Teraz jest niedziela, 28 czerwca 2026, 01:45

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Bartek3
PostNapisane: wtorek, 27 grudnia 2005, 00:12 
Offline
Chorąży
Chorąży

Dołączył(a): poniedziałek, 6 czerwca 2005, 17:07
Posty: 131
Lokalizacja: Calgary/Berlin
Witam czy wykrywacz bartek 3 jest dobrym wykrywaczem czy nie warto go kupowac :que :)


Ostatnio edytowano wtorek, 27 grudnia 2005, 10:59 przez stachu, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 27 grudnia 2005, 08:35 
Offline
Młodszy Chorąży Sztabowy
Młodszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): czwartek, 28 sierpnia 2003, 09:30
Posty: 168
Witam.
Nowego juz nie kupisz bo nie jest produkowany, ewentualnie z drugiej ręki. To typowy statyk więc na militarkę, chociaż monetki też wyłażą ale ze względu na specyfikę łażenia ze statykiem z dyskryminacją jest to dosyć męczące :).
Na militarkę polecam.
Pozdrawiam
Kopi


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 27 grudnia 2005, 21:11 
Offline
Kapral
Kapral

Dołączył(a): sobota, 19 lutego 2005, 00:11
Posty: 24
Lokalizacja: Lublin
Potwierdzam.
Szukałem nim sezon wcześniej, na militaria jest ok, części broni,klamerki itp. znajdywałem.
Z drobnicą gorzej, trafiała się, ale na monetki lepiej kupić dynamika.
pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 29 grudnia 2005, 21:58 
Offline
Chorąży
Chorąży

Dołączył(a): poniedziałek, 6 czerwca 2005, 17:07
Posty: 131
Lokalizacja: Calgary/Berlin
Dzieki za info :)

Pozdrawiam Stachu ;)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL