Teraz jest piątek, 26 czerwca 2026, 02:42

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 16 października 2005, 20:10 
Offline
Poczciwy Otto

Dołączył(a): sobota, 4 września 2004, 21:10
Posty: 1176
Hehe... ale się awantura zrobiła...
To dam Ciacho jeszcze jeden argument (Żeby mógł wieszać psy na Rutusie za to że nie zrobił tytanowego wykrywacza) :jump
Dzisiaj wpadłem w jakąś dziurę i tak walnęłem moim rutusem w drzewo że urwała się cewka razem z tym bolcem co z rury wystaje. Przykleję na poxipol.
PS.
Cewka się ułamała ale elektronika mimo naprawdę dużego wstrząsu działa bez zarzutu. Gorzej z moją nogą ale przynajmniej jutro mogę darować sobie WF ;)
A ciacho ma kolejny argument: Dla czego ten wykrywacz nie uratował mnie przed upadkiem :jump

Bez urazy oczywiście :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 16 października 2005, 20:24 
Offline
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany

Dołączył(a): niedziela, 5 grudnia 2004, 15:49
Posty: 723
Kretschmer napisał(a):
Dlaczego ten wykrywacz nie uratował mnie przed upadkiem :jump


To nie wiesz, Kretschmer...?
Bo się do gruntu nie dostraja.... :luv

Widziałem gościa z Minelabem....
Potknął się, ale miał dostrojony do gruntu wykrywacz. Jego szczęście!!
Wykrywacz zobaczył dziurwę w glebie, podparł go własną konstrukcją, i gość nie upadł...
Są takie rzeczy, że nikt nie zaprzeczy. :)

Patrz pod nogi, bo się kiedyś "na pół" złamiesz. :jump
Pozdrawiam Matejko :piwo :piwo :piwo


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 16 października 2005, 20:40 
Offline
Podporucznik
Podporucznik

Dołączył(a): piątek, 7 maja 2004, 17:39
Posty: 287
Lokalizacja: Duma podlasia
Witam
Do Karbol
Ma pinpoint.
Ale używanie go grozi wykopaniem szerokiego doła :jump
Plus miał perfekcyjny pinpoint.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL