Teraz jest czwartek, 25 czerwca 2026, 13:49

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 6 listopada 2005, 11:40 
Offline
Główny Administrator
Główny Administrator

Dołączył(a): wtorek, 15 kwietnia 2003, 00:00
Posty: 4353
Lokalizacja: Gliwice
Ciacho wyłuszczę Ci to tak:
Jeżeli pojawia sie nowy zachodni sprzęt, którym niektórzy handlują, to większość z Was pieje z zachwytu /wyjatek JMS i sprawa ACE250/ Natomiast jeżeli jeden z naszych kolegów zrobi coś dobrego dla nas i przede wszystkim dla siebie to to drugie kole was w oczy. Wszyscy mamy świadomość ,iż sprzęt Rutusa nie jest idealny ale zwróćcie uwagę jak się zmienia !. A na marginesie powiem , że wykrywacz, który posiada Raczek ma fatalnie wykonany zaczep elektroniki i nawet w nowych egzemplażach odpada ona podczas poszukiwań, a taka to uznana firma. Dodam jeszcze że zakłóca np fishera cz7 na odległość ok 30m !!! Taka jego budowa.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: O Rutusie inaczej
PostNapisane: poniedziałek, 7 listopada 2005, 00:17 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): wtorek, 28 grudnia 2004, 11:39
Posty: 2339
Lokalizacja: Καλισία
Grzechutor napisał(a):
1. Niestabilność pracy w terenie, wiele fałszywych sygnałów, wzbudzenia
2. Słaba dyskryminacja
3. Praktyczne zasięgi na kolor 3 razy gorsze niż w "Gwarancji zasięgu"
4. Wrażliwość na wilgoć w powietrzu, temperaturę
5. Słaba konstrukcja - mały zasięg przemiatania
6. Każdy wykrywacz pracuje inaczej - nie ma dwóch takich samych
7. Wrażliwość cewki na uderzenia
8. Wzajemne wzbudzanie się z odległości kilkudziesięciu metrów

a ja odpowiem, łażę z ultrą od roku więc troche wiem:
ad.1. prawa dolna gałka, trochę w prawo
ad.2. większe żelastwo wskazuje "troche z boku", ale wystarczy zmniejszyc na chwile dyskryminację i wiadomo że to nie kolor
ad.3. czyli nie powinienem wykopać boratynki głębiej niż z 8cm? he,he może na nasze poletka sypali jakieś większe :drap
ad.4. nie szukałem pod woda (jeszcze), ale śnieg z deszczem przetrzymał
ad.5. możliwość regulacji (trzeba widzieć miny zazdrośników z ACE)
ad.6. nie wiem, nie chodzę z dwoma wykrywaczami, troche niewygodnie
ad.7. bo cewki się nie bije
ad.8. wtedy trzeba troche odejść
to tyle.
pzdr


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 7 listopada 2005, 00:43 
Offline
Pułkownik
Pułkownik

Dołączył(a): sobota, 21 września 2002, 00:00
Posty: 526
Lokalizacja: Tczew
Do Rutusa zastrzezen nie mam. Uzywalem Ultre przez 3 miesiace.
Wydal mi sie glebokim sprzetem, z dobrym pinpointem. Mialem wtedy jeszcze Muskeetera i tam niestety pinpointu nie bylo.
Generalnie wiekszych wad nie znalazlem, ale:
1. Wysiegnik sie zapiaszczal.
2. W czasie mocnej mżawki najpierw ucichl, pozniej calkiem sie wylaczyl (po osuszeniu wrocil do normy).
3. No i dla mnie moneciarza dyskryminacja byla za slaba, nie mam czasu na kopanie kutych gwozdzi.
(zdarzalo sie tak czasem w Musketerze, jednak nie zauwazylem tego w whitesie eaglu).
Generalnie proponuje popracowac nad wysiegnikiem ( nie ja jeden mialem problem ze złączką), uszczelnić, podżyłowac dyskryminacje.
Pozdrawiam.
kara1979


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 7 listopada 2005, 11:57 
Offline
Administrator Honorowy
Administrator Honorowy

Dołączył(a): środa, 27 marca 2002, 01:00
Posty: 3264
Wątek zostanie - niech sobie wszyscy poczytają, jak sobie pozwalają kwatermistrzowie. Obrzucić się błotem? Czemu nie.

Jedno tylko chciałbym wyprostować - Grzechutor, to nie p. Adam Rudnicki, tylko pracownik Vikinga. Czy się myle? :que

I jeszcze jedno - padł już w jednym z wątków opis X-Terry i jej możliwości. I wystarczy. Każde kolejne materiały reklamowe nt. tego wykrywacza będę zwalczał - podobnie jak onegdaj miałem zatarg z twrozyna w sprawie nadmiernej ekspansji informacji o Garrettach serii Ace.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL