Teraz jest czwartek, 25 czerwca 2026, 22:52

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: rutus solaris
PostNapisane: środa, 19 października 2005, 16:58 
Offline
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży

Dołączył(a): czwartek, 3 lutego 2005, 14:00
Posty: 110
Lokalizacja: ŚLĄSK
mam zamiar nabyć rutusa tylko błąd ortograficzny!!! na co się zdecydować solarisa czy firsta,a może jest coś lepszego w tej cenie interesują mnie militaria i monetki :que


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 19 października 2005, 21:51 
Offline
Starszy Chorąży
Starszy Chorąży

Dołączył(a): wtorek, 14 grudnia 2004, 21:41
Posty: 157
Niestety musisz zdecydowac sie na jedno z dwoch bo nie ma uniwersalnych wykrywaczy. Solaris Rutusa polecam na monetki i drobnice. Opinie na jego temat mozesz poczytac na tym forum.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 20 października 2005, 09:18 
Offline
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży

Dołączył(a): czwartek, 3 lutego 2005, 14:00
Posty: 110
Lokalizacja: ŚLĄSK
dzięki za rade ale który z zagranicznych jest godny uwagi :que


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 20 października 2005, 11:27 
Offline
Weteran
Weteran

Dołączył(a): poniedziałek, 28 lipca 2003, 00:00
Posty: 1203
Lokalizacja: warszawqa
Według mnie - znajomego królika:

Bardziej uniwersalnego sprzętu w tej cenie i z tymi osiągami nie znajdziesz. Solaris ma tryby pracy dedykowane na kolorową drobnicę jak i specjalnie na militaria. Jak chcesz szukać naraz jadnego i drugiego to masz tryb MIX - połączenie dynamiki ze statyką

Model First jest dużo prostszym modelem i z Solarisem nie ma porównania.

Mógłbyś też zainteresować się Plusem - poprzednik S. Ma trochę mniejsze zasięgi ale jest równie uniwersalny. Używany kosztuję ok 600 - 700 zł i w zasadzie wiele lub nic nie stracisz jeśli później go odsprzedaż. Są duże szanse , że kupisz Plusa jeszcze z gwarancją. (normalnie trwa dwa lata) Polecam z nową cewką.

Jak zwykle dodam, że kupując nowy sprzęt na "zaprzyjaźnioną firmę" możesz mieć tańszy sprzęt o podatek VAT (18%)

pzdr 111


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 20 października 2005, 12:26 
Offline
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży

Dołączył(a): czwartek, 3 lutego 2005, 14:00
Posty: 110
Lokalizacja: ŚLĄSK
dzięki za rade chyba zdecyduje sie na solarisa :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 20 października 2005, 13:54 
Offline
Szeregowy
Szeregowy

Dołączył(a): sobota, 10 stycznia 2004, 11:30
Posty: 9
Lokalizacja: Michałowice
Żal ci odbyt ściska, że tobie nie składa życzeń? :jump


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 20 października 2005, 14:28 
Offline
Małomówny czytacz

Dołączył(a): środa, 19 maja 2004, 13:14
Posty: 441
Lokalizacja: skądinąd
Pan Kwasniewski skladajac zyczenia urodzinowe Panu Walesie przestal byc lewicowy
taki jest wlasnie tok rozumowania kolegi "torta"

a ja napisze tak:
jesli kolega ciacho tak bardzo neguje mozliwosci rutusa to nie sluchaj go, bo nigdy nie mial do czynienia z tym sprzetem.

amator kwaśnych jabłków


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 20 października 2005, 14:32 
Offline
Pułkownik
Pułkownik

Dołączył(a): poniedziałek, 28 października 2002, 01:00
Posty: 518
Lokalizacja: Żywiec
Chłopaki co sie z wami dzieje ? Najezdzacie na siebie jakby toczyla sie jakas walka - tylko o co? Dajcie spokoj ... :piwo :piwo :piwo :piwo :piwo :piwo :piwo :piwo :piwo


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 20 października 2005, 14:41 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2002, 00:00
Posty: 655
Lokalizacja: Gliwice
Ciacho, nie przesadzaj.

Ja też składałem życzenia Rutusowi. Jestem więc przykładem, że nie koniecznie trzeba mieć jakikolwiek interes by komuś złożyć powinszowania urodzinowe.

:piwo

proscan


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 20 października 2005, 14:49 
Offline
Starszy Chorąży
Starszy Chorąży

Dołączył(a): wtorek, 14 grudnia 2004, 21:41
Posty: 157
Skoro jest tulu zadowolonych z tego sprzetu, to cos w tym musi byc. Co innego opinie na temat sprzetu a co innego sprzet w akcji. Widocznie sie sprawdza, dlatego tez ma tylu zwolennikow. Przyznam ze widzialem Rutusa w akcji i milo mnie zaskoczyl swoimi mozliwosciami. No to jestem kolejnym naganiaczem :666 choc Rutusa nie posiadam :666


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 20 października 2005, 14:55 
Offline
Administrator Honorowy
Administrator Honorowy

Dołączył(a): środa, 27 marca 2002, 01:00
Posty: 3264
Ja jestem stroną w sporze broniącą neutralności forum względem zakusów reklamowych np. firmy R (lecz nie tylko). Jednak w tym przypadku zdecydowanie będę bronił kolegi 111, bo go najzwyczajniej w świecie znam i wiem, że nie jest naganiaczem firmy R. Więc nie popadajmy w skrajne wrzucanie wszystkich wypowiedzi do jednego worka. Owszem, sporo jest tu kryptoreklamy w wątkach na tym forum, ale to nie oznacza, że każdą pozytywną wypowiedź należy tak potraktować.

Nie chcę odsiewać na siłę ziarno od plew - myślę, że uważni czytelnicy forum sami to potrafią i wiele wątków jest przejrzystych i widać co jest kryptoreklamą a co nie.

Moje prywatne zdanie jest takie, że nie ma idealnego rozwiązania w odpowiedzi na tego typu pytania: być może dobrze jest kupić używany wykrywacz zachodni, być może nowego Solarisa, być może zupełnie coś innego. Nie ma złotego środka, nie ma idealnego wyboru. Wady i zalety obu rozwiązań są różne i różnie się ze sobą kompensują. Pytanie co komu leży i co kto chce. Użyję również porównania do samochodów - można kupić nowego koreańskiego Chevroleta, albo używanego Mercedesa. Za te same pieniądze. Jak wiemy ludzie kupują i to i to. I nie chcę wnikać w to, która strona ma rację. :skromny


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 20 października 2005, 14:59 
Offline
Starszy Chorąży
Starszy Chorąży

Dołączył(a): wtorek, 14 grudnia 2004, 21:41
Posty: 157
Mam kolege ktory posiada Rutusa. Bardzo czesto razem jezdzimy i widze jego mozliwosci! A co do chodzenia to tu sie mylisz. Mialem okazje z nim pobiegac i jest porownywalny w tej chwili z markowymi zachodnimi wykrywaczami. Moze wlasnie ty powinienes kupic badz pozyczyc ten sprzet skoro uwazasz ze to taka lipa w poruwnaniu do zachodnich firm. Zauwaz ze wiekszosc jest tych pozytywnych zdan na jego temat.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 20 października 2005, 15:11 
Offline
Administrator Honorowy
Administrator Honorowy

Dołączył(a): środa, 27 marca 2002, 01:00
Posty: 3264
Ciacho napisał(a):
Zauwaz ze wiekszosc pozytywnych zdan pisza ludzie ktorzy nigdy nie mieli innego wykrywacza w rekach albo pisza je dystrybutorzy tego sprzetu...

To prawda, ale sam napisałeś "większość". Więc nie bądźmy niesprawiedliwi dla tej mniejszości. Dobra, starczy dyskusji. ;)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 13 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL