Teraz jest piątek, 26 czerwca 2026, 07:28

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: ACE 250 Podwodny !!
PostNapisane: niedziela, 11 września 2005, 21:00 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): niedziela, 12 października 2003, 02:31
Posty: 1150
Lokalizacja: Warszawa / Betlahem / Amman
Jak widac na zamieszczonych obrazkach Ace 250 daje rade rowniez pod woda :luv

pozdrawiam


Ostatnio edytowano niedziela, 21 maja 2006, 23:15 przez Szary Wilk, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 11 września 2005, 21:30 
Offline
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant

Dołączył(a): sobota, 28 lutego 2004, 17:50
Posty: 72
A jak masz sygnał to odkładasz go do wody?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 11 września 2005, 22:05 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): sobota, 16 lutego 2002, 01:00
Posty: 3389
Lokalizacja: Bytom
Szary tak to kazdy daje rade.
W identycznej sytuacji niedawno utopilem 250-tke,wlaczona zrobila mi nurka pod wode...
Wysuszylem-i dziala .....


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 11 września 2005, 22:23 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): niedziela, 12 października 2003, 02:31
Posty: 1150
Lokalizacja: Warszawa / Betlahem / Amman
Landstar nie daje rady :) A jak jest sygnal to noga pomocna w kopaniu szpadlem jest wysoce :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 11 września 2005, 22:28 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): sobota, 16 lutego 2002, 01:00
Posty: 3389
Lokalizacja: Bytom
Zle sie wyrazilem-PRAWIE kazdy....
Niedawno np. widzialem MDxxxx ktory po godzinie w mokrej trawie wysiadl....


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 11 września 2005, 23:35 
Offline
Kapitan
Kapitan

Dołączył(a): poniedziałek, 22 kwietnia 2002, 00:00
Posty: 366
Lokalizacja: Galicja, Tarnów
Wilku, trzeba bylo sobie obkleić Land Stara tak jak ja Lone Stara :)
To są inne sondy, wykonane inną techniką ale i tak najlepsze są od HS-3.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 12 września 2005, 18:44 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): niedziela, 12 października 2003, 02:31
Posty: 1150
Lokalizacja: Warszawa / Betlahem / Amman
Okleilem sobie Toperku landstarowe cewki dokladnie tak jak ty od razu po zeszlorocznych bieszczadach :)
Ale one juz tak maja ze wilgoci nie lubia. I cewki i kable.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 9 października 2005, 20:12 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): środa, 10 listopada 2004, 21:56
Posty: 198
Lokalizacja: Planeta Ziemia
wystarczy,ze sonda jest wodoodporna i mozna zanurzyc w wodzie (tylko uwaga na elektronike) :jump


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 9 października 2005, 20:36 
Offline
Podporucznik
Podporucznik

Dołączył(a): niedziela, 21 grudnia 2003, 19:05
Posty: 295
Lokalizacja: Szubin kuj-pom
Smerfik przestan pisac te bardzo inteligetne i blyskotliwe posty bo moze sie zle to dla cibie skonczyc :) ... tak mysle . Banana chesz ? :> /pozdrawaim zul^


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 10 października 2005, 21:39 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): środa, 10 listopada 2004, 21:56
Posty: 198
Lokalizacja: Planeta Ziemia
a moze zul chce jabola??????????? :jump :jump


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL