Teraz jest piątek, 26 czerwca 2026, 19:02

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: racja
PostNapisane: piątek, 30 września 2005, 21:43 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): wtorek, 7 października 2003, 11:34
Posty: 3499
Lokalizacja: Lublin
Proscan ma racje miałem to samo tyle, ze w Minelabie Explorerze okazało się, ze i sonda (kabel) i dodatkowo gniazdo ( po sondzie chyba najdroższy podzespół:-)) ma ubity ekran. Teraz jest OK.Pozdrawiam jarekks :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 1 października 2005, 21:27 
Offline
Chorąży
Chorąży

Dołączył(a): niedziela, 2 stycznia 2005, 18:04
Posty: 128
Lokalizacja: Wasilków
Witam. Dziś w wolnym czasie wypadłem na pole deszczyk lekko padał trawka i gleba mokra .Cewka z nowiutkim kabelkiem od Proscana i co ................ extra , sygnał stabilny zero reakcji na wlnięcie w sciernisko(pole obok).Fakt zmieniłem troszkę nastawy , a na zwariowanym polu troszkę uciekał ale powodem tego jest duża ilość badziewia.Ale i na to znalazłem sposób mała cewka 600 którą można sobie manewrować pomiędzy śmieciami.Zaznaczam jeszcze ze jako operator Whitsa czuję się jeszcze mało pewnie ale trening czyni ......
Tak więc wymiana cewki to był strzał w 10 .
Pozdrawienia dla Proscan-a i szukających.West68
A moje nastawy są lekko zwariowane AC 77 DC 4 itp itd


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 1 października 2005, 21:37 
Offline
Chorąży
Chorąży

Dołączył(a): niedziela, 2 stycznia 2005, 18:04
Posty: 128
Lokalizacja: Wasilków
Oczywiście pomysł na zmianę na 600 to pomysł Van Worden-a no i pomogł :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL