Teraz jest sobota, 27 czerwca 2026, 09:39

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 14 sierpnia 2006, 10:43 
Offline
Kapitan
Kapitan

Dołączył(a): poniedziałek, 6 czerwca 2005, 21:04
Posty: 378
Lokalizacja: Śląsk i Mazowieckie
Proscan wiem że kolega XXX w swoich wypowiedział przyznał ze HS-3 jest najlepszym wykrywaczem. HS-3 jest bardzo dobry tylko na militaria i wiem o tym, i wiem tez ze na monetki nie spisuje się najlepiej (ale są wyjątki). Mysle ze wybierając HS-3 dokonałem dobrego wyboru pod kątem poszukiwan militariów , a słyszałem że z cewką 25 można poszukać też drobnicy tylko trzeba powoli wykrywaczem machać.
O uniwersalności Ultry się nie wypowiadam bo nie wiem jak sie wykrywacz spisuje ,ale hasło reklamowe że jest Uniwersalny (czyli do wszystkiego). Co sugeruje że w szukaniu drobnicy nie jest dobry ,ani w szukaniu militariów. Aha jesli chodzi o uniwersalność , czy widzieliście kiedyś samochód rodziny , wyscigowy i terenowy w jednym? Taki przykład daje odnośnie pojęcia uniwersalności. :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 14 sierpnia 2006, 10:57 
Offline
Forum Thesaurus - Użytkownik Zbanowany
Forum Thesaurus - Użytkownik Zbanowany

Dołączył(a): środa, 13 kwietnia 2005, 08:58
Posty: 1155
Lokalizacja: Ziemia - Planeta Ludzi (Czasowo Port Royale)
Witam!

Btyc - troszkę off topic (choć własciwie temat już się chyba wyczerpał?), ale masz na serio złe podejście do kwestii uniwersalności ;)
To, że coś jest określane mianem "uniwersalne", ma zdecydowanie wydźwięk pozytywny a nie negatywny.. Przykład, który często stosuję, to Owczarek Niemiecki - pies który swietnie tropi, broni, poluje etc., i choć w żadnej z tych umiejętnosci nie jest najlepszy na świecie, to u żadnej innej rasy nie da się zaobserwować połączenia tylu zdolności. To właśnie czyni je psami "uniwersalnymi" i tak bardzo za to cenionymi :) Z wykrywkami jest podobnie - nie ma sprzętu, który jest "do wszystkiego", ale kilka detektorów zdecydowanie zasługuje na miano "uniwersalnego". Myślę, że dokonałeś dobrego wyboru i życzę Ci zadowolenia ze sprzętu i super fantów :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 14 sierpnia 2006, 11:58 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2002, 00:00
Posty: 655
Lokalizacja: Gliwice
Cytuj:
wybierając HS-3 dokonałem dobrego wyboru pod kątem poszukiwan militariów


Nie neguję tego.

:1

proscan


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 14 sierpnia 2006, 12:41 
Offline
Kapitan
Kapitan

Dołączył(a): poniedziałek, 6 czerwca 2005, 21:04
Posty: 378
Lokalizacja: Śląsk i Mazowieckie
Dzięki Van Worden i Proscan za życzenia odnosnie nowego wykrywacza :1 Mysle że temat ten można już uznać za zakończony :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 8 września 2006, 17:34 
Offline
Kapitan
Kapitan

Dołączył(a): poniedziałek, 6 czerwca 2005, 21:04
Posty: 378
Lokalizacja: Śląsk i Mazowieckie
No i HS-3 jest w koncu w moim domu! Teraz tylko wolny czas na jakiś wypad do lasu :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL