|
Na początek wystarczy dynamik z automatycznym strojenim do gruntu i b. dobrej dyskryminacji.
Nie wyskakuj powyżej 1,5 tyś- na razie nie warto.
Nie goń za zasiegiem - w skali 1-6 styknie 4 (z b.dobrą dyskryminacja te 15-20 cm w glebie na moniaka bedzie w sam raz).
Ma być lekki,wytrzymały.
To "czego chcesz" dowiesz sie z przesiadki na 3-4 wykrywacz - pozniej bedziesz szukal czegos co nie istnieje i odpowiednim bedzie sie cofnąć o model dwa wstecz...
Od opini osób, które posiadają pierwszy wykrywacz od kilku miesięcy "raczej" się dystansuj - bez obrazy i żalu koledzy ale prawda jest taka, że trzeba "troszke" pochodzić z kilkoma wykrywaczami nie tylko od niedzieli aby mieć jakieś porównanie-rozeznanie.
Zatem : "od kilku msc. chodze z xxxxx jestem zadowolony, wykrywacz sprawdzil sie, polecam" traktuj z przymrozeniem oka.
Nie przeglądaj tylko nowinek technicznych - sprawdz sobie archiwum z 2-3 lat co się wtedy kupowało z przedziału 1,5-2,5tys.
Pamiętaj, że to tylko pierwsza wykrywka a nie kombajn poszukiwawczy :)
|