Teraz jest niedziela, 28 czerwca 2026, 03:14

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 19 maja 2006, 21:28 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): poniedziałek, 4 października 2004, 12:32
Posty: 550
Lokalizacja: Niederschlesien/Oppeln
Chodziło mi raczej o to czy tak jak piszą że żelazo wycina stopniowo a nie na niskim poziomie dyskryminacji i nic nie idzie trafić żelaznego. Moim garrettem 150 też kopię militarkę ale bez dyskrymy ani rusz bo tylko narobię setki dziur .


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 20 maja 2006, 08:21 
Offline
Podpułkownik
Podpułkownik

Dołączył(a): sobota, 1 listopada 2003, 16:36
Posty: 498
Lokalizacja: Poznań
Przy ustawieniu dyskryminacji na 4,5 sygnalizuje mi każde żelazo wielkości klamry, pokazując też boratynki do 18cm w glebie. Żelazo łatwo rozpoznać po przerywanym sygnale, na innych ustawieniach nie próbowałem. Jak już będę mógł się wyrwać w teren (teraz w napięciu czekam na potomkinię) to zrobię testy na hełmie, bagnecie i kawałku rury przypominającej :jump mauserka.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 20 maja 2006, 09:55 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): poniedziałek, 4 października 2004, 12:32
Posty: 550
Lokalizacja: Niederschlesien/Oppeln
Super ! Wielkie dzięki za info. Zdaje się że zdecydowałem się na fisherka - w miarę uniwersalny i o dobrych osiągach!
Pozdro !


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 24 grudnia 2006, 23:17 
Offline
Chorąży
Chorąży

Dołączył(a): poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 21:13
Posty: 127
Wiciu, chciałbym odświeżyć temat Fishera 1225
Czy kupiles juz sonde 10 calową?
A jeżeli tak to czy zasięgi sa wieksze?
Pzdr,


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 25 grudnia 2006, 18:01 
Offline
Podpułkownik
Podpułkownik

Dołączył(a): sobota, 1 listopada 2003, 16:36
Posty: 498
Lokalizacja: Poznań
Niestety jeszcze nie, nawet nie sprawdzam ceny na stronie vikinga aby nie popuścić z rozkoszy :(
Szukam na giełdach i stronie Proscana Wielkiego ale na razie bez skutku :(


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL