Teraz jest niedziela, 28 czerwca 2026, 19:48

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 12 sierpnia 2006, 12:56 
Offline
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): czwartek, 8 grudnia 2005, 20:37
Posty: 182
Lokalizacja: Kuźnica / Białystok
Pszepraszam że podnoszę wątek do góry, ale tak sobie przeglądam stare posty na temat wykrywaczy i chciałbym się was poradzić. Planuję zakup jakiegoś lepszego wykrywacza na militarkę, czyli na łuski i cos większego :666 . CO poradzicie?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 12 sierpnia 2006, 14:56 
Offline
Major
Major

Dołączył(a): sobota, 1 czerwca 2002, 00:00
Posty: 419
Lokalizacja: Mońki
W takim razie zajrzyj i tu:
http://www.odkrywca-online.pl/pokaz_watek.php?id=352585
Pozdrawiam
Mrand


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 14 sierpnia 2006, 06:46 
Offline
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży

Dołączył(a): czwartek, 29 grudnia 2005, 04:06
Posty: 102
Na początek wystarczy dynamik z automatycznym strojenim do gruntu i b. dobrej dyskryminacji.
Nie wyskakuj powyżej 1,5 tyś- na razie nie warto.
Nie goń za zasiegiem - w skali 1-6 styknie 4 (z b.dobrą dyskryminacja te 15-20 cm w glebie na moniaka bedzie w sam raz).
Ma być lekki,wytrzymały.

To "czego chcesz" dowiesz sie z przesiadki na 3-4 wykrywacz - pozniej bedziesz szukal czegos co nie istnieje i odpowiednim bedzie sie cofnąć o model dwa wstecz...

Od opini osób, które posiadają pierwszy wykrywacz od kilku miesięcy "raczej" się dystansuj - bez obrazy i żalu koledzy ale prawda jest taka, że trzeba "troszke" pochodzić z kilkoma wykrywaczami nie tylko od niedzieli aby mieć jakieś porównanie-rozeznanie.
Zatem : "od kilku msc. chodze z xxxxx jestem zadowolony, wykrywacz sprawdzil sie, polecam" traktuj z przymrozeniem oka.

Nie przeglądaj tylko nowinek technicznych - sprawdz sobie archiwum z 2-3 lat co się wtedy kupowało z przedziału 1,5-2,5tys.

Pamiętaj, że to tylko pierwsza wykrywka a nie kombajn poszukiwawczy :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 14 sierpnia 2006, 07:07 
Offline
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży

Dołączył(a): czwartek, 29 grudnia 2005, 04:06
Posty: 102
Oj dopiero zauważyłem , że temat odgrzebany i jest drugi pytający a pisałem do WALUS70.
Pozostaje mi tylko zapytać jakiego wyboru dokonałeś :]


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 14 sierpnia 2006, 15:53 
Offline
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): czwartek, 8 grudnia 2005, 20:37
Posty: 182
Lokalizacja: Kuźnica / Białystok
BO ja nieiwem czy lepiej wybrać jakiegoś RUTUSA czy HS-3 Smętka. Jeżeli RUTUSA to jakiego?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL