Teraz jest sobota, 27 czerwca 2026, 14:02

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 9 września 2005, 20:38 
Offline
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant

Dołączył(a): czwartek, 9 września 2004, 11:57
Posty: 73
Lokalizacja: Allenstein/Warszawa
DJ MHz napisał(a):
Od zrobienia sobie Jabelka. Na pierwszy raz zawsze dobry :) .

No właśnie..... czytam, czytam, czytam..... i co? Wychodzi mi na to, że na początek Jabel w zupełności wystarczy - zwłaszcza, że nastawiam się na militaria. Znalazłem kilka ofert na allegro - nie mam innego wyjścia, bo elektronik ze mnie jak "z koziej d..py trąba" ;) . Ceny to ok 200 zeta. Mam nadzieję, że to rzetelna cena?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 11 września 2005, 22:33 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): sobota, 16 lutego 2002, 01:00
Posty: 3389
Lokalizacja: Bytom
Ja Jabla odradzam-PI -przy dobrym wykonaniu ma niezle zasiegi,ale kopanie smiecia wszelkiego ma jednak swoje minusy,a przy zlym wykonaniu kiepsko bierze sreberka i goldy...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Polecam Velleman CS150
PostNapisane: sobota, 17 grudnia 2005, 20:25 
Offline
Szeregowy
Szeregowy

Dołączył(a): sobota, 17 grudnia 2005, 20:05
Posty: 3
Velleman CS150 kosztuje 390 pln i jest naprawde wypasiony rozkinic go to sztuka:) a do tego z cala pewnoscia stwierdzam ze za ta kase nie ma nic innego z tyloma funkcjami ;]


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Polecam Velleman CS150
PostNapisane: niedziela, 18 grudnia 2005, 22:03 
Offline
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany

Dołączył(a): niedziela, 5 grudnia 2004, 15:49
Posty: 723
Ciacho napisał(a):
Wygrales konkurs na dowcip roku.

Oj tak.... Ciacho ma rację. :D

RUTUS jest najlepszym POLSKIM wykrywaczem dostępnym na polskim rynku. :1
Każdy to wie, i to nie jest dowcip.

Pozdrawiam Matejko :piwo :piwo :piwo

Gdzie ja byłem, że wcześniej tego tematu nie zauważyłem....? :nicnie


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 49 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL