|
[quote="DJ MHz" No ale Rutusik niekiedy nie łapie głęboko zalegających małych monetek i odznak. :P wiec ace 250 na kolorki itp, a rutusik uniwersalny...[/quote]
No ja bym się jednak z tym nie zgodził(z kolegą parę razy porównanie robilismy, i często ace 250 nie widział moich głębokich sygnałów, zwłaszcza tych "średnich"), mysle że w wielu wypadkach słaby zasięg, jak i fałszywe sygnały to konsekwencja źle ustawionego balansu gruntu. Niezaprzeczalna jest natomiast nieporuwnywalnie lepsza ergonomia ACE'a, duzo mniejsza bateriożerność, i przyjazność użytkownikowi.
|