni krytykuja ,inni chwala dany model czy firme.

Doradze Wam jedno-kopiac militaria tworzcie pary-jeden z glebokim PI np.Nowaka,drugi z vlf-czyli z dyskryminacja-do dokladnego namierzania i identyfikacji obiektu.

Pozdrawiam JMS


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Wykrywacze
PostNapisane: środa, 24 sierpnia 2005, 21:31 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): środa, 24 sierpnia 2005, 08:58
Posty: 12
Lokalizacja: Łobez
Czy RUTUS FIRST PLUS, ma coś "negatywnego" w sobie ?. Bo tylko słysze same pochwały.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 4 września 2005, 07:21 
Offline
Chorąży
Chorąży

Dołączył(a): wtorek, 4 stycznia 2005, 16:56
Posty: 131
Lokalizacja: Duch Qattra z Galas -"kraina na krańcu swiata"(koło rzeki Saynfhis) ...
Hej ja polecam "szczerze" pisze się przez "rz" - błąd ortograficzny!!! HS3 czyli Smetka, mój pierwszy wykrywacz był whites 3900 Pro plus efekty mizerne bo interesowały mnie militaria no i "w ogóle" piszemy oddzielnie!!! - błąd ortograficzny!!! nie bylem przekonany do niego,sprzedalem kupiłem Smętka i faty posypały sie jak z rekawa , bez problemu hełm wyskakiwał z metra,broń itp na drobnice też dobry ale trzeba troszku pochodzic z tym sprzetem by muc rozrużnic sygnały,ostatnio kopnełem smetkiem depozyt który zbiegł sie z nieprzyjemnym incydentem z policją i postanowiłem sprzedać i kupić coś na drobnicę na dzien dzisiejszy mam whitesa XLT i jestem zadowolony biegam z nim dopiero 2 tygodnie a juz wykopalem około 70 moneciakow z przed 2 tygodnie


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 4 września 2005, 07:30 
Offline
Chorąży
Chorąży

Dołączył(a): wtorek, 4 stycznia 2005, 16:56
Posty: 131
Lokalizacja: Duch Qattra z Galas -"kraina na krańcu swiata"(koło rzeki Saynfhis) ...
coś sie zesrało i mi posta za wczesnie w walilo na forum.Ja bym na twoim miejscu dołożył jeszcze z 200 stówki i kupił Hs z gwaracją,jeśli będziesz dobrze czesać sprzet Ci sie zwróci w jeden sezon,wiem coś o tym ponieważ na militaria jest lepszy zbyt niż na coś innego.Myślę że ja na wiosnę kupie se Smetka a z Wihtesem będzie śmigać moja laska.Jak będziesz chciał więcej szczegułów wal smiało i niejest to krypto reklama ponieważ ja na początku też mialem z tym problem jaki wykrywacz a lepiej doradzić niż potem masz sie wku...Pozdro


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 4 września 2005, 22:35 
Offline
Młodszy Chorąży Sztabowy
Młodszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): sobota, 1 stycznia 2005, 11:52
Posty: 173
Lokalizacja: Pasłęk
Witam i popieram przedmówcę spraw sobie HS-3 za tę pieniądzę to naprawdę rewalacja, sam mam takowego i na militaria uważam zę nie ma lepszego jezęli go poznasz to to nie sprawi ci problemu rozróznienie koloru od zwyklęj stali, no i zasięgi, ja mam również minelaba i tak szczerze smętek pod wzgledem penetracji mu nie ustępuję, jedyny problem to ta dyskryminacja ( w HS-3 wielkosciowa) ale za te pieniadzę naprawdę warto to co on potrafi wyciagnac, to sam się niekiedy dziwię. Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 5 września 2005, 09:15 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): środa, 24 sierpnia 2005, 08:58
Posty: 12
Lokalizacja: Łobez
Jestem za tym żeby zrobić tabele z rankingiem wykrywaczy :czo


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 5 września 2005, 10:47 
Offline
Podpułkownik
Podpułkownik

Dołączył(a): poniedziałek, 17 lutego 2003, 01:00
Posty: 485
Grzegorz1967 napisał(a):
Jestem za tym żeby zrobić tabele z rankingiem wykrywaczy :czo

to zrób


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 7 września 2005, 07:54 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): środa, 24 sierpnia 2005, 08:58
Posty: 12
Lokalizacja: Łobez
Jestem w tych sprawach "zielony", od czego zacząć? :czo


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 7 września 2005, 18:48 
Offline
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany

Dołączył(a): sobota, 26 marca 2005, 17:39
Posty: 435
Od zrobienia sobie Jabelka. Na pierwszy raz zawsze dobry :) .


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 7 września 2005, 20:37 
Offline
"Spammerus maximus"

Dołączył(a): piątek, 11 lipca 2003, 00:00
Posty: 1152
Lokalizacja: Wawa
[quote="Grzegorz1967":wulgaryzm]Jestem w tych sprawach "zielony", od czego zacząć? :czo[/quote:wulgaryzm]

Myślę że najlepiej wyjść z kimć kto ma wykrywacz i zobaczyć czy Ci się podoba. Jeśli nadal będziesz chciał kopać to zastanów się co Ciebie ciesz (jakie znaleziska). Jak będziesz wiedział to moja propozycja.
Tanio:HS3 na militaria, i Rutus na monetki
Drogo: TM na militarkę (ale w połączeniu z kolegą ze zwykłą wykrywką) i Jakiś minelab na monetki,
POzdrawiam
Hans


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL