Teraz jest sobota, 27 czerwca 2026, 09:39

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 30 lipca 2006, 00:52 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): środa, 20 lipca 2005, 19:50
Posty: 4664
Lokalizacja: Gútþiuda
Od dziś mówcie mi "niewierny Tomasz" :jump Fanty pierwsza klasa :1 Ale i tak mnie nie przekonasz, że HS-3 jest dobry na monetki ;) :za :piwo
Pozdrawiam!


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 30 lipca 2006, 09:58 
Offline
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany

Dołączył(a): niedziela, 23 marca 2003, 01:00
Posty: 670
Lokalizacja: Poznań
HS na monetki nie jest pierwsza klasa ale nie można powiedzić, że się do tego nie nadaje. Osobiście kopnąłem nim kilkanaście sztuk od PRLu po boratynki. Tak, boratynkę też można nim znaleźć. Ale pytanie padło CO NA MILITARIA a HS jest na to niezawodny.

Do beryla: Piękne trafienia! Gartuluję :1

pzdr,


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 30 lipca 2006, 11:01 
Offline
Kapitan
Kapitan

Dołączył(a): poniedziałek, 6 czerwca 2005, 21:04
Posty: 378
Lokalizacja: Śląsk i Mazowieckie
No beryl piękne trafienia z tym HS-3 miałeś :1
No to już wiem ze HS-3 ma militarke jest jednym z najlepszych wykrywaczy. Tak wypowiedziało się forum :)
A wypowie się jeszcze ktoś o wykrywaczu Ultra 2 firmy Rutus?

I mam jeszcze mała prożbe jakim typem wykrywacza jestr HS-3 :VLF czy mikroprocesorowym bo nie umiem sobie przypomnieć.
I jak ktoś miałby instrukcje w PDF do HS-3 i mi by to przesłął to byłbym wdzięczny ;)

dzieki chłopaki za rade btyc


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 30 lipca 2006, 13:36 
Offline
Generał Brygady
Generał Brygady

Dołączył(a): poniedziałek, 9 stycznia 2006, 01:47
Posty: 608
;)


Ostatnio edytowano niedziela, 2 marca 2008, 22:50 przez beryl, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 31 lipca 2006, 15:19 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): środa, 20 lipca 2005, 19:50
Posty: 4664
Lokalizacja: Gútþiuda
Btyc o Ultrze II jest pełno postów, poszukaj na forum. A jak coś to wal na PW :1
Pozdrawiam!


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 2 sierpnia 2006, 13:15 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): niedziela, 22 maja 2005, 22:51
Posty: 11
Lokalizacja: Centrum
Chłopaku - kupuj HS3 !!!
Najlepszy sprzęt na militaria (i nie tylko) - prosty i niezawodny - mam już 2 lata i rewelacja!!!
Pan Henryk powinien dostać nagrodę za to co nam zrobił :) No i czekamy na kolejny model którego będę właścicielem!!!

Ps. wczoraj szukalem HS3 w ścianach starego drewniaka - daje radę!


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 6 sierpnia 2006, 11:20 
Offline
Kapitan
Kapitan

Dołączył(a): poniedziałek, 6 czerwca 2005, 21:04
Posty: 378
Lokalizacja: Śląsk i Mazowieckie
Acha mam jeszcze trzy pytania:
1.Jakie cewki zakupić do HS-3? Wiem że w standardzie jest cewka 37 cm.
2. I jaka cewka jest najlepsza na militaria ,a jaka na drobnice?
P.S Chce spróbować smętkiem poszukać jakieś drobnicy.
3.I jaki jest aktualny numer do pana H.Smętkowskiego? (numer prosze wysłąć na priva jakby ktoś miał :) )


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 8 sierpnia 2006, 10:57 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): niedziela, 22 maja 2005, 22:51
Posty: 11
Lokalizacja: Centrum
Kup ze standardową cewką - na militarkę najlepsza. W lesie z większą będą kłopoty. Zasięgi na standardowej wystarczają w zupełności. Dla porównania powiem, że obecnie mam HS-3 i Garrett GTI2500 za 3600zł.
I wiesz co? Smętek bije garretta pod każdym względem. Robiłem testy na monetach, kolorach i żelazie. Smętek zawsze wypada lepiej! Drobnicę też wyjmiesz zwykłą cewką. Prawda jest taka, że na polskie realia nie ma lepszego sprzętu...uwniwersalny i powalające osiągi!!!
Numeru nie mam, nie znam, nie podam :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 12 sierpnia 2006, 17:48 
Offline
Kapitan
Kapitan

Dołączył(a): poniedziałek, 6 czerwca 2005, 21:04
Posty: 378
Lokalizacja: Śląsk i Mazowieckie
Smętek zamówiony z cewkami 30 i 25 cm!!!!!!!! :jump :jump Teraz czekam na mojego Smetka :luv


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 12 sierpnia 2006, 18:00 
Offline
Główny Administrator
Główny Administrator

Dołączył(a): wtorek, 15 kwietnia 2003, 00:00
Posty: 4353
Lokalizacja: Gliwice
Kolego xxx??? jakieś wierutne bzdury piszesz porównując smętka do gti2500. Prawdopodobnie jest on za skomplikowany dla Ciebie i z tego wynika opinia o garrecie. Na stronie Darka Kowalika są wiarygodne +- testy detektorów warto tam zajrzeć.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 14 sierpnia 2006, 08:26 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): niedziela, 22 maja 2005, 22:51
Posty: 11
Lokalizacja: Centrum
W takim razie zapraszam na sparing :) rozegrany oczywiście w powietrzu...
BTYC pytał o wykrywkę na militaria a nie guziki i moniaki na polu.
Twierdzę, że HS-3 zgarnia np. hełm o 10-15 cm lepiej niż GTI i to na dyskrymie (oba na standardowych cewkach).
Od kilku tygodni przeprowadzam testy tych wykrywaczy - faktów nie da się oszukać!!!

Chodząc z Garrettem wyciąga się więcej kolorowej drobnicy i tu Smętek jest bez szans ale czy o to chodzi w tym poście?

pozdrawiam

ps.
uwierz mi, znam większość stron z testami wykrywaczy tak polskich jak i zagranicznych.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 14 sierpnia 2006, 09:09 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2002, 00:00
Posty: 655
Lokalizacja: Gliwice
Dwa posty XXXX

1:
Cytuj:
Smętek bije garretta pod każdym względem. Robiłem testy na monetach, kolorach, i żelazie. Smętek zawsze wypada lepiej!


2:
Cytuj:
Chodząc z Garrettem wyciąga się więcej kolorowej drobnicy i tu Smętek jest bez szans


Któremu wierzyć ?

Proponuję żadnemu. Niech się chłopak najpierw sam zdecyduje, a potem poda nam swoją ostateczną wersję, bo się zamotał.
Z niecierpliwością czekam na werdykt. Jak tylko się dowiem, to zaraz pobiegnę kupić ten najlpeszy.

:pa

proscan


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 14 sierpnia 2006, 09:44 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): niedziela, 22 maja 2005, 22:51
Posty: 11
Lokalizacja: Centrum
Proponuję się przekonać :) i sprawdzić samemu...
Robiłem porównania w powietrzu: hełm, manierka, łuska 12,7, łuska mauser, moneta 1zł.
HS-3 w powietrzu łapie głębiej i koniec - po co miałbym kłamać?!
Jeżeli dołożymy do niego słuchawki i ustawimy dość mocny syganł wiodący efekty bedą jeszcze lepsze.

Nie rozumiem Waszego poruszenia...BTEC zadał pytanie, mam doświadzczenie w pracy z HS-3 i na militaria polecić go moge z całą pewnością. W swojej cenie jest wg mnie najlepszy.

Idąc na militaria do lasu i mając do wybory 2 ww spomniane sprzęty wybieram HS-3.

Napisałem wczesniej: Chodząc z Garrettem wyciąga się więcej kolorowej drobnicy i tu Smętek jest bez szans - TAK, ponieważ garrett lepiej i mocniej tonowo syganlizuje maleńkie kolory. Smętek wydałby z siebie słaby dzwięk i nawet nie chciałoby się po to coś schylać. (np. odłamek pierścienia wiodącego śr. 5mm)

Nie ma się co spierać, temat rzeka. Każdy wykrywacz ma inne przeznaczenie.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 14 sierpnia 2006, 10:19 
Offline
Major
Major

Dołączył(a): sobota, 1 czerwca 2002, 00:00
Posty: 419
Lokalizacja: Mońki
Piotrze, robisz błąd. To zagadnienie należy komentować w ujęciu socjologiczno-psychologicznym a nie technicznym. Ja to już zrozumiałem i wyciągnąłem wnioski. Pozdrawiam
Mrand


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 14 sierpnia 2006, 10:35 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2002, 00:00
Posty: 655
Lokalizacja: Gliwice
Andrzeju, nie po raz pierwszy nie rozumiem o co Ci chodzi.

Ja nie komentuję niczego w ujęciu technicznym w tym miejscu (ani słowa o zaletach, czy przywarach sprzętu), wręcz przeciwnie.

Jeśli ktoś pisze tak:

Cytuj:
Chłopaku - kupuj HS3 !!!
Najlepszy sprzęt na militaria (i nie tylko) - prosty i niezawodny - mam już 2 lata i rewelacja!!!
Pan Henryk powinien dostać nagrodę za to co nam zrobił Fajnie No i czekamy na kolejny model którego będę właścicielem!!!


to przyznasz, że zapalają się wszelkie lampki kontrolno -ostrzegawcze i wiarygodność osoby, która coś takiego pisze nie jest wielka. Papka propagandowo - lizusowska, którą słabo jakoś trawię.

i na to zwracam uwagę wszystkim czytającym.

Myślę że XXX też to teraz zauważa, bo jego ostatni wpis był już zupełnie inny i w miarę sensowny. A o to chyba na tym forum chodzi.

:pa

proscan


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL