|
Witam,
Masz do wybory następujące opcje:
- zmiana wykrywacza na inny*;
- zakup badziewnych słuchawek*;
- całkowite wyłączenie opcji identyfikacji tonalnej (SOUNDS - CONST);
- wybranie opcji AUDIO 1, 2 lub 3 (najlepiej dla Ciebie) w dziale RESPONSE (osobiście nie przepadam, bo wykrywacz sobie śpiewa i nuci, co jednak wymaga czasu - którego nie mam - by się przyzwyczaić)
- Zmiejszyć nastawę TONE LIMITS (do wartości nie męczącej). Ta nastawa ogranicza wysokość pisku. Tego mi brakuje np. w modelu Quatro, który bardzo wysoko piszczy na grube srebro, że nawet ciężko to uszłyszeć, przy moim steranym słuchu.
- Zmniejszenie nastawy TONE Variability.
Niestety bedziesz musiał poeksperymentować, a po zakończeniu eksperymentów przyzwyczaić się i wyczuć zupełnie nowe sygnały dźwiękowe. Pozostaje Ci jeszcze:
- zakup słuchawek z regulacją barwy dźwięku (trudno dostępne, ale są).
:pa
proscan
*) Mrand (c)
|